Posty w kategorii

Seriale


Sprawdźmy marcowe premiery na VOD – co warto obejrzeć w weekend na Netflixie, HBO Max, Disney+ i Prime Video?

Sprawdźmy premiery na VOD w lutym 2024 roku. Co warto obejrzeć w weekend na Netflixie, HBO Max, Disney+ i Prime Video?

Co obejrzeć w lutym na Netflixie, HBO Max, Disney+ i Prime Video? Sprawdźmy listę nowości na VOD z tego tygodnia!

Luty 2024 – premiery na VOD z tego tygodnia! Co warto obejrzeć w weekend na Netflixie, HBO Max, Disney+ i Prime Video?

Sprawdźmy najnowsze premiery na VOD – w lutym 2024! Co warto obejrzeć w weekend na Netflixie, HBO Max, Disney+ i Prime Video?

Sprawdźmy co warto obejrzeć w weekend na VOD. Jakie premiery pojawiły się w tygodniu od 22 do 28 stycznia 2024 r. na Netflixie, HBO MAX, Disney+ oraz Prime Video?

Dzisiaj zobaczymy co obejrzeć na VOD w styczniu 2024 r. Oto lista nowości z tego tygodnia na Netflixie, HBO Max, Disney+ oraz Prime Video.

W początkowej fazie anime Atak Tytanów pochodzenie tytanów owiane było tajemnicą, jednak w miarę rozwoju serii fabuła stopniowo odkrywa naturę i historię tych istot. Okazało się, że każdy z dziewięciu rodzajów tytanów może poszczycić się charakterystycznymi zdolnościami, a także indywidualną mocą. Dzisiaj szerzej poznamy rodzaje tytanów w Ataku Tytanów oraz ich unikalne zdolności.

Sprawdźmy styczniowe premiery na Netflixie, HBO Max, Disney+ i Prime Video z tego tygodnia. Co warto obejrzeć w weekend?

Sprawdźmy styczniowe premiery na VOD. Co obejrzeć na Netflixie, HBO Max, Disney+ i Prime Video w weekend?

Nadchodząca seria Gwiezdnych Wojen, The Acolyte, ma ożywić erę Wysokiej Republiki oraz zagłębić się w mroczniejsze aspekty Mocy. Oto podsumowanie tego, co obecnie wiemy o serialu.

Sprawdźmy, co obejrzeć w Sylwestra! Jakie nowości pojawiły się na Netflixie, HBO MAX, Disney+ i Prime Video w tym tygodniu? A na co warto wybrać się do kina?