Star Wars Jedi: Survivor – 9 minutowy zapis rozgrywki


Star Wars Jedi: Survivor - 9 minutowy zapis rozgrywki

Po ogłoszeniu, że Star Wars Jedi: Survivor zostało opóźnione do końca kwietnia, deweloper Respawn Entertainment ujawnił teraz sporo materiału z rozgrywki dla tego tytułu – i wygląda to dobrze.

Na dziewięciominutowym filmie z rozgrywki, udostępnionym przez IGN, spotykamy głównego bohatera Cala Kestisa po tym, jak rozbił się na planecie Koboh i wyruszył w podróż, aby naprawić swój statek. Film przedstawia wspaniałą scenerię i serię starć bojowych. Widać także zaktualizowany interfejs gry. Wydaje się, że film nie ma zbyt wielu spoilerów fabularnych.

Jedi: Survivor miał pierwotnie ukazać się 17 marca, zanim został przesunięty na 28 kwietnia. Deweloper Respawn Entertainment powiedział, że studio potrzebuje więcej czasu, aby skupić się na poprawkach błędów, dopracowaniu, stabilności, wydajności i „wrażeniach gracza”.

Jest to jedna z wielu nadchodzących gier z uniwersum Gwiezdnych Wojen w ramach ogłoszonego planu Disneya, aby co roku wypuszczać dwie nowe gry Star Wars. Inne nadchodzące gry Star Wars to kolejny tytuł od Respawn Entertainment – niezapowiedziany FPS, a także Star Wars Eclipse od Quantic Dream oraz nowy tytuł od dewelopera gry Tom Clancy’s The Division – Massive Entertainment.

Gra Star Wars Jedi: Fallen Order z 2019 roku osiągnęła 20 milionów graczy, a liczba ta obejmuje również osoby, które grały „za darmo” za pośrednictwem Xbox Game Pass i Prime Gaming.

Star Wars Jedi: Survivor - 9 Minutes of Gameplay | IGN First

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Dlaczego trwa bojkot Dziedzictwa Hogwartu?
Następny God of War: Ragnarok - Poradnik Solucja - Pełne przejście gry