Co obejrzeć w sierpniowy weekend? Netflix, HBO, Disney i Prime!


Sprawdźmy co obejrzeć w sierpniowy weekend. Jakie premiery miały ostatnio miejsce na Netflixie, HBO Max, Disney +, Prime Video i w kinie?

NETFLIX

SPORTOWE OPOWIEŚCI: OKRYCI WSTYDEM

Kolejne spojrzenie za kulisy sportowego świata. Skupia się wokół Victora Conte i skandalu dopingowego związanego z jego firmą BALCO Laboratories. Skandal ten wstrząsnął światem sportu na początku XXI wieku, kiedy ujawniono, że wiele czołowych postaci sportowych korzystało z nielegalnych środków dopingujących dostarczanych przez BALCO.

NAMACALNE DOWODY

 co obejrzeć w sierpniowy weekend

Południowokoreański serial komediowo – dramatyczny. Opowiada historię obdarzoną zdolnościami psychometrycznymi Panią weterynarz oraz detektywa z głęboką pasją do zawodu. Razem balansują swoje życie romantyczne, jak i zawodowe, przy dochodzeniu serii drobnych tajemnic w uroczym miasteczku.

DZIEWCZYNA W MASCE

 co obejrzeć w sierpniowy weekend

Serial dramatyczny. Kim jest nieśmiałą, zakompleksioną pracownicą biurową, która nocą zakłada maskę i wciela się w popularną internetową osobistość. Po serii nieprzewidzianych zdarzeń jej życie wymyka się spod kontroli .

HBO MAX

RAMONA

Po latach spędzonych w Londynie Ramona i jej chłopak Nico postanawiają wrócić do Madrytu, gdzie Ramona chce powrócić do aktorstwa. W przeddzień swojego pierwszego przesłuchania nieoczekiwanie spotyka Bruno, starszego, intrygującego mężczyznę. Ku swemu zdziwieniu podczas przesłuchania zdaje sobie sprawę, że Bruno jest także reżyserem filmu.

BILLIONS – SEZON 7

 co obejrzeć w sierpniowy weekend

Billions to amerykański serial telewizyjny, którego premiera odbyła się w 2016 r. Jego siódmy, finałowy sezon udostępniony będzie na HBO. W całej serii Billions bada szarą moralność władzy, bogactwa i ambicji. Podczas gdy zaciekłe bitwy między Axem i Rhoadesem są na pierwszym planie, seria zanurza się również głęboko w złożoność osobistych relacji, lojalności i tego, jak daleko posuną się poszczególne osoby, aby osiągnąć i utrzymać sukces.

GNIEWNA ANNIE

Francuski komediodramat osadzony w 1974 roku. Annie, matka dwójki nastoletnich dzieci, niespodziewanie odkrywa, że jest w ciąży. Zaczyna zgłębiać świat podziemnych aktywistów walczących za prawo do aborcji. Jej zaangażowanie w tę sprawę przynosi nowy wymiar jej codziennemu życiu.

DISNEY+

JA, ROBOT

Film jest luźno oparty na zbiorze opowiadań Isaaca Asimova o tym samym tytule, choć wprowadza wiele nowych elementów i zmienia niektóre aspekty oryginalnych opowieści. Film rozgrywa się w 2035 roku, w świecie, gdzie roboty są powszechną częścią codziennego życia ludzi i są zobowiązane przestrzegać Trzech Praw Robotyki. Will Smith gra detektywa Del Spoonera, który nieufnie podchodzi do robotów ze względu na traumatyczne wydarzenie z przeszłości. Kiedy znany naukowiec i lider firmy produkującej roboty, dr Alfred Lanning, ginie w tajemniczych okolicznościach, Spooner prowadzi śledztwo i zaczyna podejrzewać, że za jego śmiercią stoi robot.

The BEAR – SEZON 2

 co obejrzeć w sierpniowy weekend

Serial z gatunku komediodramatów. Młody i utalentowany szef kuchni, Carmen „Carmy” Berzatto, opuszcza elitarne królestwo restauracji nagrodzonych gwiazdką Michelin, aby powrócić do Chicago, obejmując stery swojej rodzinnej tradycyjnej włoskiej knajpy z kanapkami. Pośród osobistego żalu i rodzinnych wstrząsów Carmy musi stawić czoła wyzwaniom związanym z rosnącymi długami swojego brata, zrujnowaną kuchnią i burzliwym zespołem.

AMAZON PRIME VIDEO

BILLION DOLLAR HEIST

Billion Dollar Heist | Official Trailer (2023)

Filmowa opowieść o najodważniejszym cybernetycznym napadzie w historii, jaki miał miejsce w Banku Centralnym Bangladeszu. Film prowadzi przez ewolucję cyberprzestępczości, począwszy od prostych oszustw związanych z kartami kredytowymi na początku XXI wieku, aż po skomplikowane sieci przestępcze działające dzisiaj. Ukazuje rywalizację między głównymi aktorami w świecie cyberbezpieczeństwa i cyberprzestępczości, gdzie stawką są nasze oszczędności.

DOM GUCCI

 co obejrzeć w sierpniowy weekend

House of Gucci to film oparty na prawdziwych wydarzeniach, który opowiada o skandalach, zdradzie i morderstwie w rodzinie założycieli słynnej włoskiej marki mody – Gucci. Film opowiada o wewnętrznych walkach i intrygach w rodzinie Gucci, które prowadzą do upadku jednego z najbardziej cenionych domów mody na świecie. Historia skupia się na relacji między Maurizio Gucci a jego byłą żoną, Patrizią Reggiani, która po ich rozwodzie została oskarżona o zlecenie morderstwa na swoim byłym mężu w 1995 roku.

TRANSFORMERS: PRZEBUDZENIE BESTII

Film stanowi siódmą odsłonę serii filmów Transformers. Jednocześnie jest sequelem do filmu Bumblebee oraz prequelem do oryginalnego filmu z 2007 roku. Akcja filmu rozgrywa się w 1994 roku w Brooklynie, gdzie Noah, były wojskowy specjalista od elektroniki oraz Elena, badaczka artefaktów, zostają wplątani w konflikt między trzema rodzajami Transformerów. Pomagają Optimusowi Prime i Autobotom w walce mającej na celu ochronę Ziemi przed nadejściem Unicrona.

SUPER MARIO BROS. FILM

Film oparty na popularnej grze na Nintendo? Dlaczego nie! To historia dwóch braci, hydraulików – Mario i Luigiego którzy zostają przeniesieni do alternatywnego świata i uwikłani w bitwę między Królestwem Grzybów, z księżniczką Peach na czele a Koopas, na czele z Bowserem.

HARLAN COBEN’S SHELTER

 co obejrzeć w sierpniowy weekend

zwiastun: w liku

Serial podąża za młodym Mickeyem Bolitarem, który stara odnaleźć się w burzliwym życiu: matką w klinice uzaleźnień, utratą ojca, apodyktyczną ciotką i przystosowaniem się do nowej szkoły w New Jersey. Wraz ze swoimi świeżo poznanymi przyjaciółmi Mickey zagłębia się w zagadkę wielu zaginięć, które miały miejsce w ich rodzinnym mieście.

KINO

BLUE BEETLE

 co obejrzeć w sierpniowy weekend

Kolejny superbohater komiksów DC na kinowym ekranie. Po ukończeniu studiów Jaime Reyes wraca do Palmera City. Tam niespodziewanie zostaje wybranym nosicielem Skarabeusza, biotechnologicznego artefaktu obcych sprzed tysiącleci. Ten związek daje mu potężną egzoszkieletową zbroję, przekształcając Jaime’a w superbohatera znanego jako Blue Beetle.

 

Zobacz też: Premiery na Netflixie w sierpniu 2023. Co obejrzeć w weekend?

 

Poprzednio Potwory w Dungeons & Dragons - historie i legendy
Następny Marvel D.A.G.G.E.R. - recenzja - bohaterowie potrzebni od zaraz!