Posty w kategorii

Rankingi


Po prawie dziesięciu latach  od premiery Atak Tytanów dobiegł do końca. Przez blisko dekadę serial dostarczył widzom wiele niezapomnianych sekwencji walki, nieoczekiwanych zwrotów akcji oraz emocjonujących momentów, których ciężko pozbyć się z głowy. Większość z 94 odcinków tego anime trzymała wysoki poziom, który nagradzany był przez widzów wysokimi ocenami. Dzisiaj wybrałam najlepiej oceniane odcinki anime …

Jakie są najlepsze gry kooperacyjne na Switcha dla dwóch osób? Zapraszam do aktualnej listy, z 2023 roku! W co grać na Nintendo Switch we dwoje? Wyjmowane Joy-Cony Nintendo Switch sprawiają, że ta konsola idealna jest zarówno do gier konkurencyjnych, jak i kooperacyjnych, zwłaszcza grając na kanapie przed telewizorem. Z tak obszernym katalogiem świetnych gier dla …

 Jesień jest idealną porą roku na rozwijanie pasji do czytania. Dzisiaj polecam thrillery, które warto przeczytać!

Historia fascynuje, a filmy przenoszą nas w czasie, ukazując ważne postaci i wydarzenia. Dramaty historyczne, łączące sztukę z faktami, pozwalają głębiej zrozumieć minioną rzeczywistość. Dzisiaj poznamy część z nich – te, które każdy miłośnik historii i kina powinien umieścić na swojej liście „do obejrzenia”.

Cyberpunk to podgatunek science fiction, który koncentruje się na przyszłości zaawansowanych technologii z elementami dystopii, transhumanizmu i konfliktów między człowiekiem a technologią. To popularny temat w popkulturze – od literatury, po gry wideo oraz planszowe. Dzisiaj sprawdzimy jakie są gry planszowe w klimacie cyberpunk!

DZISIAJ WYBIERZEMY NAJGORSZE I NAJLEPSZE SERIALE Z 2022 ROKU! ZOBACZYMY CO WARTO OBEJRZEĆ, A NA CO SZKODA MARNOWAĆ CZAS.

Dzisiaj wybierzemy najgorsze i najlepsze filmy z 2022 roku! Zobaczymy co warto obejrzeć, a na co szkoda marnować czasu.

Na jakie gry wideo najbardziej czekamy w 2023 roku? Czy najbliższy rok przełamie złą passę na rynku gier i doczekamy się znowu wielu ciekawych premier, czy też raczej trend będzie trwał? Sprawdźmy, jakie premiery na nas czekają!

toradora okładka

Z każdym kolejnym kwartałem liczba nowych, niesamowitych serii anime stale się powiększa. Choć większość z nich to średniaki, a niekiedy trafiają się też straszne gnioty, nierzadko można trafić na prawdziwe perełki. By nieco ułatwić innym oddzielenie ziarna od plew, postanowiłem stworzyć swój własny, subiektywny ranking Top 10 anime.

Seria NCWW czyli Na co wydać wypłatę to przegląd najciekawszych premier z danego miesiąca. Z roku na rok wychodzi coraz więcej planszówek a czasu i funduszy tak jakby mniej. Co w tym miesiącu zwróciło naszą uwagę i co możemy polecić z czystym sumieniem? Po lupę bierzemy Maj 2022, który miał do zaoferowania kilka smakowitych nowości. …

Seria NCWW, czyli w rozwinięciu Na Co Wydać Wypłatę jest najdłużej prowadzoną przez nas serią na stronie. Raz na jakiś czas przeglądamy nowości w świecie gier planszowych lub zbieramy tytuły, które ogrywaliśmy przez ostatnie dni i możemy je polecić z czystym sumieniem. Dzisiaj przyjrzymy się kilku nowościom, które albo pojawiły się na rynku w tym …

Zastanawiacie się w co zagrać większą grupą osób, ale niekoniecznie macie ochotę wyłącznie na imprezówki? Sprawdźcie jakie gry planszowe dla więcej niż 4 osób Wam zaproponujemy.