Posty w kategorii

Geek Stuff


Jeśli śledzicie portale książkowe poświęcone książkom, to z pewnością słyszeliście o najgłośniejszym tytule ostatnich miesięcy. Jest nim książka Fourth Wing. Czwarte Skrzydło autorstwa Rebekki Yarros. Ja także postanowiłam przeczytać tę książkę. Jestem wręcz zaskoczona, że aż tak przypadła mi do gustu!

W dobie cyfrowej dystrybucji gier, znalezienie atrakcyjnych ofert i promocji na ulubione tytuły stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dla graczy z ograniczonym budżetem istnieją liczne sposoby na zakup gier w przystępnych cenach. Ten poradnik pomoże Ci odkryć, jak skutecznie wyszukiwać i kupować tanie gry, korzystając z promocji, wyprzedaży i platform cyfrowych, aby znaleźć najlepsze oferty. …

Jakie są obecnie najpopularniejsze książki z BookToka? Przedstawiamy zestawienie viralowych serii ksiązkowych, które zawładnęły Internetem!

Problemy ze wzrokiem mogą objawiać się na różne sposoby. Czasami to trudności z ostrością widzenia, a innym razem problemy ze zdolnością do widzenia w nocy. Co w takiej sytuacji robić? Powyższe symptomy i wszystkie niepokojące sygnały powinny zachęcić Cię do odwiedzin u specjalisty. Jest to ważne, ponieważ nieleczone schorzenia oczu pogarszają jakość życia i w skrajnych przypadkach mogą powodować …

Mimo że miłośników komiksów jest wielu, to jednak wciąż sporo osób nie może przekonać się do tej formy i stawia wyłącznie na tradycyjną literaturę. Często jednak błędne przekonania o komiksach nie wynikają z naszych własnych doświadczeń, lecz z opowieści innych osób. Warto więc samodzielnie sprawdzić, czy ta forma nam odpowiada, ponieważ wbrew pozorom, istnieje wiele …

Witamy w przyszłości gier dzięki Xbox Game Pass Core, rozwiniętej wersji uwielbianej usługi Xbox Live Gold. Ta rewolucyjna usługa subskrypcji ma na celu ponowne zdefiniowanie wrażeń z grania, oferując bogatszą, bardziej zróżnicowaną i tańszą podróż do gier. Co nowego? Nowy rozdział gamingu na Xboxie Xbox Game Pass Core to najnowsza ewolucja usług gamingowych firmy Microsoft. …

 Jesień jest idealną porą roku na rozwijanie pasji do czytania. Dzisiaj polecam thrillery, które warto przeczytać!

Firma Hasbro Pulse, znana z produkcji zabawek dla dzieci, wprowadziła na rynek nowe produkty dla fanów Gwiezdnych Wojen, Transformers i GI Joe. Hasbro Pulse wypuściło specjalną edycję kolekcjonerską figurki Star Wars The Black Series KX Security Droid (Holiday Edition). Figurka ma wysokiej jakości detale, kolorystykę inspirowaną świętami i wiele zagięć, dzięki którym ustawisz figurki tak …

W uniwersum Gwiezdnych Wojen spotykamy nie tylko Jedi i Sithów. Istnieje wiele innych ras i kultur, które również głęboko łączą się z Mocą. Jednym z najbardziej fascynujących przykładów są Wiedźmy Dathomiru. Te tajemnicze kobiety są często niedoceniane w szerokim spektrum postaci uniwersum, ale ich wpływ na nie jest niezaprzeczalny. Kim są Wiedźmy w świecie Gwiezdnych …

Robosen Optimus Prime

Hasbro Pulse i Robosen łączą siły, aby stworzyć Robosen Optimus Prime: Rise of the Beasts Signature Robot (edycja limitowana). Co wiemy o nowym Optimusie?

Warszawskie Targi Fantastyki działają od 2015 roku a ich twórcy kierowali się pasją do fantastyki w każdym jej aspekcie i formie. Wydarzenie gromadzi dziesiątki niesamowitych stoisk oferujących rękodzieło, literaturę, gry planszowe i wiele innych produktów. To miejsce, gdzie kreatywność i zaangażowanie organizatorów sprawiły, że z czasem stało się ono czymś więcej niż tylko targami. To …

Od kilku lat jednymi z najchętniej kupowanych gadżetów technologicznych są drony. To niewielkie statki powietrzne sterowane z ziemi za pomocą dedykowanego pilota, ewentualnie aplikacji zainstalowanej na smartfonie albo tablecie. Umożliwiają robienie atrakcyjnych zdjęć i filmów z lotu ptaka, dlatego przed nadejściem sezonu wakacyjnego warto pomyśleć o zakupie takiego sprzętu. Lekkość i długi czas pracy to …