Nowe produkty Hasbro Pulse: Transformers, G.I. JOE and Avalon Hill Hero Quest.


Właśnie zapowiedziano nowe produkty Hasbro Pulse! Czego możemy się spodziewać?

Hasbro Pulse, najlepsze centrum gadżetów dla fanów, właśnie zaprezentowało szereg nowych, ekscytujących premier produktów kultowych marek Hasbro, takich jak Transformers, G.I. JOE i Avalon Hill Hero Quest! Czego możemy się spodziewać?

Transformers

Entuzjaści Transformers mogą spodziewać się premiery 2 nowych figurek, w tym dwupaku figurek Transformers Legacy United Doom 'n Destruction Collection. Zestaw zawiera dwie 4,5-calowe figurki Targetmaster Decepticon Ozone i Targetmaster Decepticon Cleansweep, które umożliwiają płynną transformację między trybem robota i blastera, upamiętniając 40 lat animowanej historii Transformers. Pakiet Doom 'n Destruction zawiera młot, działko gatlinga i końcówkę wiertła, buzdygan i tarczę.

Figurkę Prime Universe Breakdown można przekształcić z trybu robota na ciężarówkę, figurkę Windsweeper można przekształcić z trybu robota na tryb odrzutowca, a figurki Targetmaster Decepticon Ozone i figurki Targetmaster Decepticon Cleansweep można przekształcić z trybu robota na tryb blastera.

Nowe produkty Hasbro Pulse

 

G.I. Joe

Dla miłośników G.I. Joe, Hasbro Pulse przedstawia 7 nowych, ekscytujących figurek postaci z serii. Wśród nich jest G.I. Joe Classified Series #111, Cobra H.I.S.S. Techno-Viper i H.M.S. (SYSTEM Rakietowy HEETSEEK), Dreadnok Gnawgahyde w towarzystwie zwierząt Porkbelly i Yobbo oraz Roadblock. Te niezwykle szczegółowe 6-calowe figurki wyróżniają się najwyższej jakości szczegółami oraz wyborem akcesoriów, które pozwolą fanom odtworzyć ulubione misje z drużyną.

G.I. Joe to elitarna i wszechstronna jednostka operacji specjalnych, składająca się z wykwalifikowanych mężczyzn i kobiet pochodzących z różnych zakątków świata, której kluczową misją jest ochrona świata przed szponami Cobry, bezwzględnej organizacji przestępczej mającej ambicje absolutnej dominacji nad światem. Kiedykolwiek pojawiają się kłopoty, G.I. Joe natychmiast interweniuje.

Najnowszy dodatek do G.I. Joe Classified Series, Cobra H.I.S.S. Techno-Viper i H.M.S. (HEETSEEK MISSILE SYSTEM) jest  wyposażony w wiele punktów ruchu dla lepszej możliwości ustawienia. Nowa w serii figurka Techno-Vipera, zawiera 8 akcesoriów inspirowanych postaciami, takich jak plecak polowy z wężem łączącym, klucz elektryczny, pazur elektryczny, młotek mechaniczny, projekcja holograficzna do montażu na nadgarstku i 2 akcesoria do broni. H.M.S. holowana wyrzutnia rakiet jest dostarczana niezmontowana i składa się z 10 elementów, obejmujących 3 akcesoria do rakiet HEETSEEK, podnoszoną i obrotową podstawę rakiety, zdejmowaną pokrywę panelu sterowania, składaną nogę stabilizującą, składane nogi podporowe, swobodnie toczące się koła i regulowany zaczep holowniczy.

Avalon Hill Hero Quest

Nowe produkty Hasbro Pulse

Entuzjaści gier planszowych i fabularnych będą zachwyceni najnowszym dodatkiem do Avalon Hill Hero Quest – pakietem zadań Against the Ogre Horde.  Zargon uwięził hordę Dirgrusht – groźny i tajemniczy klan ogrów z północy. Jako potężny Druid, twoją misją będzie wejście na Arenę Końca Świata, zaprezentowanie swoich umiejętności wojownika, odkrycie ukrytego legowiska hordy ogrów i wykorzenienie zepsucia w ich klanie. Czy uratujesz królestwo i wyłonisz się jako narrator swojej zwycięskiej sagi? Zanurz się w fantastycznej krainie dzięki 10 wymagającym zadaniom, urzekającym ilustracjom, 28 misternie szczegółowym miniaturom i żywym, pełnokolorowym kafelkom. Ta gra oferuje nieograniczoną możliwość powtarzania rozgrywki, co pozwala na tworzenie własnych zadań i narracji. Zbierz przyjaciół na ekscytujący wieczór z grami planszowymi i weź udział w epickim starciu dobra ze złem. Przeznaczona dla 2-5 graczy w wieku od 14 lat

 

 

Wszystkie te produkty, a także wiele innych, są obecnie dostępne w przedsprzedaży. Aby zagłębić się w tę ofertę lub zapoznać się z obszerną listą wprowadzonych na rynek produktów, kliknij tutaj.

Zobacz też: Hasbro Pulse ujawnia nowe figurki z serii Marvel Legends!

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio The Thaumaturge - Poradnik dla Początkujących - O czym musisz wiedzieć?
Następny Ujawniono wymagania Horizon: Forbidden West na PC