Hasbro Pulse ujawnia nowe figurki z serii Marvel Legends!


nowości od hasbro pulse

Hasbro Pulse ujawniło właśnie nowe figurki z serii Marvel Legends! Jakich postaci możemy się spodziewać w sklepie?

Hasbro Pulse, najlepsze miejsce dla fanów i kolekcjonerów gadżetów firmy Hasbro, w dniu 23 lutego 2024 r.,  zaprezentowało szereg nowych, ekscytujących dodatków do kolekcji Marvel Legends, w tym Superior Iron Man, Cable, Thor i nie tylko! Seria Marvel Legends oferuje elitarne produkty inspirowane bohaterami Marvela. Postacie zostały zaprojektowane z najwyższą szczegółowością i wieloma punktami ruchu, aby umożliwić różne opcje eksponowania na półkach. Zapowiedziane figurki mają ponad 20 punktów ruchu oraz w pełni ruchome głowy, ramiona i nogi, dzięki którym możesz ustawiać je w dynamicznych pozach. Dzięki nowym produktom Hasbro Pulse, fani będą mieli okazję przenieść ekscytujące aspekty uniwersum Marvela do swojej kolekcji!

Marvel Legends

Superior Iron Man

Superior Iron Man to postać ze świata Marvel Comics, wprowadzona jako część serii komiksów „Superior Iron Man”. W tej historii Tony Stark przechodzi transformację, która prowadzi do bardziej moralnie niejednoznacznej i aroganckiej wersji kultowej postaci Iron Mana. Doskonały kostium Iron Mana odzwierciedla elegancki i zaawansowany technologicznie design, podkreślając bardziej egocentryczne i bezwzględne podejście do superbohaterów. Ta wersja Iron Mana znana jest ze srebrno-białej zbroi, co stanowi odejście od tradycyjnej czerwono-złotej kolorystyki. Fabuła Superior Iron Man bada konsekwencje zmienionej osobowości Starka i dylematy etyczne, które wynikają z jego nowo odkrytej postawy. Psychiczne skutki bitwy z Red Skullem sprawiają, że Iron Man staje się innym człowiekiem, siejąc spustoszenie wśród ludzkości w zbroi nasyconej Symbiontem.

Marvel Legends

Cable

Cable, stworzony przez pisarza Chrisa Claremonta i artystę/współscenarzystę Roba Liefelda, pojawił się po raz pierwszy w 1990 roku w „The New Mutants” nr 87. Jest synem Cyclopsa i klonem Jean Grey. To mutant posiadający zdolności telepatyczne i telekinetyczne, posiadający zaawansowane umiejętności bojowe i strategiczne. Jedną z charakterystycznych cech Cable’a jest jego cybernetyczne lewe oko, bioniczne ramię i różne techno-organiczne ulepszenia, które nadają mu charakterystyczny wygląd. Pochodzi z dystopijnej przyszłości i często kojarzony jest z podróżami w czasie. W komiksach Marvela Cable był wybitną postacią w różnych wątkach fabularnych i zespołach, w tym w X-Force, X-Men i Avengers. Znany ze swojej szorstkiej postawy i złożonej historii Cable to wieloaspektowa postać, której narracja często porusza tematy odporności, poświęcenia i konsekwencji manipulacji czasem. Zestaw zawiera m.in. 4 akcesoria, w tym blaster i alternatywne ręce.

Marvel Legends

Thor

W komiksach Thor pojawił się po raz pierwszy w 1962 roku. Postać jest wzorowana na nordyckim bogu o tym samym imieniu. Nosi zaczarowaną zbroję Asgardu, młot Mjolnir i posiada różne nadludzkie zdolności, w tym super siłę, szybkość, trwałość i zdolność kontrolowania błyskawic. Mjolnir to potężna broń, której mogą używać tylko osoby uznane za „godne” i zapewnia Thorowi zdolność latania i manipulowania pogodą.  Thor jest centralną postacią w uniwersum Marvela i był m.in. członkiem Avengersów. Jego postać znana jest z łączenia elementów mitologicznych z opowieściami o superbohaterach, a jego historie często poruszają tematy bohaterstwa, przywództwa i obowiązków wynikających z posiadania ogromnej mocy.

Figurka Thora jest szczegółowo odwzorowana, żeby wyklądać jak bohater w czasie Czarnej Zimy. Zestaw zawiera 3 akcesoria i 1 element Marvel’s Zabu Build-A-Figure – w tym ciemną wersję Mjolnira!

 

 

Całą kolekcję Marvel Legends znajdziecie na stronie Hasbro Pulse!

Zobacz też: 40 rocznica Transformerów i nowe figurki z GI Joe!

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio DEMON SLAYER: Kimetsu no Yaiba – To the Hashira Training - recenzja
Następny Jak zaprojektować profesjonalny layout strony internetowej?