Premiery na Netflixie i HBO MAX w grudniu!


Sprawdźmy najnowsze premiery na Netflixie i HBO MAX w grudniu! Podejrzymy tez premiery na Disney+, Amazon Prime Video oraz w kinie!

NETFLIX

PARADISE PD – sezon 4

Premiery na Netflixie i HBO MAX

Czwarty sezon Paradise PD już na Netflixie. To skrajnie patologiczny serial o policjantach., przeznaczony dla osób dorosłych. Kojarzy mu się z serialem Family Guy wymieszany z CSI. Trochę śmieszne, trochę dziwne. Zdecydowanie do koneserów specyficznego humoru.

MURDERVILLE: KTO ZABIŁ MIKOŁAJA

Serial oparty na brytyjskim sitcomie Murder in Successville. Połączenie wątków komediowych i detektywistycznych. To improwizowana komedia kryminalna, w której detektyw Terry łączy siły z nieświadomymi gośćmi – gwiazdami, aby wspólnie zbadać serię morderstw.

SONIC PRIME – sezon 1

Po kilku grach i filmach, wreszcie przyszedł czas na serial o niebieskim jeżu, szybszym niż błyskawica. Sonic ponownie ściąga na siebie kłopoty, ponieważ niszczy artefakt i przenosi się do innych wymiarów. Tematyka multiwersów dotarła też tutaj 😉 Bohater będzie musiał przywrócić wszechświat do normalności i ocalić swoich przyjaciół.

GRZESZNICA – sezon 4

Pierwszy sezon serialu oparty został na książce Petry Hammesfahr, o tym samym tytule. W kolejnych dalej podążamy za detektywem Ambrosem. W czwartym sezonie policjant jest już na emeryturze i podróżuje do rodzinnego stanu. Tam dochodzi do tragedii z udziałem córki znanej w okolicy rodziny, a bohater ponownie zostaje zwerbowany do pomocy w śledztwie.

HBO MAX

BLACK ADAM

Premiery na Netflixie i HBO MAX

Black Adam jest tytułowym bohaterem komiksów DC. Te zaadaptowano teraz na wielkie ekrany. To spinoff Shazama!, a główną rolę zagra w nim Dwayne Johnson. Ponad 5000 lat po uzyskaniu od starożytnych bogów olbrzymich mocy, tytułowy bohater zostaje uwolniony z niewoli i stanie twarzą w twarz ze współczesnym światem. Jego niecodzienne poczucie sprawiedliwości może być jednak problemem.

ROMULUS

Premiery na Netflixie i HBO MAX

Romulus może spodobać się fanom historycznych produkcji, ale trzeba zaznaczyć, że serial będzie głównie czerpał i samodzielnie interpretował wydarzenia, niż przedstawiał je „edukacyjnie”. Romulus jest o założeniu Rzymu i wyróżnia się używaniem archaicznej łaciny zamiast angielskiego lub włoskiego.

DŻOKEJ

Premiery na Netflixie i HBO MAX

To dramat sportowy. Stan zdrowia dżokeja, Jacksona Silvy, zaczyna się pogarszać po wielu latach pracy. Jego forma nie jest jak dawniej, co ma odbicie w wynikach. Z pomocą obiecującego, nowego konia i jego trenerki, Ruth, Jackson przygotowuje się do nadchodzących mistrzostw, które mogą być jego ostatnimi.

GHOST IN THE SHELL

Film oparty na mangach o tym samym tytule a w 1995 roku wyszło też seria anime o tej samej nazwie. Fabuła osadzona została w niedalekiej przyszłości, kiedy zaciera się granica między ludźmi a robotami. Fil, opowiada historię Major; cyborga-superżołnierza, która bada swoją przeszłość. W głównej roli Scarlett Johansson!

Disney+

KIEDY ZAPOMINAMY

Japoński dramat kryminalny. Dziewczyna pisarza znika nagle po kłótni w halloweenową noc. Mężczyzna rozpoczyna poszukiwania, jednak nawet po tygodniach nie przynoszą one rezultatów. Wkrótce zaczyna wychodzić na jaw, że partnerka artysty nie była do końca tym, za kogo ją uważał.

AMAZON PRIME VIDEO

DR. SEUSS BAKING CHALLENGE

Dla fanów kuchennych programów o pieczeniu ciast (guilty pleasure wielu z nas, nie ma się czego wstydzić) Amazon proponuje zawody w pieczeniu dr. Seussa. W każdym odcinku piekarze staną przed wyzwaniem stworzenia wyrobów cukierniczych związanych z ukochanymi postaciami Seussa, np. Kot w kapeluszu.

KINO

Avatar: Istota wody

Premiery na Netflixie i HBO MAX

Pierwszy Avatar zgarnął wszelkie nagrody i zagrabił serca milionów fanów i niestety na drugą część musieliśmy sobie poczekać. Na szczęście już od piątku możemy odetchnąć, bo Istota Wody wreszcie ma swoją premierę. Jake i Neytiri, po burzliwych chwilach, ostatecznie założyli rodzinę. Niestety, wcześniejsze zagrożenie (czyli ludzie) powracają do ich krainy z tym samym celem (czyli zniszczeniem). Para zmuszona jest więc do przymusowej relokacji. Nie ma tego złego, bo odkryją kolejne regiony Pandory.

 

W zeszłym tygodniu: Grudniowe premiery na HBO Max, Netflixie i Disney+!

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Sonic Frontiers sprzedało się w ponad 2,5 miliona egzemplarzy
Następny Klask - recenzja - piłka jest jedna, a magnesy są dwa.