Helldivers 2 posiada już 330 tysięcy aktywnych graczy na Steam!


Helldivers 2, fascynująca kooperacyjna gra akcji i strzelanka sci-fi, wbiła się na scenę niczym wybuch supernowej, zdobywając serca graczy na PlayStation 5 i PC od swojej premiery dziesięć dni temu. Popularność gry jest niezaprzeczalna, zajmuje obecnie czwarte miejsce na liście najczęściej granych gier na Steamie, osiągając szczytową liczbę jednoczesnych graczy – 330 000 – przewyższając takie tytuły jak Baldur’s Gate 3, Destiny 2, Starfield, a nawet Halo Infinite.

Jednakże, pomimo starań dewelopera Arrowhead Game Studios, sukces gry Helldivers 2 został niestety przyćmiony przez ciągłe problemy z serwerami. Gracze często napotykają frustrujące kody błędów, które przerywają ich misje i psują ogólne wrażenia. To sytuacja słodko-gorzka, biorąc pod uwagę, że premiera gry odbyła się ponad tydzień temu, a te problemy wciąż nie zostały całkowicie rozwiązane. Arrowhead, na ich cześć, aktywnie rozwiązuje ten problem. W niedawnym oświadczeniu potwierdzili niestabilność serwerów i podkreślili swoje zaangażowanie w szybkie znalezienie rozwiązania: „Mimo naszych starań o zwiększenie pojemności serwerów, aby pomieścić wszystkich, którzy chcą walczyć o Wolność, doświadczamy problemów z przepustowością. Pracujemy niestrudzenie nad naprawą tego problemu i spodziewamy się, że wkrótce będziemy mieć rozwiązanie. Dziękujemy za cierpliwość.”

helldivers 2 steam

Zobacz też nasz poradnik dla początkujących do Helldivers 2

Walka ta jest niewątpliwie wynikiem ich własnego sukcesu. Setki tysięcy graczy rzucają się na Helldivers 2, chcąc doświadczyć jego intensywnej, pełnej akcji rozgrywki. Fora internetowe pełne są pozytywnych opinii, chwalących mechanikę gry, humor i ogólny poziom wykonania. Jasne jest, że Helldivers 2 trafił w gusta społeczności graczy. Popularność gry podkreśla również fakt, że Helldivers 2 wyprzedza takie tytuły jak Escape from Tarkov, Dota 2 i Skull and Bones w oglądalności na Twitchu – a to wszystko dzieje się w niedzielę o 7 rano! To imponujące zaangażowanie dla stosunkowo nowej gry.

Helldivers 2 [Playstation 5] - Recenzja - Czy warto kupić?

 

Nie bądź elf, dej suba!

 

Chociaż problemy z serwerami rzucają cień na premierę, ważne jest, aby docenić ogromny sukces, jaki Helldivers 2 osiągnął w krótkim czasie. Pozytywny odbiór graczy i wysokie wyniki oglądalności mówią wiele o jakości i potencjale gry. Miejmy nadzieję, że Arrowhead szybko poradzi sobie z problemami serwerowymi i pozwoli graczom w pełni cieszyć się stworzonym przez nich doświadczeniem.

Scena zrzutu nigdy mi się nie znudzi. NIGDY!

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Recenzja Helldivers 2 na PS5 - W obronie demokracji!
Następny Dlaczego Alan Wake 2 sprzedaje się tak słabo?