Posts in category

Newsy


Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles

Kilka dni temu miała miejsce premiera bijatyki na podstawie ogromnie popularnego anime, Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles to produkcja od twórców kultowej serii gier Naruto, z której, jak widać, czerpie pełnymi garściami. Czy jednak zostanie tak samo ciepło przyjęta?

0 73
Battlefield 2042

Przez ostatnie kilka dni trwały otwarte testy okrojonej wersji Battlefield 2042. Gracze mogli próbować swoich sił w najnowszej odsłonie kultowej serii, a co za tym idzie – mogli wyrobić sobie opinię na temat nadchodzącego tytułu. Wyrobiłem ją sobie i ja.

0 90
Far Cry 6

Przed kilkoma dniami miała miejsce premiera najnowszej odsłony popularnej serii – Far Cry 6. Pora zatem sprawdzić jak przyjęli ją krytycy, a jak sami gracze.

0 357
Kingdom Hearts na Nintendo Switch

Dobrze wszystkim znane studio Square Enix ogłosiło, że już wkrótce na Nintendo Switch pojawią się gry z serii Kingdom Hearts. Niestety jednak, będą one dostępne jedynie w wersji cloud. Na pocieszenie z kolei pojawiła się też wiadomość o ostatniej, wydawanej postaci w Smash Bros. Ultimate, która pochodzi właśnie z tej serii.

0 100
Succubus

05.10.2021 roku, Madmind Studio oficjalnie wydało Succubus, czyli spin-off Agony. Tytuł to naprawdę brutalna produkcja, przeznaczona zdecydowanie tylko dla dorosłych. Poza ostrą otoczką jednak, gra jest niezłym slasherem z elementami RPG, który naprawdę może się podobać.

0 315

Konami wydało na rynek eFootball 2022, które już stało się najgorzej ocenianym tytułem na platformie Steam. Jak sami wcześniej sie przyznali jest to tak naprawdę wersja demo co można poznać np. po tym, że DLC sprzedawane do gry nie będzie możliwe do aktywacji przez 2 miesiące. FIFA od EA miała mieć konkurencje, która na ten …

0 114

Dlaczego już nie zobaczymy nordyckich bogów?    Jak zapewne wie wielu fanów God of War 2021, najnowsza iteracja zatytułowana Ragnarok została obwołana zakończeniem nordyckiej wariacji na temat serii. Dla wielu okazało się to dużym rozczarowaniem, ponieważ zarówno według krytyków, jak i fanów, sceneria była co najmniej odświeżająca, intrygująca jeżeli chodzi o eksplorację, a także miała …

0 188
PS Plus

Jak co miesiąc, przedstawiamy Wam ofertę PlayStation Plus, czyli subskrypcję, dzięki której Sony w każdym miesiącu dostarcza graczom kilka darmowych do pobrania tytułów. Nie inaczej będzie w październiku, gdy do ogrania udostępniony zostanie jeden tytuł ekskluzywnie dla PS5 oraz dwa kolejne dla PS4.

0 1k

Październik co roku jest jednym z najciekawszych miesięcy i wtedy to gracze otrzymują wiele naprawdę ciekawych premier gier. Sezon świąteczny już wkrótce się rozpocznie, więc sprawdźmy, co ciekawego przygotowali dla nas twórcy.

0 394
New World

Premiera New World tuż tuż, bo będzie miała miejsce już 28.09.2021. Przyszła zatem najwyższa pora, aby przybliżyć Wam najważniejsze informacje odnośnie startu gry.

0 1.6k
Prosto z CD Projekt Red do Riot Games

W ostatnich miesiącach zaczęło być głośno o nowej grze MMO tworzonej przez Riot Games, twórców ogromnie popularnego League of Legends. Teraz z kolei świat obiega informacja, że studio zaczęło ściągać do siebie nowych pracowników – między innymi Mateusza Tomaszkiewicza, który dawniej zajmował stanowisko głównego projektanta zadań w CD Projekt Red.

0 220
New World

Tak jak do wielu aspektów produkcji New World można mieć obawy – ze względu na zbliżającą się wielkimi krokami premierę – tak ścieżka dźwiękowa, którą udostępnili dziś twórcy jest naprawdę genialna i zdaje się być dziełem godnym tytułów najwyższej klasy.

0 410