Listopadowe premiery na Netflixie, HBO i Prime!


Zobaczymy jak wyglądają listopadowe premiery na Netflixie, HBO Max, Disney+ i Prime Video w tym tygodniu. Co warto obejrzeć w weekend?

NETFLIX

MY DAEMON

Seria anime, która jest adaptacją serii light novel o tym samym tytule autorstwa Itsuki Imaishi. Serial opowiada o chłopcu imieniem Ryūichi Kurosaki, który po śmierci rodziców przenosi się do domu swojego wujka. Tam spotyka tajemniczego demona imieniem Kuro, który oferuje mu pakt. W ramach paktu Ryūichi daje Kuro swoje ciało, a Kuro pomaga mu w codziennym życiu. Serial opowiada o relacji między Ryūichim a Kuro. Ryūichi jest początkowo nieufny wobec Kuro, ale z czasem zaczynają się do siebie przywiązywać. Kuro jest pomocnym i troskliwym demonem, który zawsze jest tam dla Ryūichiego. Ryūichi jest również pomocny dla Kuro, pomagając mu zrozumieć ludzki świat.

Pokemon: Najwspanialsze podróże – Seria

listopadowe premiery na Netflixie

Japońska seria anime z 2020 roku, która jest 25. serią główną w serii Pokemon. Serial opowiada o dalszych przygodach Asha Ketchuma i jego przyjaciela Goha, którzy podróżują po świecie, aby zdobyć tytuł Mistrza Pokemonów. W serii Ash i Goh odwiedzają wiele nowych miejsc, w tym Gaar, Sinnoh i Alola. Poznają również nowych Pokemonów, w tym Kleavora, Miraidona i Hisuian Zoroarka. Bohaterowie biorą udział w turnieju Pokemon World Coronation Series, odkrywają tajemnicę Dynamax i Gigantamax i pomagają uratować świat przed ciemną energią.

ROMANS Z DEMONEM

Pełna akcji opowieść ukazująca romantyczną podróż i różnorodne warunki życia Do Do-hee, bogatej dziedziczki konglomeratu, oraz Goo-wona, nadprzyrodzonej istoty, która niespodziewanie z dnia na dzień traci swoje moce. Ta chwilowa strata przynosi im ulotne szczęście, ale ostatecznie doprowadzi do piekła.

ELENA WIE

listopadowe premiery na Netflixie

Historia Eleny – kobiety, która jest zdeterminowana dowiedzieć się, co stało się z jej córką Ritą, którą znaleziono powieszoną na dzwonnicy miejscowego kościoła. Policja uznała jej śmierć za samobójstwo, ale Elena nie jest o tym przekonana. Bierze na siebie zbadanie tej sprawy, a po drodze odkrywa sieć tajemnic i kłamstw, które mogą zniszczyć jej życie.

HBO MAX

EX MACHINA

Film opowiada o młodym programiście Caleb Smithie, który wygrywa konkurs, w którym nagrodą jest możliwość spędzenia tygodnia w luksusowej posiadłości szefa firmy, Nathana Batemana (Oscar Isaac). Podczas pobytu w posiadłości Caleb dowiaduje się, że Nathan jest miliarderem, który stworzył sztuczną inteligencję w postaci pięknej kobiety. Caleb ma za zadanie przeprowadzić test Turinga na Ava, aby sprawdzić, czy jest ona świadoma. W miarę upływu czasu Caleb zaczyna się zastanawiać, czy Ava jest rzeczywiście świadoma. Zaczyna również kwestionować motywacje Nathana. Czy Nathan jest wizjonerem, który chce stworzyć prawdziwe życie, czy też jest niebezpiecznym człowiekiem, który chce kontrolować Ava?

65

listopadowe premiery na Netflixie

Film opowiada o Millsie (Adam Driver), pilocie NASA, który rozbija się na nieznanej planecie. Szybko odkrywa, że ta planeta to Ziemia… tylko 65 milionów lat temu. Mills musi współpracować z młodą dziewczyną o imieniu Koa (Ariana Greenblatt), aby przetrwać w niebezpiecznym świecie prehistorycznych dinozaurów. Wraz z postępem podróży Mills i Koa zaczynają się do siebie przywiązywać, a ich relacja staje się coraz bardziej złożona.

RYCERZE ZODIAKU

To adaptacja japońskiej mangi, wyreżyserowana przez Tomasza Bagińskiego. Akcja filmu rozgrywa się w XX wieku, w świecie, w którym ludzie i bogowie żyją razem. Seiya mieszka w Grecji, gdzie pracuje jako złomiarz. Pewnego dnia spotyka Marin, członkinię Zakonu Rycerzy Zodiaku. Marin rozpoznaje w Seiyi potencjał na rycerza i oferuje mu trening. Seiya zgadza się i rozpoczyna swoją drogę do zostania jednym z Rycerzy Zodiaku. Wkrótce Seiya dowiaduje się, że ludzkość jest zagrożona przez mroczne siły. Bogini Atena, opiekunka ludzkości, została uwięziona w ciele młodej dziewczyny o imieniu Sienna. Seiya i inni Rycerze Zodiaku muszą uratować Atenę i chronić ludzkość przed zagładą.

MISSING

listopadowe premiery na Netflixie

Akcja filmu rozgrywa się w Los Angeles. Jun mieszka z ojczymem i młodszą siostrą. Pewnego dnia, gdy Jun wychodzi na zewnątrz, jej matka znika. Jun zgłasza zaginięcie matki policji, ale śledztwo nie daje żadnych rezultatów. Dziewczyna postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Zaczynając od przeglądania mediów społecznościowych matki, odkrywa, że ta była zaangażowana w tajemniczą działalność. Jun zaczyna podejrzewać, że zaginięcie matki może być związane z jej działalnością. Wkrótce zaczyna śledzić matkę, wykorzystując do tego narzędzia dostępne w Internecie. Okazuje się, że matka jest zamieszana w coś niebezpiecznego. Bohaterka musi znaleźć sposób, aby ją uratować, zanim będzie za późno.

DISNEY+

DUCHY W WENECJI

Kryminał w reżyserii Kennetha Branagha, oparty na powieści Agathy Christie z 1969 roku pod tym samym tytułem. Akcja rozgrywa się tuż po zakończeniu II wojny światowej w Wenecji. Herkules Poirot, emerytowany detektyw, spędza czas w mieście, gdy zostaje zaproszony na seans spirytystyczny w opuszczonym pałacu. Seans ma zostać zorganizowany przez pogrążoną w żałobie śpiewaczkę Rowenę, która chce nawiązać kontakt ze swoją zmarłą córką. Podczas seansu jeden z uczestników zostaje zamordowany. Poirot zostaje wezwany do zbadania sprawy. Detektyw musi odkryć, kto popełnił morderstwo i dlaczego, zanim morderca zaatakuje ponownie.

NIEZWYKŁE WĘDRÓWKI ZWIERZĄT

listopadowe premiery na Netflixie

Serial dokumentalny, który opowiada o epickich podróżach zwierząt na całym świecie. Każdy odcinek skupia się na innym gatunku i jego unikalnej trasie wędrówki. W pierwszym odcinku poznajemy np. wędrówki wielorybów humbaka. Te olbrzymie ssaki morskie pokonują tysiące kilometrów, aby dotrzeć do cieplejszych wód, w których mogą rozmnażać się i wychowywać młode. Jest pięknie zrealizowany i zawiera fascynujące informacje o biologii i zachowaniu zwierząt.

PRIME VIDEO

CARLOS

Dokumentalny film opowiadający o życiu i karierze Carlosa Santany, jednego z najwybitniejszych gitarzystów rockowych wszech czasów.  To fascynująca opowieść o życiu i karierze jednego z najbardziej wpływowych muzyków w historii. Film zawiera niepublikowane wcześniej nagrania wideo i audio, a także wywiady z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami Santany.

GŁĘBIA STRACHU

listopadowe premiery na Netflixie

Fantastycznonaukowy film grozy oparty na motywach twórczości H.P. Lovecrafta. Akcja rozgrywa się w 2020 roku na głębokości 11 kilometrów pod powierzchnią oceanu, gdzie grupa naukowców pracuje na platformie wiertniczej. Platforma zostaje zniszczona przez trzęsienie ziemi, a naukowcy muszą znaleźć sposób, aby uciec. Wkrótce po trzęsieniu ziemi naukowcy odkrywają, że platforma została zaatakowana przez tajemniczą istotę, która żyje w głębinach oceanu. Istota jest ogromna i drapieżna, a naukowcy muszą znaleźć sposób, aby ją pokonać, aby uciec z platformy.

LAS SAMOBÓJCÓW

listopadowe premiery na Netflixie

Akcja filmu rozgrywa się w Aokigahara, gęstym lesie u podnóża góry Fudżi w Japonii. Miejsce to jest znane z tego, że jest popularnym miejscem samobójstw. Sara jest młodą kobietą, która wyjeżdża do Japonii, aby odnaleźć swoją bliźniaczkę, Jess, która zaginęła. Dowiaduje się, że Jess była w Japonii, aby zbadać zjawiska nadprzyrodzone związane z lasem. Tam spotyka Aidena, dziennikarza, który również bada zjawiska nadprzyrodzone. Sara i Aiden postanawiają odnaleźć Jess razem. Wkrótce Sara i Aiden zaczynają doświadczać dziwnych i przerażających rzeczy. Widują duchy samobójców, słyszą głosy i widzą dziwne zjawiska. Sara musi zmierzyć się ze swoimi własnymi lękami i podejrzeniami, aby odnaleźć Jess i przeżyć.

LA LA LAND

listopadowe premiery na Netflixie

Mia (Emma Stone) jest początkującą aktorką, która pracuje jako kelnerka w kawiarni. Sebastian (Ryan Gosling) jest jazzowym pianistą, który gra w podrzędnych klubach. Pewnego dnia Mia i Sebastian spotykają się na zatłoczonym skrzyżowaniu w Los Angeles. Są natychmiast przyciągnięci do siebie i zaczynają się spotykać. Bohaterowie wspierają się nawzajem w swoich karierach. Mia zaczyna odnosić sukcesy w aktorstwie, a Sebastian dostaje szansę na otwarcie własnego jazzowego klubu. Szybko ich kariery zaczynają się rozwijać w różnych kierunkach. Mia jest coraz bardziej pochłonięta swoją karierą aktorską, a Sebastian jest zdeterminowany, aby osiągnąć sukces jako jazzowy pianista. Ich związek zaczyna się rozpadać, a para musu zdecydować, czy chcą poświęcić swoje marzenia dla siebie.

KINO

NAPOLEON

Dramat historyczny w reżyserii i produkcji Ridleya Scotta. Opowiada historię życia i kariery Napoleona Bonaparte, od jego młodości w Korsyce po jego upadek w bitwie pod Waterloo. Od wczesnych premier krytycy chwalili grę aktorską Joaquina Phoenixa w roli Napoleona, reżyserię Ridleya Scotta i epicką skalę filmu. Film zdobył także nominację do Oscara za najlepsze zdjęcia.

NOC DZIĘKCZYNIENIA

listopadowe premiery na Netflixie

Horror, który opowiada historię seryjnego mordercy, który poluje na mieszkańców Plymouth, Massachusetts, w noc Dziękczynienia. Rok wcześniej w mieście doszło do tragicznych zamieszek w Black Friday, które stały się viralowym hitem w sieci. Dwanaście miesięcy później w mieście pojawia się tajemniczy seryjny morderca, znany jako John Carver. Carver postanawia zemścić się na mieszkańcach Plymouth, wybijając ich jednego po drugim, zgodnie z niepojętym, złowrogim planem.

 

 

Zobacz też: Listopadowe premiery na VOD- co obejrzeć w weekend?

Jeżeli szukasz innych filmów, to dobrą wyszukiwarką jest Bestflix.pl, który jest świetnym sposobem do wyszukiwania nowych filmów i seriali na platformie Netflix. Dodatkowo warto zainteresować się VPN, zwłaszcza kiedy wybrany przez Ciebie film na wieczór nie posiada polskiego wydania!

Poprzednio The Last of Us Part 2 Remastered to brzydki skok na kasę i nic więcej
Następny Viralowe książki z BookToka - serie - poradnik prezentowy