Jak zdobyć skórki z Dragon Balla w Fortnite?


W Fortnite pojawiło się nie lada wydarzenie – o to dwa wielkie światy się połączyły i teraz możemy w Fortnite grać kultowymi postaciami z serii Dragon Ball. Zwłaszcza fani edycji Super Dragon Ball będą zachwyceni.

W grze Fortnite pojawili się czterej, dobrze nam znani bohaterowie kultowej serii anime Dragon Ball. Jest to odpowiednio główny bohater serii, czyli Son Goku, jego odwieczny rywal i prawdopodobnie najlepszy przyjaciel Vegetta, żona tego drugiego (co ona tu robi?) czyli Bulma, i absolutny czempion, nowy bohater który jeszcze nie zyskał takiego rozgłosu jak poprzednicy, czyli Bóg Zniszczenia Beerus. Dodatkowo w grze zawitały specjalne zadania sezonowe, z których będziemy mogli uzyskać szereg bonusów, a ostatecznym z nich będzie lotnia przypominająca Smoka Shenron, czyli twórcy smoczych kuli.

Zadania sezonowe mają za cel sprawdzić wasze różne umiejętności siłowe czy też skupienia. Dodatkowo oprócz smoka tworzącego kule spełniające życzenia, otrzymamy także możliwość zdobycia paru innych atrakcyjnych nagród. Będzie to na przykład plecak przypominający smoczy radar, emotki czy też graffiti. Gracze uzyskają także poziomy karnetu bojowego. Do gry doszły także specjalne tryby, które pozwolą Wam wyzwać przeciwnika, na którego pokonanie macie jedynie 5 minut czy też dodatkowe atrakcje w trybie battle royale. Będzie to między innymi kame hame ha, które drastycznie zmienia zasady gry (i którego mogą używać wszyscy bohaterowie, a nie tylko Goku). Wystarczy, że znajdziecie kapsułę, gdzie w środku otrzymacie ten potężny atak. Dodatkowo w kapsułach odnajdziemy obłoczki kinto, czyli chmurki na której Goku spędził tak wiele czasu ekranowego.

Zwiastun rozgrywki Fortnite x Dragon Ball

Z innych ciekawostek – podczas wydarzenia będziemy mogli wskoczyć na przeznaczoną do tego łajbę i oglądać wspólnie z innymi graczami odcinki Dragon Ball Super. Kolejną aktywnością będzie poszukiwanie Bulmy, która na specjalnie przeznaczonej do tego wyspie zaprezentuje Wam specjalne zadania pozwalające zdobyć nowe potężne przedmioty. I jeszcze wspomnijmy o wyspie przygód, gdzie znajdziemy kultowe lokacji z serii. Sporo tego.

Jak zdobyć nowe postacie z Dragon Balla?

Niestety wszystkie nowe postacie możemy jedynie kupić w sklepie. O ile poziomy zadań sezonowych są dostępne dla każdego i można je odblokować za darmo, to skórki naszych ulubionych i kultowych bohaterów są już płatne i możemy je kupić jedynie w sklepie dostępnym w grze. Zarówno skórki, jak i cała dodatkowa zawartość wejdzie do gry 19 sierpnia 2022 roku.

Fortnite dragon ball kino

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Przyszykuj się na nowy sezon FIFA!
Następny Gdzie najlepiej otwierac skrzynki cs go