Ujawniono harmonogram Witcherconu!


CD PROJEKT RED i Netflix wspólnie ogłosili pełny harmonogram Witcherconu

CDPR zaplanowało wiele paneli w celu uczczenia serii Wiedźmin, w artykule zostaną opisane wybrane z nich. W „Memories from the Path: Stories Behind The Witcher Games” developerzy i główne osoby odpowiedzialne za serię gier Wiedźmin będą omawiać jak przenieśli historie do świata wirtualnego, ich ulubione momenty podczas tworzenia serii i „zapomniane relikty” z gier. W „Monster Slayer: Live the Life of a Witcher” pracownicy Spokko pomogą graczom przygotować się na zostanie Wiedźminami pokazując o co chodzi w ich nowej grze AR RPG. W „Witcher: Beyond Video Games” będzie zawierać w sobie spojrzenie w proces kreatywny stojący za aspektami rozszerzonego uniwersum Wiedźmina włączając w to komiksy i nadchodzącą grę planszową „The Witcher: Old World”.

To oczywiście nie wszystko. Nie zabraknie większej ilości zawartości od CDPR i Netflixa oraz przedstawień muzycznych od kompozytora Marcin Przybyłowicza i folkowo-metalowego zespołu Percival, którzy pracowali nad ścieżką dźwiękową Wiedźmina 3.

Wszystko będzie dostępne na Twitchu i Youtubie 9 lipca od godzinie 19:00. Będą dostępne dwa streamy, każdy z pewną ilością ekskluzywnej zawartości. Drugi stream odbędzie się 10 lipca o godzinie 3:00.

Linki:

https://www.twitch.tv/CDPROJEKTRED

https://www.youtube.com/c/thewitcher

https://www.witchercon.com/en

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Najlepsze gry planszowe do plecaka - 10 gier na wakacje [Edycja 2021]
Następny NieR Re[in]carnation pojawi się niedługo na urządzeniach mobilnych!