5 nowości od Hasbro Pulse, w tym Ghostbusters x Transformers!


nowości od hasbro pulse

Wzywamy wszystkich entuzjastów Transformersów i Pogromców Duchów! Musicie zobaczyć te nowości od Hasbro Pulse, w tym Ghostbusters x Transformers!

Aby uczcić 40. rocznicę powstania Transformers, Hasbro Pulse wprowadza szereg nowych figurek:

Transformers Studio Series Deluxe Transformers: War for Cybertron 08 Decepticon Soldier

nowości od Hasbro Pulse

Ta figurka wiernie odwzorowuje wygląd złoczyńcy z popularnej gry wideo Transformers: War for Cybertron, oferując detale i akcesoria wiernie odwzorowane z gier wideo. To idealny dodatek dla każdego fana Transformersów i entuzjastów gier wideo! Z łatwością możesz przekształć figurę między potężnym robotem a samochodem sportowym Cybertronian w zaledwie 12 krokach. Do zestawu dołączone jest zdejmowane tło „Save Zeta Prime”, które umożliwia tworzenie scen dla bitew.

Transformers: War for Cybertron to gra z 2010 roku opracowana przez High Moon Studios i opublikowana przez Activision. Została wydana na PlayStation 3, Xbox 360, Microsoft Windows i Nintendo DS. Oparta jest na serii Transformers i rozgrywa się przed wydarzeniami z aktorskich filmów Transformers. Fabuła podąża za Autobotami i Decepticonami toczącymi wojnę o kontrolę nad Cybertronem, ich rodzinną planetą. Kampania dla jednego gracza pozwala graczom przełączać się między obiema frakcjami i grać jako Optimus Prime, Bumblebee, Ironhide, Cliffjumper, Megatron, Starscream, Soundwave i Brawl.

Transformers Studio Series Voyager Transformers: Bumblebee 113 Skywarp

Zainspirowana filmem Bumblebee, ta figurka Skywarp przenosi akcję na dużym ekranie do Twojej domowej kolekcji. W 29 krokach możesz z łatwością przekształć Skywarpa z potężnego robota w odrzutowiec Cybertronian w zaledwie 29 krokach. Skywarp może pochwalić się doskonałą artykulacją i detalami inspirowanymi filmem. Jest uzbrojony w 2 Null Raye i działo na ramieniu, co czyni go silnym zawodnikiem w każdej kolekcji.

Film Bumblebee to prequel aktorskich filmów Transformers i skupia się na postaci Bumblebee, zwiadowcy Autobotów, który zaprzyjaźnia się z nastolatką o imieniu Charlie Watson. Akcja filmu rozgrywa się w 1987 roku i przedstawia Bumblebee, który szuka schronienia na Ziemi po ściganiu przez Decepticony. Charlie znajduje Bumblebee na złomowisku i pomaga mu naprawić uszkodzone ciało. Tworzą więź, a Charlie pomaga Bumblebee chronić się przed Decepticonami, które wciąż go szukają.

Transformers Studio Series Deluxe The Transformers: The Movie 86-29 Bumblebee

nowości od Hasbro Pulse

Wprowadź kultowe bitwy z filmu Transformers: The Movie do swojej kolekcji dzięki Bumblebee z 1986 roku! Ta kolekcjonerska figurka wiernie oddaje ukochanego zwiadowcę Autobota, zawiera detale i akcesoria inspirowane klasycznym filmem animowanym. To idealny dodatek dla każdego fana Transformersów!

Transformers: The Movie to animowany film akcji science fiction z 1986 roku, oparty na popularnej linii zabawek i serialu telewizyjnym Transformers. Został wyreżyserowany przez Nelsona Shina i napisany przez Flinta Dille’a i służył jako połączenie drugiego i trzeciego sezonu serialu. Film skupia się na walce Autobotów o odzyskanie rodzinnej planety Cybertron z rąk Decepticonów. Jednak pojawia się nowe zagrożenie – Unicron, pożerający planetę Transformator, który pragnie rdzenia Cybertronu.

Przygotuj się na Dzień Pogromców Duchów! W związku ze zbliżającym się Dniem Pogromców Duchów, który przypada 8 czerwca, firma Hasbro Pulse zaprezentowała dwa niesamowicie fajne przedmioty kolekcjonerskie:

Transformers Collaborative Ghostbusters x Transformers Ectotron Figure

nowości od Hasbro Pulse

Przygotuj się na paranormalny cios dzięki najlepszemu pakietowi mash-up Transformers x Ghostbusters! Ten niesamowity zestaw łączy kultowe światy tych dwóch ukochanych serii. Wyobraź sobie: legendarny Cadillac Ecto-1 z filmu Pogromcy duchów z 1984 roku, który przekształca się w potężnego robota – Ectotrona, badacza zjawisk paranormalnych! Figurka ta zawiera akcesoria Proton Pack i Slimer, a także umożliwia konwersję między trybem Ecto-1 a trybem robota w 22 krokach.

Ghostbusters Plasma Series Ecto-1 (1984)

nowości od Hasbro Pulse

Ten premium Ecto-1 wiernie odtwarza ukochany samochód filmowy. Ghostbusters Plasma Series Ecto-1 to szczegółowa replika kultowego samochodu z oryginalnego filmu Ghostbusters. Ecto-1 zawiera wszystkie klasyczne detale z filmu, takie jak czerwony lakier i specjalistyczny sprzęt. Dzięki ruchomym kołom, otwieranym drzwiom i wysuwanemu z tyłu noszom możesz odbywać wszelkiego rodzaju przygody z pogromcami duchów!

Ecto-1 jest kompatybilny z małymi figurkami, więc możesz połączyć siły z Pogromcami Duchów i stawić czoła strasznym duchom (figurki sprzedawane osobno).

 

Przygotuj się na powiększenie swojej kolekcji – te przedmioty kolekcjonerskie Transformers i Ghostbusters z pewnością szybko znikną ze sklepowych półek! Które nowości od Hasbro Pulse spodobały się Wam najbardziej?

Po więcej szczegółów zajrzyjcie na stronę Hasbro Pulse! 

Zobacz też: Nowości Hasbro Pulse – Ghostbusters x Transformers oraz Star Wars!

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Dungeons 4 - Poradnik Solucja - Pełne przejście gry
Następny Czy piekarnik parowy Electrolux jest dla mnie?