Ciemność nad Tristram – wydarzenie w Diablo III powraca!


Ciemność nad Tristram

Ciemność nad Tristram to wydarzenie w Diablo III które nawiązuje do klasyki. Pierwsza część przygód w Sanktuarium zadebiutowała 31 grudnia 1996. Oznacza to, że ta kultowa produkcja studia Blizzard skończyła już 26 lat! Ależ ten czas leci.

Ciemność nad Tristram to ukłon twórców w kierunku pierwszej części Diablo. To doroczne wydarzenie jest zatem idealnym sposobem, na świętowanie kolejnych urodzin mrocznej i klimatycznej produkcji. Nie ma znaczenia, czy jesteśmy weteranami serii chcących powrócić do klimatycznych podziemi złowrogiej Katedry, czy jest to nasz pierwszy powrót do przeszłości z produkcją studia Blizzard. Razem z twórcami mamy możliwość oddać hołd kultowym podziemiom, które dały początek wspaniałej, a zarazem ociekającej klimatem historii.

W tym artykule znaleźć możecie szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia Ciemność nad Tristram.

Ciemność nad Tristram

Powstrzymaj kultystów

Nasza przygoda rozpocznie się w momencie, gdy wpadniemy na ślad tajemniczej grupy kultystów. Będą oni próbowali zasiać chaos w znanym nam już świecie Sanktuarium. Poszukując tego zgromadzenia w trybie przygodowym, zdobędziemy różne wskazówki, które poprowadzą nas ku portalowi. Ten zaś prowadził będzie do przeszłości Tristram. Po teleportacji odkryjemy źródło przerażającej przeszłości. To właśnie w mieście Tristram zrodziła się ciemność, która swoje piętno odciska na całym świecie po dziś dzień.

Tristram kultyści

Odkryjemy tajemnice Katedry

Jest bowiem co odkrywać! Podążając tropem wskazówek, znajdziemy się w świecie niesamowitej technologii RetroVision™, nad którym góruje opanowana przez zło katedra. Naszym zadaniem będzie zapuścić się po raz kolejny (lub po raz pierwszy) w podziemia, gdzie będą czekać na nas znajomi przeciwnicy oraz klasyczne przedmioty. Wspomnień czas, bardzo miłych i mrocznych wspomnień. Bez obaw – tą podróż odbędziemy na silniku DIABLO III, a na sam koniec naszej wędrówki napotkamy Mrocznego Władcę we własnej osobie. Strzeżcie się ci, którzy ośmielacie się rzucać wyzwanie Panu Grozy.

walka bohatera z Rzeźnikiem

W wydarzeniu Ciemność nad Tristram zdobędziemy cenne łupy!

Dla każdego z nas upominki i różne drobiazgi to prawdziwa gratka! Czymże byłby Świat Sanktuarium bez atrakcyjnych łupów, zdobyczy i skarbów, które możemy zabrać ze sobą i zanieść do skrzynki? Wykonanie zadań związanych z wydarzeniem Ciemność nad Tristram zapewni nam wzory do transmogryfikacji, osiągnięcia, portrety, towarzystwo nowych zwierzaków oraz wiele więcej! Niektóre z tych nagród będą łatwo dostępne. W poszukiwaniu innych, będziemy musieli trochę pomyszkować, zaglądając pod każdy kamień i w każdą skrzynkę. Czy zdołacie zebrać je wszystkie? Jest tylko jeden sposób, aby się o tym przekonać! Miecze, różdżki, młoty i topory w dłoń!

Nagrody w wydarzeniu

Nasza podróż rozpoczyna się właśnie tutaj…

Czekają na nas niesamowite atrakcje, wspaniałe nagrody oraz wymagający przeciwnicy, ale wydarzenie upamiętniające Diablo nie będzie trwało wiecznie! Kultyści rozpoczęli swoje mroczne rytuały 1 stycznia o godzinie 1:00 w nocy czasu Polskiego, zaś portal został dla nas otwarty już dziś. Obydwie części wydarzenia dobiegną końca 1 lutego, również o godz. 1:00 w nocy czasu polskiego.

Jeżeli macie odwagę, wkroczcie do podziemi skrytych pod Katedrą, splądrujcie je w poszukiwaniu nagród i przeżyjcie w starciu z pradawnym złem oraz potężnymi potworami… Lub gińcie, próbując.

To także świetna okazja, by umilić sobie oczekiwanie na Diablo IV.

Źródło obrazów oraz informacji: Blizzard

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Katowice — miasto dla miłośników gier i stylu retro
Następny Mgła nad Carcassonne - recenzja - klasyk podany w kooperacyjnych szatach.