Posty w kategorii

Seriale


premiery na VOD w czerwcu

Co warto obejrzeć w weekend? Sprawdźmy premiery na VOD w czerwcu 2024 – nowości, które pojawiły się w tym tygodniu na Netflixie, HBO Max, Disney+ oraz Prime Video!

Sprawdźmy czerwcowe premiery na VOD! Co pojawiło się na Netflixie, HBO Max, Disney+ i Prime Video w tym tygodniu?

Co obejrzeć na VOD w końcówce maja 2024? Oto premiery z tego tygodnia na Netflixie, HBO Max, Disney+ oraz Amazon Prime Video!

Majowe premiery na Netflixie

Spójrzmy na majowe premiery na Netflixie, HBO Max, Disney+ i Prime Video  – co pojawiło się na VOD w tym tygodniu?

Majowe premiery na VOD

Przedstawiamy majowe premiery na VOD! Co warto obejrzeć w weekend na Netflixie, HBO Max, Disney+ oraz Prime Video?

Imperium gier fabularnych Critical Role znów się rozszerza. W czwartek grupa aktorów głosowych grających w Dungeons & Dragons ogłosiła Beacon, nowy program członkowski, który obiecuje być „najbardziej bezpośrednim sposobem” na wsparcie Critical Role. Beacon zaoferuje „szeroki wachlarz ekskluzywnych i wczesnych dostępach do programów” wśród swoich korzyści dla członków i, co najważniejsze, pozwoli Critical Role ominąć …

Zastanawiacie się co obejrzeć w maju na VOD? Przedstawiam premiery z tego tygodnia na Netflixie, HBO Max, Disney+ oraz Prime Video!

Co obejrzeć w majówkę 2024? Przedstawiamy listę nowości z tego tygodnia na Netflixie, HBO Max, Disney+ oraz Prime Video!

Co obejrzeć na VOD w kwietniu 2024? Oto przegląd premier z tego tygodnia na Netflixie, HBO Max, Disney+ i Prime Video!

Wreszcie udało nam się obejrzeć cały serial Shogun i muszę od razu przyznać, że bardzo mi się podobało. Przede wszystkim dlatego, że zmieniłem swoje zdanie o feudalnej Japonii, chociaż możliwe jest też, że obraz w serialu jest drastycznie przekoloryzowany. Dlaczego? Zapraszam do recenzji! Shogun opowiada historię Johna Blackthorna, który wraz z resztką swojej załogi zostaje …

Serial Shogun jest adaptacją bestsellerowej powieści Jamesa Clavella pod tym samym tytułem. Powieść ta luźno opiera się na prawdziwych wydarzeniach z początków XVII wieku w Japonii. W tym okresie Japonia była pogrążona w chaosie politycznym, a feudalni panowie, znani jako daimyo, walczyli o władzę. W 1573 roku przywódca samurajów, Oda Nobunaga, zjednoczył kraj pod swoim …

Dzisiaj przedstawiamy kwietniowe premiery na Netflixie, HBO Max, Disney+ i Prime Video! Jakie nowości pojawiły się na VOD w tym tygodniu?