Co obejrzeć na VOD w końcówce maja 2024?


Co obejrzeć na VOD w końcówce maja 2024? Oto premiery z tego tygodnia na Netflixie, HBO Max, Disney+ oraz Amazon Prime Video!

NETFLIX

KOLORY ZŁA: CZERWIEŃ

co obejrzeć na VOD w końcówce maja

Polski thriller kryminalny, będący adaptacją powieści o tym samym tytule autorstwa Małgorzaty Oliwii Sobczak, pierwszej części z cyklu „Kolory zła”. Akcja filmu rozgrywa się w Trójmieście. Na jednej z plaż zostaje znalezione ciało młodej dziewczyny, Moniki Boguckiej. Do sprawy zostaje przydzielony prokurator Leopold Bilski, który szybko odkrywa, że zbrodnia ma związek z serią nierozwiązanych morderstw sprzed lat. Wkrótce Bilski łączy siły z matką Moniki, Heleną Bogucką, aby odkryć prawdę i doprowadzić sprawcę do sprawiedliwości.

GEOSTORM

Akcja filmu rozgrywa się w przyszłości, w której zmiany klimatyczne stały się poważnym zagrożeniem. Aby temu zaradzić, zostaje uruchomiona międzynarodowa sieć satelitów kontrolujących pogodę. Jednak coś idzie nie tak i satelity zaczynają działać nieprawidłowo, powodując serię niszczycielskich klęsk żywiołowych na całym świecie.

ERIC

co obejrzeć na VOD w końcówce maja

Miniserial składający się z 6 odcinków, w którym występuje Benedict Cumberbatch. Opowiada historię ojca poszukującego swojego zaginionego syna w Nowym Jorku w latach 80. XX wieku. W miarę rozwoju poszukiwań mroczne sekrety i spisek zaczynają wychodzić na światło dzienne, przez co Eric kwestionuje wszystko, co myślał, że wie.

GEEK GIRL

co obejrzeć na VOD w końcówce maja

Serial telewizyjny dla nastolatków oparty na powieści YA pod tym samym tytułem autorstwa Holly Smale. Fabuła koncentruje się wokół Harriet Manners, niezdarnej nastolatki, która woli wtapiać się w tło. Jej życie przybiera nieoczekiwany obrót, gdy czołowy agent mody odkrywa jej niepowtarzalny styl. Teraz Harriet musi poruszać się po wymagającym świecie mody, jednocześnie radząc sobie z wyzwaniami szkoły średniej i odkrywając, kim naprawdę jest.

REKINY W SEKWANIE

co obejrzeć na VOD w końcówce maja

Akcja filmu rozgrywa się w Paryżu podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich w 2024 roku. Gdy miasto przygotowuje się do igrzysk, Sekwanę zaczyna terroryzować seria ataków rekinów. Dwoje naukowców, Sophia i Mika, musi ścigać się z czasem, aby znaleźć źródło ataków i powstrzymać rekiny, zanim zabiją ponownie.

HBO MAX

MOVIEPASS, MOVIECRASH

Film dokumentalny przedstawiający wzlot i upadek usługi subskrypcji filmów MoviePass. Film jest kroniką błyskawicznego wzrostu i spektakularnego upadku tej usługi subskrypcyjnej, zapewniającej nieograniczony dostęp do kin za miesięczną opłatą. W szczytowym okresie MoviePass miał ponad 3 miliony subskrybentów i rewolucjonizował branżę filmową. Niezrównoważony model biznesowy firmy i złe zarządzanie finansami doprowadziły jednak do ​​​​jego szybkiego upadku.

POCZĄTEK

co obejrzeć na VOD w końcówce maja

Akcja rozgrywająca się na tle malowniczej kalabryjskiej wsi a film opowiada o nieprawdopodobnym związku pomiędzy Elio, rozwiedzionym włoskim rolnikiem, a Esther, młodą ortodoksyjną Żydówką z Francji. Co roku rodzina Estery udaje się na farmę Elio, aby wziąć udział w zbiorach cytryn. Tradycja ta łączy ich od lat. Gdy Esther zmaga się z ograniczeniami wynikającymi z jej ultraortodoksyjnego wychowania, znajduje pocieszenie w ciepłej i beztroskiej naturze Elio.

Ich więź pogłębia się, gdy dzielą się swoimi marzeniami i aspiracjami, a każdego przyciąga świat drugiego, tak odmienny od ich własnego. Elio i Esther kwestionują swoje przekonania i pokładane w nich oczekiwania. Ich połączenie rozpoczyna podróż do samopoznania.

40 LAT MINĘŁO

Komedia romantyczna i to kontynuacja filmu „Wpadka” z 2007 roku. Film opowiada o Pete i Debbie, którzy są małżeństwem po trzydziestce z dwojgiem dzieci. Pete prowadzi firmę muzyczną, a Debbie zajmuje się domem. Ich życie jest pełne stresu i wyzwań, a ich związek jest wystawiony na próbę. Pete stara się odnieść sukces w swojej firmie, jednocześnie godząc obowiązki zawodowe z życiem rodzinnym. Debbie natomiast czuje się przytłoczona obowiązkami domowymi i wychowaniem dzieci. Dochodzą między nimi do kłótni i spięć, ale jednocześnie nie mogą bez siebie żyć.

UPADLI IDOLE: NICK I AARON CARTER

Serial dokumentalny przedstawiający życie i kariery braci Carter, a zwłaszcza ich drogę do sławy i późniejsze trudności. Dokument zagłębia się w historię powstania Nicka Cartera jako członka Backstreet Boys, popularnego boysbandu w latach 90. oraz w solową karierę muzyczną Aarona Cartera, która osiągnęła sukces na przełomie lat 90. i 2000.

MOJE PRZYGODY Z SUPERMANEM

co obejrzeć na VOD w końcówce maja

Animowany serial telewizyjny o superbohaterach, oparty na postaci Supermana z DC Comics. Superman chroni Metropolis przed złoczyńcami i innymi zagrożeniami. Wraz z Lois Lane i Jimmym Olsenem musi również stawić czoła wyzwaniom codziennego życia jako Clark Kent.

DISNEY+

ZA ZASŁONĄ

co obejrzeć na VOD w końcówce maja

Thriller szpiegowski, który ukazuje zaskakującą i pełną napięcia relację między dwiema kobietami. W trakcie podróży ze Stambułu do Paryża i Londynu toczą one niebezpieczną grę w prawdę i kłamstwo. Jedna z nich skrywa sekret, a druga ma za zadanie go wyjawić, zanim zginą tysiące ludzi. W tle agenci CIA i francuskiej DGSE zmagają się z różnicami i muszą współpracować, aby zapobiec katastrofie.

SUPERZŁOCZYŃCY Z VALLEY VIEW

Sitcom opowiada historię rodziny Maddenów, rodziny superzłoczyńców, którzy po starciu z Ligą Złoczyńców są zmuszeni przenieść się do spokojnego podmiejskiego miasteczka w Teksasie i żyć poza zasięgiem radarów. Czy Maddenowie mogą prowadzić normalne życie?

JIM HENSON: TWÓRCA

co obejrzeć na VOD w końcówce maja

Film dokumentalny o życiu i twórczości lalkarza Jima Hensona, który stworzył między innymi Muppety i Fraglesy. Film zawiera wywiady z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami Hensona, a także rzadkie materiały archiwalne.

PRIME VIDEO

FOR LOVE & FOR LIFE: NO ORDINARY CAMPAIGN

co obejrzeć na VOD w końcówce maja

Dokument przedstawia podróż Briana Wallacha i jego żony Sandry po tym, jak Brian w młodym wieku 37 lat otrzymuje druzgocącą diagnozę ALS (stwardnienie zanikowe boczne).W obliczu tego zmieniającego życie wydarzenia para rozpoczyna rewolucyjny ruch mający na celu zmianę systemu opieki zdrowotnej dla pacjentów z chorobami neurodegeneracyjnymi. To historia miłości, nadziei i aktywizmu.

WYJĘCI SPOD PRAWA

co obejrzeć na VOD w końcówce maja

Brytyjski serial – komediodramat, który opowiada o siedmiu nieznajomych z różnych środowisk, zmuszonych do wspólnej pracy na rzecz społeczności w Bristolu. Pracując razem, zaczynają odkrywać spisek, który może mieć niszczycielskie konsekwencje.

VIKTOR BRINGT’S

Niemiecki serial komediowy opowiadający o Viktorze – upartym i upartym serwisowcu, oraz jego synu Mice, studencie filozofii, który teraz zostaje jego nowym uczniem. Pracując razem, muszą nauczyć się pokonywać różnice i stawiać czoła wyzwaniom związanym z rodziną, pracą i miłością.

PANCHAYAT – sezon 3

co obejrzeć na VOD w końcówce maja

Mockumentalny serial komediowy o życiu Abhisheka Tripathi, absolwenta inżynierii, który jest zmuszony podjąć pracę jako sekretarz w odległej wiosce w stanie Uttar Pradesh. Sezon 3 rozpoczyna się w miejscu, w którym zakończył się sezon 2, a Abhishek staje przed nowymi wyzwaniami i możliwościami.

 

Zobacz też: Co obejrzeć w maju na VOD? Netflix, HBO, Prime! (2024)

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Dowódca Piekielnego Przypływu w Diablo 4 - Jak go znaleźć?
Następny Wszystkie gry zapowiedziane na State of Play - Maj 2024