The Invincible / Niezwyciężony – Poradnik Solucja – Pełne przejście gry


Zapraszam do kolejnego naszego pełnego przejścia gry, tym razem na tapecie ląduje The Invincible lub też po swojsku znany jako Niezwyciężony. Poniżej znajdziecie szczegółowe przejście każdego z etapów gry wraz z odpowiednimi nagłówkami.

Klasycznie też, poradnik będzie prezentowany w formie serii let’s play, gdzie każdy odcinek będzie przedstawiał jakiś fragment gry. The Invincible nie jest grą najtrudniejszą, jednak brak dobrego systemu nawigacji oraz liczne błędy mogą uniemożliwiać graczom łatwe przejście tej produkcji. Pisaliśmy też o tym w naszej recenzji tej gry i sam miałem liczne problemy na każdym etapie zabawy, więc nawet zdarzało się, że też musiałem posiłkować się poradnikami znalezionymi w sieci. Mam nadzieję, że teraz i ja Wam pomogę. Zanim przejdziemy do odcinków z serii, przeskoczmy szybko FAQ, które wyjaśni Wam w jaki sposób tworzyłem te materiały i jak najlepiej ich używać.

  • Seria let’s play jest nagrana w formie gameplay bez komentarza prowadzącego;
  • Każdy odcinek ma w nagłówku charakterystyczne miejsca, które pomogą Wam odnaleźć lokacje gdzie potrzebujecie pomocy. Gra niestety nie ma jasnego podziału na rozdziały, więc musiałem wymyśleć coś innego;
  • Gameplay został nagrany na konsoli Playstation 5. Niestety okazało się, że patche na PC i Konsolach rozbiegają się między sobą, przez co wersje mogą się trochę różnić. Jednym słowem nie zawsze błędy które ja spotkałem, będą takie same jak Wasze błędy;
  • Tradycyjnie będziemy bardzo wdzięczni za subskrypcje, nasz kanał jest ciągle w stadium rozwoju i każde wsparcie będzie pomocne.

Nie bądź elf, dej suba!

Teraz przejdziemy do poszczególnych odcinków. Uwaga, gra posiada parę zakończeń i na szczęście większość z nich możemy zdobyć niezależnie od naszych wyborów. Najważniejsza różnica będzie polegała na tym, czy podczas gry zużyliśmy wszystkie lądowniki i mamy czym się ewakuować, czy też nie i w ten sposób nie będziemy mieli opcji ucieczki za pomocą statku, którym dostaliśmy się na tą planetę. Zobacz też nasz poradnik zakończeń do gry Niezwyciężony, gdzie bardziej szczegółowo opisaliśmy wszystkie osiągnięcia związane z końcem gry i możliwe zakończenia.

Początek gry i Epilog The Invincible, opuszczony obóz

UWAGA! Przy zakończeniu gry wybrałem opcję czekania na Niezwyciężonego. Jak zobaczycie na filmie, ten nigdy nie przyleciał przez błąd gry, który może zostać naprawiony w przyszłości. Ale nie musi, więc jeżeli nie chcecie marnować czasu, to nie wybierajcie tego zakończenia, bo po wczytaniu gry czeka nas ponownie 15 minutowa sekwencja.

Poprzednio Endless Dungeon - Recenzja - Rougelite Tower Defense
Następny Najlepsze gry kooperacyjne na Switcha dla dwóch osób - 2023