Posty w kategorii

Filmy, Anime, Seriale


Końcówka miesiąca zazwyczaj charakteryzuje się jedną ważną premierą oraz nutką nudy. Sprawdźmy jak miewa się początek wakacji na Netflixie i HBO MAX oraz co w tym tygodniu zaproponuje nam Disney+ oraz Amazon Prime Video.

Serial Obi Wan Kenobi, od niedawna w naszym kraju dostępny dzięki platformie Disney+, doczekał się wielkiego finału. Sprawdźmy jak potoczył się ostatni odcinek sezonu i czy z nadzieją możemy oczekiwać na następne części produkcji.

Tate no Yuusha no Nariagari sezon drugi

Pierwszy sezon Tate no Yuusha no Nariagari okazał się bardzo udanym seinenem. Powielał znany już skądinąd schemat isekai: nastolatek trafia do świata przypominającego grę komputerową, w którym będzie mu dane uratować świat. Tyle tylko, że tytułowego bohatera tarczy nikt nie traktuje jak herosa. Wręcz przeciwnie – już na początku przygody czekają go niesprawiedliwe oskarżenia i …

Fear The Walking Dead (1) bohaterowie

Zakończył się siódmy sezon Fear The Walking Dead. Spin-off popularnego serialu o apokalipsie zombie doczekał się całej rzeszy fanów. Historia w nim przedstawiona nigdy nie była jedynie gorszym odbiciem oryginału. Jak na tle poprzednich sezonów prezentuje się ten? Uprzedzając fakty zdradzę, że bardzo dobrze. Złe dobrego początki – o rodzinie Clarków Chyba wszyscy fani Żywych …

Sprawdźmy, jakie premiery na Disney+, Netflixie i HBO MAX pojawiły się w minionym tygodniu oraz jakich filmów i seriali możemy się spodziewać w najbliższy weekend!

Po dosyć wątpliwej jakości starcie, serial Obi Wan Kenobi wreszcie zaczął nabierać tempa oraz zwiększać jakość odcinków. Przedyskutujmy wspólnie wydarzenia piątego już odcinka tej produkcji.

Pajęcza głowa to najnowszy film od Netflixa, który miał swoją premierę w zeszłym tygodniu na tejże platformie. Zachęcona obsadą skusiłam się na seans. Czy było warto?

Sprawdźmy co obejrzeć na HBO Max, Disney+ i Netflixie w najbliższy weekend oraz jakie premiery zaproponowały nam te platformy w ostatnich dniach. A jeśli wolicie duży ekran, koniecznie zobaczcie co nowego pojawiło się w kinach!

Dzięki premierze Disney+ w Polsce mamy już codzienny dostęp do świata Gwiezdnych Wojen. Tak się składa, że od niedawna na platformie pojawiają się nowe odcinki serialu Obi Wan Kenobi. Sprawdźmy co przyniósł czwarty już odcinek tej produkcji.

Długo oczekiwaliśmy na premierę Disney+ w naszym kraju! Od jakiegoś czasu z lekkim uczuciem zazdrości byliśmy świadkami wielu głośnych premier na tej platformie. Na szczęście od dzisiaj także my możemy cieszyć się platformą w Polsce! Zobaczmy zatem co obejrzeć na Disney+ w dniu premiery!

Sprawdźmy jak zapowiada się czerwiec na Netflixie, HBO Max, Amazon Prime Video i w kinie i zobaczmy, jakie premiery zawitały na tych platformach od początku tego miesiąca.

Po dosyć powolnym starcie serialu Obi Wan Kenobi, akcja w trzecim odcinku zdecydowanie zaczyna nabierać tempa. Sprawdźmy co wydarzyło się w najnowszym odcinku i czy warto kontynuować kolejne seanse.