Co obejrzeć w walentynkowy weekend? Netflix, HBO Max i Prime!


Sprawdźmy najnowsze premiery i co obejrzeć w walentynkowy weekend na Netflixie, HBO Max, Disney+, Amazon Prime Video i w kinie!

NETFLIX

YOU – SEZON 4

YouTube player

Joe Goldberg powraca – z nowa tożsamością, w nowym miejscu. Jako Jonathan Moore przeprowadza się do Londynu, gdzie zatrudnia się jako profesor literatury angielskiej. Nowa śmietanka towarzyska, to nowa okazja do poznania kolejnych ofiar. Sezon został podzielony na dwie części, przy czym pierwsza część miała mieć premierę 9 lutego, druga 9 marca tego roku.

DROGI DAVIDZIE!

Co obejrzeć w walentynkowy weekend

Komedia romantyczna idealna na Walentynki. Życie licealistki Lary zostaje wywrócone do góry nogami, gdy do wszystkich w szkole dociera, że bohaterka pisze bloga o swojej sympatii. Od teraz nie będzie mogła spokojnie trzymać się na uboczu.

10 DNI Z ŻYCIA DOBREGO CZŁOWIEKA

Co obejrzeć w walentynkowy weekend

Film dramatyczny prosto z Turcji, pierwszy w trylogii. Jego bohater to prawnik, który został prywatnym detektywem. Kiedy zajmuje się sprawą zaginionej osoby niespodziewane jego życie zalicza obrót o 180 stopni.

HBO MAX

SZPIEG WŚRÓD PRZYJACIÓŁ

Co obejrzeć w walentynkowy weekend

To brytyjski serial szpiegowski oparty na książce Bena Macintyre’a o tym samym tytule. Akcja przenosi nas do Londynu w 1964 roku. Nicholas Elliott oficer MI6 właśnie dowiaduje się,  że jego współpracownik oraz najlepszy przyjaciel potajemnie pracował jako podwójny agent KGB i uciekł do Związku Radzieckiego.

T2: TRAINSPOTTING

Co obejrzeć w walentynkowy weekend

Sequel do Trainspotting z 1996 roku. Mark Renton wraca do Szkocji po 20 latach spędzonych za granicą i spotyka swoich starych kumpli Sick Boya, Spuda i Begbie. Nie tylko oni na niego czekają, są tam także dawne wspomnienia heroiny, samozniszczenia i śmiertelnego niebezpieczeństwa.

BRUNO REIDAL: SPOWIEDŹ MORDERCY

Co obejrzeć w walentynkowy weekend

W 1905 roku francuski kleryk Bruno Reidal zostaje uznany za winnego zabójstwa dziecka – zamordował je w pobliskim lesie, po czym oddał się w ręce policji. Na prośbę obserwujących go lekarzy spisuje swoje wspomnienia, aby wyjaśnić swoje postępowanie, tak aby możliwie zrozumieć co doprowadziło do morderstwa.

JOHNNY DEPP KONTRA AMBER HEARD

Co obejrzeć w walentynkowy weekend

Szybkie podsumowanie najbardziej medialnej sprawy rozwodowej zeszłego roku. Nie mogę skłamać, ja z zapartym tchem oglądałam szopkę, która rozgrywała się w sądzie. Jeśli ktoś pominął, albo chciałby sobie przypomnieć lub zrozumieć pochodzenie wielu memów – dokument jest specjalnie dla Was.

CORMORAN STRIKE

Co obejrzeć w walentynkowy weekend

Cormoran Strike to przede wszystkim seria książek autorstwa J.K. Rowling, opublikowanych pod pseudonimem Robert Galbraith. Powieści przyjęły się tak dobrze, że BBC postanowiło zaadaptować je na serial telewizyjny. Historia dotyczy detektywa Cormorana Strike’a i jego partnera Robina Ellacotta oraz spraw, które wspólnie rozwiązują.

DISNEY+

ALASKA DAILY

To serial o dziennikarce, która przenosi się na koniec świata (prawie, bo do miasteczka Anchorage na Alasce), gdzie szuka świeżego startu. Wraz ze swoją współpracownicą podejmuje się zadania dokończenia oraz opublikowania raportów na temat kryzysu zaginionych i zamordowanych rdzennych kobiet w jej nowym stanie.

PRZEKLĘTY ŚWIĘTY

Co obejrzeć w walentynkowy weekend

To nowy serial na Disney+. Samuel, wątpliwej jakości pastor, oferuje tonącemu w długach Reinaldo, aby ten został kaznodzieją, co pozwoli mężczyźnie na solidny zarobek. Wysyła więc tego zatwardziałego ateistę na dziwną naukę, by ostatecznie został przywódcą religijnym.

POSTERUNEK ZBRODNI

Posterunek Zbrodni to z kolei miniserial dokumentalny skupiający się na strzelaninie w hotelu w mieście Bakersfield w Kalifornii. Rodzina dotknięta tragedią nagle zdaje sobie sprawę, że tak naprawdę nie znają swoich sąsiadów.

AMAZON PRIME VIDEO

ŚWINIA

Świna to film dramatyczny z 2021 roku z Nicolasem Cage w roli głównej. Wcielił się on w rolę samotnego poszukiwacza trufli, mieszkającego samemu pośród dziczy w Oregonie. Poszukiwania swojej ukochanej świni (została porwana) zmuszają go do powrotu do swojej przeszłości w Portland.

F@CKING BORNHOLM

Co obejrzeć w walentynkowy weekend

To film polskiej produkcji. Grupa przyjaciół wraz z dziećmi udaje się na długo wyczekiwany, coroczny wyjazd na duńską wyspę Bornholm. Wieloletnia przyjaźń stanie pod znakiem zapytania i może nie zakończyć się w miły sposób przez pewien incydent pomiędzy wspólnymi pociechami. Czy z pozoru bezproblemowi nastolatkowi mogą wywołać silny kryzys w relacji rodziców?

KINO

Abyzou

Abyzou, znany też jako The Offering, to horror oparty na żydowskiej legendzie ludowej o Abyzou, starożytnym demonie. W filmie demon atakuje rodzinę zmagającą się z nieprzepracowaną traumą.

Skinamarink

Horror inspirowany snem? Jego reżyser zasłynął ze swojego kanału na YT, w którym dyskutował na temat koszmarów sennych swoich widzów. Skinamarink opowiada o dwójce dzieci, które budzą się w nocy i odkrywają, że nie mogą znaleźć swojego ojca, a okna, drzwi i inne przedmioty w ich domu znikają. Wtedy też pojawia się głos wołający z ciemności…

Magic Mike: Ostatni taniec

Ostatni film w trylogii Magic Mike. Channing Tatum kolejny raz wcieli się w rolę tytułowego bohatera. Po kolejnych niefortunnych wydarzeniach życiowych, Mike wyrusza do Londynu z bogatą wspólniczką, która składa mu propozycję nie do odrzucenia, jednak ma przy tym zupełnie inne intencje. Aby ponownie stanąć na scenie bohater będzie musiał stanąć na wysokości zadania.

Asteriks i Obeliks: Imperium smoka

Imperium Smoka to kontynuacja przygód dzielnych Galów – Asterixa i Obelixa, którzy wspólnie przemierzają świat niosąc pomoc. Tym razem prosi o nią córka cesarza Chin, która pragnie uwolnić się od okrutnego księcia i ucieka do Galii. Z ciekawostek, w jedną z pobocznych postaci wcieli się piłkarz, Zlatan Ibrahimović.

Poprzednio Bojkot Hogwarts Legacy absolutnie bez siły przebicia
Następny Kryptyda - recenzja - gdzie kryje się potwór?