RoboCop: Rogue City w 60 sekund – Co musisz wiedzieć?


Już prawie nadszedł czas, aby gracze wkroczyli w kultowy pancerz RoboCopa, uzbroili się w jego potężny pistolet Auto-9 i wyruszyli na ulice Starego Detroit w RoboCop: Rogue City.

W obliczu przestępczości zagrażającej miastu Stary Detroit liczy na RoboCopa, że będzie służył społeczności, chronił niewinnych i egzekwował prawo. Oprócz tego jednak gracze mogą się spodziewać innych rzeczy podczas gry jako ten wszechstronny bohater. Poniżej przedstawiamy kilka z nich, które można znaleźć w RoboCop: Rogue City:

RoboCop: Rogue City | All You Need to Know in 60 Seconds

Co jeszcze musisz wiedzieć o Robocop: Rogue City:

1. Oryginalna historia rozgrywająca się między wydarzeniami z filmów RoboCop 2 i 3

Gra RoboCop: Rogue City opowiada oryginalną historię rozgrywającą się między wydarzeniami z filmów RoboCop 2 i 3. Gracz wciela się w RoboCopa, który musi walczyć z przestępczością w Old Detroit i chronić niewinnych.

2. Peter Weller, oryginalny aktor grający RoboCopa, powraca do swojej kultowej roli po raz pierwszy od 30 lat, użyczając głosu i twarzy tej części człowieka, części maszyny, wszechstronnemu bohaterowi

Peter Weller, oryginalny aktor grający RoboCopa, powraca do swojej kultowej roli po raz pierwszy od 30 lat. W grze użycza on głosu i twarzy RoboCopowi, co sprawia, że gra jest jeszcze bardziej autentyczna i wciągająca.

3. Możliwość eksploracji Starego Detroit w otwartych lokacjach

Gracze będą mogli eksplorować Stary Detroit w otwartych lokacjach. Będą mogli odwiedzać różne dzielnice miasta, poznawać mieszkańców i wykonywać misje.

4. Wybory, które wpływają na historię, mieszkańców Starego Detroit i wynik misji RoboCopa

Gracze będą podejmować decyzje, które wpłyną na historię, mieszkańców Starego Detroit i wynik misji RoboCopa. Będą musieli dokonać trudnych wyborów, które mogą mieć poważne konsekwencje.

5. Przestępstwa i sprawy do zbadania i rozwiązania przez RoboCopa

RoboCop będzie musiał zbadania i rozwiązać różne przestępstwa i sprawy. Będzie musiał przesłuchiwać świadków, zbierać dowody i aresztować podejrzanych.

6. Zaufany pistolet Auto-9 RoboCopa i 20 innych broni, których RoboCop może użyć, aby egzekwować prawo i wyeliminować przestępców

RoboCop będzie miał do dyspozycji swój zaufany pistolet Auto-9 oraz 20 innych broni, których może użyć, aby egzekwować prawo i wyeliminować przestępców. Będzie mógł również wykorzystać swoje umiejętności bojowe i siłę fizyczną, aby pokonać wrogów.

7. Lekkie elementy RPG, w tym możliwość ulepszenia RoboCopa i pistoletu Auto-9

Gra będzie zawierać lekkie elementy RPG, takie jak możliwość ulepszenia RoboCopa i pistoletu Auto-9. Gracze będą mogli zdobywać nowe umiejętności i zdolności, które pomogą im w walce z przestępczością.

8. Znajome miejsca i kultowe postaci, takie jak Anne Lewis, sierżant Warren Reed i ED-209, robotyczny rywal RoboCopa

W grze pojawią się znajome miejsca i kultowe postaci z filmów o RoboCopie, takie jak Anne Lewis, sierżant Warren Reed i ED-209, robotyczny rywal RoboCopa. Będzie to okazja dla fanów serii, aby ponownie odwiedzić Old Detroit i spotkać się z ulubionymi bohaterami.

9. Nowy kryminalny geniusz, The New Guy in Town, do zatrzymania i zapewnienia, że sprawiedliwość zostanie wymierzona

W grze pojawi się nowy kryminalny geniusz, The New Guy in Town, którego RoboCop będzie musiał zatrzymać. Będzie to wymagające zadanie, ale RoboCop będzie musiał je wykonać, aby zapewnić, że sprawiedliwość zostanie wymierzona.

10. Praca policyjna, taka jak pomaganie na recepcji wydziału policji w Detroit i wystawianie mandatów

RoboCop będzie również wykonywał pracę policyjną, taką jak pomaganie na recepcji wydziału policji w Detroit i wystawianie mandatów. Będzie to okazja dla graczy, aby zobaczyć RoboCopa od innej strony i poznać jego codzienne obowiązki.

RoboCop: Rogue City ukaże się na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC 2 listopada 2023 roku.

Poprzednio Starfield zdobył 11 milionów graczy!
Następny Chłopi - recenzja filmu - wizualny majstersztyk!