Wsiąść do Pociągu: Pierwsza Podróż – Unboxing gry


Witajcie 🙂 dzisiaj wpis w trochę w temacie wakacji. Dokładnie to o grze z motywem pociągów, które w wakacje wożą nas w przeróżne destynacje. No i kto ich nie lubi? 🙂 Nas pociąg wiózł nad morze, więc teraz zajęliśmy się sami wyznaczaniem trasy.

Przygotowałam unboxing gry Wsiąść do Pociągu: Pierwsza Podróż, którą otrzymaliśmy dzięki uprzejmości wydawnictwa Rebel. Jest to wersja przeznaczona dla najmłodszych zapaleńców, z nieco uproszczonymi zasadami i lepszym, większym sprzętem. Reguły gry są bajecznie proste i nie wymagają długiego studiowania. Wsiąść do Pociągu: Pierwsza Podróż jest również idealna dla dwóch osób i gra się bardzo przyjemnie. Więcej dowiecie się z nadchodzącej recenzji.

Tak się prezentuje opakowanie gry. Wita nas ślicznymi grafikami przedstawiającymi dworzec kolejowy i pasażerów. To jedna z tych gier, która zdecydowanie zachęca kolorami by zagrać.

 

Instrukcja jest w formie kartki, jest bardzo barwna. Reguły są jasne i klarowne a treść czytelna.

 

Plansza do gry Wsiąść do Pociągu: Pierwsza Podróż jest dość dużych rozmiarów, przedstawia mapę szlaków kolejowych, napisy są czytelne a przy poszczególnych stolicach mamy charakterystyczne grafiki.

 

Karty wagonów od strony rewersu.

 

Awers kart wagonów, karty są barwne i solidne, nie odkształcają się w dłoniach.

 

Karty biletów.

 

Słynny złoty bilet dla zwycięzcy!

 

W opakowaniu znajdziemy również zapasowe wagoniki, po dwa każdego koloru na wypadek zgubienia.

 

20 czerwonych wagoników.

 

20 żółtych wagoników.

 

20 zielonych wagonów.

 

20 niebieskich wagonów.

No Comment

Zostaw komentarz

Previous Boże Igrzysko: Magnaci - Recenzja gry planszowej
Next Watch Dogs 2 - Recenzja gry na PS4