Nowości Hasbro Pulse – Ghostbusters x Transformers oraz Star Wars!


Sprawdźcie te nowości Hasbro Pulse – figurki z serii Star Wars oraz Transformers!

Entuzjaści Gwiezdnych Wojen mają powód do radości, Hasbro Pulse wprowadziło cztery nowe produkty do serii Black Series i Vintage Collection. Wśród nich znajduje się misternie wykonany, w pełni funkcjonalny 6-calowy zestaw Star Wars The Black Series The Last Command, czerpiący inspirację z ukochanej adaptacji komiksu i przedstawiający kultowe postacie, takie jak Luke Skywalker i Mara Jade! Ponadto fani serialu animowanego Star Wars: Wojny Klonów nie powinni przeoczyć figurek Star Wars The Black Series Clone Trooper i Battle Droid!

Seria Star Wars Black obejmuje 15 cm figurki, pojazdy i przedmioty do odgrywania ról obejmujące ponad 40 lat dziedzictwa Galaktyki Gwiezdnych Wojen. Dzięki temu fani mogą autentycznie odtwarzać sceny galaktyczne, czerpiąc inspirację z komiksów, filmów i seriali Gwiezdnych Wojen.

Star Wars The Black Series Star Wars: The Last Command 4-Pack

Nowości Hasbro Pulse

Luke Skywalker i Mara Jade stają twarzą w twarz z Mistrzem Jedi Joruusem C’baothem w ostatniej próbie ocalenia Republiki przed przeważającymi siłami Wielkiego Admirała Thrawna. Ten zestaw figurek inspirowany jest komiksową adaptacją Star Wars: The Last Command, dzięki czemu jest idealnym prezentem dla kolekcjonerów i fanów w wieku od 4 lat. Entuzjaści i kolekcjonerzy Gwiezdnych Wojen mogą z dumą wystawiać te 15 cm w swoich kolekcjach, charakteryzujące się doskonałym designem, dekoracjami inspirowanymi komiksami i wieloma punktami ruchu. Ten pakiet zawiera 8 akcesoriów umożliwiających dynamiczne ułożenie postaci, w tym 4 miecze świetlne, 2 błyskawicowe ręce dla Joruusa C’baotha oraz alternatywną głowę i blaster dla Mary Jade. Wypatruj kolejnych figurek Star Wars Black Series, aby powiększyć swoją kolekcję do galaktycznych rozmiarów na swojej półce!

Star Wars The Black Series Clone Trooper & Battle Droid

Nowości Hasbro Pulse

Ten zestaw figurek czerpie inspirację z uwielbianego serialu animowanego, dzięki czemu jest doskonałym prezentem dla kolekcjonerów i fanów. Zarówno entuzjaści, jak i kolekcjonerzy Star Wars mogą z dumą zaprezentować te 15 cm figurki akcji w swoich kolekcjach, charakteryzujące się dekoracjami i wzornictwem najwyższej jakości. Otwierając nowe możliwości dla The Black Series, fani mogą teraz wyobrazić sobie epickie bitwy inspirowane Wojnami Klonów dzięki temu pakietowi do budowania oddziałów. Figurka żołnierza-klona jest wyposażona w 2 akcesoria do blasterów i zdejmowany hełm, a droid bojowy ma zdejmowany plecak, antenę i akcesoria do blastera. Podnieś poziom swojego fandomu Gwiezdnych Wojen, umieszczając te figurki na swojej półce wraz z zamkniętym opakowaniem z eleganckim wyglądem postaci.

Nowości Hasbro Pulse

Miłośnicy Transformersów mogą oczekiwać zestawu ekscytujących premier, w tym czterech nowych postaci, które trafią na półki. Warto zauważyć, że dwie z tych figurek oferują ekscytujące crossovery z innymi legendarnymi markami: Transformers Collaborative Ghostbusters x Transformers Ectotron i Transformers Collaborative Teenage Mutant Ninja Turtles x Transformers Party Wallop! Te produkty są obowiązkowym zakupem dla kolekcjonerów!

Transformers Collaborative Ghostbusters x Transformers Ectotron

Odkryj zderzenie tych dwóch światów dzięki temu pakietowi łączącemu Transformers i Ghostbusters! Legendarny Cadillac Ecto-1 z filmu Pogromcy duchów z 1984 roku został przekształcony w robota Transformers, znanego jako Ectotron – nawracającego badacza zjawisk paranormalnych! Ta figurka Ectotrona zawiera akcesorium Proton Pack i akcesorium Slimer i płynnie przełącza się między trybem Ecto-1 a trybem robota w 22 krokach.

 

 

Zobacz też: Nowe produkty Hasbro Pulse: Transformers, G.I. JOE and Avalon Hill Hero Quest.

Aby dowiedzieć się więcej o którymkolwiek z tych produktów lub zobaczyć pełną listę wszystkich wprowadzonych na rynek produktów, kliknij tutaj.

Poprzednio Alone in the Dark - Jak ukończyć grę w trzy godziny? - I Don’t Got All Night
Następny Dragon's Dogma 2 - Jak używać szybkiej podróży? - Poradnik