Premiery na HBO Max, Disney+ i Netflixie na początku sierpnia!


Premiery na HBO Max, Disney+ i Netflixie na początku sierpnia na prawdę mnie zaskoczyły! Lista jest obszerna i bardzo ciekawa!

NETFLIX

Monachium

Premiery na HBO Max Disney+


Film Monachium wyreżyserowany został przez Stevena Spielberga. Oparty został na podstawie książki G. Jonasa p.t. „Vengeance: The True Story of an Israeli Counter-Terrorist Team” (Monachium. Zemsta). Wydarzenia filmu skupiają się na wydarzeniach operacji „Gniew Boga”, w czasie której tajne, izraelskie służby specjalne dostały zadanie odwetu przeciwko Organizacji Wyzwolenia Palestyny po masakrze w Monachium na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w 1972 roku.

Kakegurui Twin

Nowe anime na Netflixie! Mary marzy o awansie społecznym, więc kiedy dowiaduje się, że w jej elitarnym liceum istnieje system hazardowy, postanawia zaryzykować. Szybko zaczyna się przystosowywać do hazardu a to z kolei wprowadza ją w szaleństwo, które wkrótce staje się jej znakiem rozpoznawczym.

Totalna katastrofa: Woodstock ’99

Premiery na HBO Max Disney+

W obliczu polskiej edycji Woodstocku, (do którego mam zarówno ogromny sentyment oraz jednocześnie mieszane uczucia radości i zdenerwowania) możemy zapoznać się z katastrofalną, jubileuszową rocznicą oryginalnego festiwalu. Wtedy wszystko poszło dosłownie nie tak, doszło do zamieszek i znacznych szkód, co całkowicie zaprzeczało idei festiwalu.

The Good DoctorDokror Shawn jest osobą chorą na autyzm. Zostaje rezydentem chirurgicznym na jednym z bardziej wyszukanych oddziałów w kraju. Serial pokazuje jego momentami ciężkie życie, pracę na oddziale, współpracę z innymi lekarzami i pacjentami. Poza tym mamy masę medycznych historii i zawijasów, które tak lubię. Netflix udostępnił 4 pełne sezony.

HBO GO

The Sandman

The Sandman | Official Trailer | Netflix

zwiastun: tutaj

Sandman oparty jest na serii komiksów Neila Gaimana (mój ulubiony autor), wydanych przez DC Comics. Władca Snów zostaje przywołany przez Śmiertelników, którzy następnie próbują go uwięzić. Ostatecznie, po ponad 100 udaje mu się uciec. Teraz musi przywrócić porządek w dawno opuszczonym królestwie.

HBO MAX

Zabójcza Broń

Premiery na HBO Max Disney+

Zabójcza Broń to klasyka kina od dziesięcioleci. Dwóch policjantów, którzy oczywiście są swoimi przeciwnymi charakterami zostaje dobranych do pary, aby wspólnie rozbić gang narkotykowych przemytników i rozwiązać tajemniczą sprawę samobójstwa młodej kobiety.

Chłopcy z ferajnyWiecie, że film Chłopcy z ferajny jest wpisany na listę dzieł, które stanowią dziedzictwo kulturowe USA? Ja właśnie się o tym dowiedziałam! Nominowany był do dziesiątek nagród a sporą cześć z nich nawet wygrał. To autentyczna historia Henry’ego Hilla i jego życia w mafii, relacji z małżonką i  mafijnymi partnerami. 

Gra o tron

Premiery na HBO Max Disney+

Przed niedługą premierą House of Dragon możemy przypomnieć sobie serial, na którym bazował nadchodzący spinoff. Przez kilka sezonów przemierzymy całe Westeros pełne wrogów, intryg i niespodziewanych koalicji. Do czasu, kiedy głupota twórców nie zacznie nas razić w oczy 😉

DISNEY +

Predator: PREY

Premiery na HBO Max Disney+

Szczerze myślałam, że wraz z mężem wybierzemy się do kina na ten film, a tutaj czekał nas taki psikus. To kolejny film w serii Predatora, tym razem to prequel do czterech wydanych już filmów. W Narodzie Komanczów w 1719 roku wojowniczka  Naru okrywa, że zdobycz, na którą poluje, w praktyce jest wysoce rozwiniętym kosmitą z zaawansowanym technologicznie arsenałem.

Buzz Astral

Buzz Astral miał swoją kinową premierę w czerwcu, teraz dostępny jest już na Disney+. Film jest jakby rodowodem zabawki Buzza, którą znamy z ToyStory –  poznamy kim została zainspirowana i z jakiego powodu. Buzz Astral to młody astronauta, który na samym początku kariery w kosmosie uwięziony zostaje na wrogiej planecie wraz ze swoim dowódcą i zresztą załogi. Ostatecznie dzięki sukcesowi misji staje się bohaterem, którego pokochał cały świat.

Szklana pułapka 4.0

Premiery na HBO Max Disney+

Die Hard też należy do dziedzictwa narodowego USA i uznawany jest za wzór filmu akcji. Nic dziwnego, cała seria Szklanej Pułapki jest niezwykle wciągająca. Bruce Willis jest w zasadzie główną postacią serii. W tej części John łączy siły z młodym hakerem i wspólnie staną w walce z mistrzem cyberterroryzmu.

AMAZON PRIME VIDEO

Władca Pierścieni

Premiery na HBO Max Disney+

Klasyka kina, mistrzowskie wykonanie, wciągająca fabuła, niesamowite widoki, cudowna muzyka, wspaniali bohaterowie i prawdziwa gra aktorska. To wszystko jest we Władcy Pierścieni. Na Prime Video możecie wraz z Frodem i Samem przejść się do Mordoru, by zniszczyć pierścień, wspólnie z Aragornem stanąć do walki przeciwko pozornie niemożliwemu do pokonania wrogowi. Nigdy nie będziecie żałować czasu spędzonego z Władcą Pierścieni. NIGDY.

Hobbit

To samo, co wyżej dotyczy Hobbita- mimo, że różni się (momentami znacznie od książki). Czas spędzony z Bilbo Bagginsem, Gandalfem i grupą krasnoludów nigdy nie będzie zmarnowanym czasem. Bilbo zostaje zatrudniony prze krasnoludów, aby pomógł im dostać się do Samotnej Góry i odebrać Smaugowi, co ich.

Supernatural

Premiery na HBO Max Disney+

Piętnaście sezonów, kompletna seria jednego z moich ulubionych seriali pojawiła się niedawno na  HBO MAX, teraz tym genialnym serialem możemy cieszyć się także na Prime Video. Głównymi bohaterami są bracia Dean i Sam Winchester, którzy podtrzymują wielopokoleniową rodzinną tradycję i poświęcają życie na walkę z potworami i nadprzyrodzonymi istotami. Wszystko przepełnione jest nutką horroru, ale ubarwione specyficznym żartem i momentami przepełnione wyciskającymi łzy momentami. Supernatural ma wszystko!

 

Premiery na HBO Max, Disney+ i Netflixie na początku miesiąca zazwyczaj są bardzo obfite, jednak sierpień zaskoczył mnie masą klasyków i obszernością ciekawych tytułów. Co obejrzycie w weekend?

W tamtym tygodniu: Premiery HBO MAX, Disney+ i Netflix w połowie wakacji!

 

Poprzednio Evolve Stage 2 Powraca! Zagrajcie teraz całkowicie za darmo!
Następny F.I.S.T. Forged in Shadow Torch - Arsenal, Jet Armor Boss, Powrót na Joffre Street