Ubongo 3D – Unboxing gry – Tetris na planszy


Witajcie 🙂 dzisiaj przygotowałam dla Was unboxing gry Ubongo 3D od wydawnictwa Egmont, która jest kontynuacją tradycyjnego Ubongo. Gra już jakiś czas jest w sprzedaży i cieszy się zainteresowaniem graczy.

Dokładnie tak samo jak w pierwowzorze również i tutaj liczy się przede wszystkim dobra i szybka rodzinna zabawa. Jednak teraz w grę wchodzą przestrzenne plastikowe klocki. Dodatkowo do wyboru są aż cztery różne poziomy trudności, dzięki czemu każdy z graczy znajdzie coś dla siebie. Gra jest przeznaczona dla od jednego do czterech graczy, minimalny wiek gracza wynosi osiem lat, a czas rozgrywki około 30 minut.

Subskrybuj nasz kanał na YouTubeZAGLĄDAMY DO PUDEŁKA!

Tak się prezentuje opakowanie do gry Ubongo 3D. Jest dosyć ciężkie, duże i wypełnione po brzegi zawartością. Pudełko jest bardzo solidnie wykonane i ładnie się błyszczy jego wierzch. W środku znajdziecie wypraskę, więc wszystko w pudełku ma swoje miejsce.

Mamy i naszą instrukcję, stosunkowo niewielką, w formie większej kartki. Zupełnie nie trzeba nad nią długo ślęczeć.

Kolejnym elementem jaki znajdziemy w pudełku jest tor rund. Wszystko jest utrzymane w stylu afrykańskim, a sam tor jest wykonany bardzo solidnie  z grubej tektury.

Plansze graczy z różnymi poziomami trudności w liczbie 72. Wszystkie fajnie zrobione z grubej tektury.

Jest i klepsydra odmierzająca czas wraz z kryształkami. Kryształki mają lekko matową fakturę.

Kolejnym komponentem jest zwykła drewniana kość, niezbyt urodziwa.

Ostatnim elementem są przestrzenne klocki, spokojnie można z nich układać tetrisa 🙂 Klocki same  w sobie są dosyć ciężkie.

 

Previous Assassin's Creed Odyssey - Recenzja - Nasza własna, mała Odyseja
Next Kupiłem sobie nowe biurko - jakie biurko dla gracza?