Posty w kategorii

Filmy


Dzisiaj przedstawiamy kwietniowe premiery na Netflixie, HBO Max, Disney+ i Prime Video! Jakie nowości pojawiły się na VOD w tym tygodniu?

Premiera serialu Fallout na platformie Amazon Prime to głośne wydarzenie w kalendarzu premier każdego gracza. Ogólnie temat tego typu produkcji jest bardzo trudny i trochę wygląda jak gra w rosyjską ruletkę. Nie zawsze się uda sprostać oczekiwaniom graczy, do których przecież w pierwszej kolejności jest skierowany serial. Jak jest w tym przypadku? Zapraszam do recenzji! …

Sprawdźmy premiery na VOD w kwietniu 2024! Co nowego pojawiło się w tym tygodniu na Netflixie, HBO Max, Disney+ oraz Prime Video?

Sprawdźmy najnowsze kwietniowe premiery na VOD. Co warto obejrzeć w weekend na Netflixie, HBO Max, Disney+ i Prime Video?

Sprawdźmy premiery kinowe w kwietniu 2024 roku! Na jaki film warto wybrać się do kina w tym miesiącu?

Klasyczne kino akcji dla mnie jest tylko jedno. To wielkie potwory walczące na ekranie, niszczące kartonowe bloki oraz miażdżące całe miasta. Jest to kwintesencja klasyki, kiedy to jeszcze nasi rodzice przerażeni oglądali gościa przebranego za dużą jaszczurkę i poruszającego się zdecydowanie nie tak, jak mogłoby się poruszać żywe stworzenie. Godzilla i Kong: Nowe imperium uderza …

Sala Dream w sieci kin Helios to dość nowa koncepcja mająca umilić widzom seans. Skuszeni obietnicami o idealnych wrażeniach kinowych, także wybraliśmy się na film w tej nowoczesnej sali. Czy warto dopłacić do biletów?

Są filmy,  o których długo pamiętam, są też takie, o których zapominam bardzo szybko. Pierwszy raz zdarzyło mi się jednak zapomnieć jaki tytuł nosił film, który oglądałam poprzedniego wieczoru. Kiedy usiadłam do pisania tej recenzji musiałam spojrzeć w historię Netflixa, by sprawdzić jak nazywało się dzieło, przy którym spędziłam wczoraj prawie dwie godziny. Cena strachu to film, …

Co obejrzeć w wielkanocny weekend na VOD? Sprawdźmy premiery z tego tygodnia na Netflixie, HBO Max, Disney+ oraz Prime Video!

Oto wszystkie filmy Pokémon, które miały premierę! Od czego zacząć swoją przygodę z tym filmowym uniwersum?

Szukacie nowości na VOD w marcu 2024 roku? Oto lista premier z tego tygodnia na Netflixie, HBO MAX, Disney+ oraz Prime Video!

Kim jest księżniczka Irulana z Diuny? Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tej postaci, zapraszam do lektury!