[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Chcesz zrobić coś fajnego? No to czytaj dalej!

Big Bad Dice to jedna z największych stron dotyczących tematyki geekowskiej w Polsce. I okazuje się, że chcemy być jeszcze więksi!

Chcesz pisać z nami? Spróbować czegoś nowego? Rozwijać swoje pasje? Dobrze trafiłeś! Szukamy osób chętnych do rozwijania kolejnych gałęzi na bigbaddice.pl, zarówno tematycznie, jak i w zależności od działu:

Artykuły na bigbaddice.pl:

Nie musisz mieć doświadczenia w pisaniu. Liczymy jedynie, że umiesz w język polski i nie masz problemu z ortografią czy stylistyką. A nawet jeżeli, to nie martw się, doszkolimy Cię. Interesuje nas jedynie Twoja fachowa wiedza.

A może masz jeszcze jakiś pomysł, który pasowałby do naszej działalności? Także napisz i zaprezentuj swoje pomysły i może coś wspólnego uda się stworzyć!

Social Media:

Umiesz w ludzi i ogarniasz te wszystkie Social Media? To może pomożesz nam z naszym profilem Facebook? Jeżeli sprawisz, że spora część ruchu będzie przychodzić z Facebooka, to Cię ozłocimy i będziemy na rękach nosić!

Animator, Moderator i Discord:

Discord to dosyć nowa gałąź naszej działalności, potrzebujemy:

Jeżeli na któreś (lub oba) pytania odpowiedziałeś tak, to trafiłeś idealnie!

Czego wymagamy?

Jedyne czego wymagamy to regularności i chęci z realizacji celów. No i oczywiście znać się na swojej dziedzinie 😉 Reszty Ciebie nauczymy!

Jeżeli jednak nie masz na tyle samozaparcia by utrzymywać regularność w pisaniu to nie zawracajmy sobie gitary 🙂 Nie martw się, nie będę od Ciebie wymagać więcej niż 2 postów w tygodniu (ale jeżeli chcesz pisać więcej, to tym lepiej).

Co oferujemy?

Finalne benefity będą głównie zależeć od Twojego zaangażowania oraz tego czym się będziesz zajmować. Otrzymasz egzemplarze recenzenckie, możliwość wyjazdu na konwenty i kontakty do autorów oraz wydawnictw z którymi będziesz mógł przeprowadzać wywiady.

Jeżeli okażesz się naprawdę dobry w tym co będziesz robić, to nie wykluczamy także wynagrodzenia pieniężnego! Jednak musisz pamiętać, że to co tutaj robimy jest wynikiem pasji i chęci dzielenia się nią, a nie pracą nastawioną na zysk.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_cta h2=”Zdecydowałeś się i chcesz zrobić coś fajnego z nami? No to nie czekaj tylko pisz!” txt_align=”center” add_button=”bottom” btn_title=”Napisz teraz!” btn_color=”primary” btn_size=”lg” btn_align=”center” btn_link=”url:mailto%3Aoffice%40bigbaddice.pl|title:office%40bigbaddice.pl||”][/vc_cta][vc_single_image image=”4522″ img_size=”400×200″ alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]

MENU

Back