Witajcie 🙂 dzisiaj wpis w trochę w temacie wakacji. Dokładnie to o grze z motywem pociągów, które w wakacje wożą nas w przeróżne destynacje. No i kto ich nie lubi? 🙂 Nas pociąg wiózł nad morze, więc teraz zajęliśmy się sami wyznaczaniem trasy.

Przygotowałam unboxing gry Wsiąść do Pociągu: Pierwsza Podróż, którą otrzymaliśmy dzięki uprzejmości wydawnictwa Rebel. Jest to wersja przeznaczona dla najmłodszych zapaleńców, z nieco uproszczonymi zasadami i lepszym, większym sprzętem. Reguły gry są bajecznie proste i nie wymagają długiego studiowania. Wsiąść do Pociągu: Pierwsza Podróż jest również idealna dla dwóch osób i gra się bardzo przyjemnie. Więcej dowiecie się z nadchodzącej recenzji.

Tak się prezentuje opakowanie gry. Wita nas ślicznymi grafikami przedstawiającymi dworzec kolejowy i pasażerów. To jedna z tych gier, która zdecydowanie zachęca kolorami by zagrać.

 

Instrukcja jest w formie kartki, jest bardzo barwna. Reguły są jasne i klarowne a treść czytelna.

 

Plansza do gry Wsiąść do Pociągu: Pierwsza Podróż jest dość dużych rozmiarów, przedstawia mapę szlaków kolejowych, napisy są czytelne a przy poszczególnych stolicach mamy charakterystyczne grafiki.

 

Karty wagonów od strony rewersu.

 

Awers kart wagonów, karty są barwne i solidne, nie odkształcają się w dłoniach.

 

Karty biletów.

 

Słynny złoty bilet dla zwycięzcy!

 

W opakowaniu znajdziemy również zapasowe wagoniki, po dwa każdego koloru na wypadek zgubienia.

 

20 czerwonych wagoników.

 

20 żółtych wagoników.

 

20 zielonych wagonów.

 

20 niebieskich wagonów.

Podobne Wpisy

https://i0.wp.com/bigbaddice.pl/wp-content/uploads/2017/07/plansza-1-e1502551888647.jpg?fit=600%2C450&ssl=1https://i0.wp.com/bigbaddice.pl/wp-content/uploads/2017/07/plansza-1-e1502551888647.jpg?resize=150%2C150&ssl=1Aleksandra SzakołaGry PlanszoweUnboxing - Gry Planszowegry planszowe,rebel,wsiąść do pociąguWitajcie 🙂 dzisiaj wpis w trochę w temacie wakacji. Dokładnie to o grze z motywem pociągów, które w wakacje wożą nas w przeróżne destynacje. No i kto ich nie lubi? 🙂 Nas pociąg wiózł nad morze, więc teraz zajęliśmy się sami wyznaczaniem trasy.Przygotowałam unboxing gry Wsiąść do Pociągu: Pierwsza...Wielka zła kostka czyli planszówki, gry PC oraz filmy i seriale