Origami – Unboxing – (Nie) trudna sztuka składania papieru


Cześć! Dzisiaj przygotowałam dla Was unboxing nowości od wydawnictwa Rebel. Mianowicie chodzi o grę karcianą Origami.

Origami to bardzo szybka gra karciana z prostymi zasadami, które łatwo objaśnić początkującym graczom. Gra jest przeznaczona dla dzieci od ósmego roku życia, dla od dwóch do czterech graczy a czas rozgrywki jest bardzo przyjazny, wynosi bowiem od 15 do 30 minut. Origami z powodzeniem może być traktowany jako filler między cięższymi pozycjami.


Subskrybuj nasz kanał na YouTube

YouTube player


Tak właśnie się prezentuje opakowanie do gry Origami. Jest to pudełko niewielkich rozmiarów, więc bez problemu zabierzecie grę ze sobą nawet na wakacje. Pudełko jest utrzymane w stonowanych kolorach, przyjaznych dla oczu. Jakość wykonania jest bardzo dobra, pudełko jest zrobione z dobrej jakości tektury.

Idąc dalej mamy instrukcję. Jest ona w formie rozkładanej kartki, a w środki rysunki instruktażowe i instrukcja składania motylka metodą origami.

W środku pudełka była również żółta karteczka niewielkich rozmiarów, z której można było zrobić znacznik pierwszego gracza. Ja zrobiłam parostatek mini rozmiarów, bo właściwie tylko tym mogę się poszczycić jeśli chodzi o sztukę składania papieru. Mam nadzieję, że mój statek zdobędzie uznanie 🙂

Jak przystało na grę karcianą w środku Origami znajdziecie również i karty. A dokładnie dwie talie kart. Karty przedstawiają przeróżne zwierzaki, od małpę po świnię i pająka. Karty mają gładką fakturę, są prawidłowe.

Dalsza część zwierzątek, karty mają delikatne grafiki, nie rażące w oczy.

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Fallout 4 - Recenzja - Niepotrzebna Innowacja
Następny Najlepsze książkowe serie fantastyki - Zaginiona Flota