Dark Souls: Remastered – Capra Demon EASY KILL WALKA Z BOSSEM GAMEPLAY PL


Dark Souls: Remastered i walki z bossami. Na pierwszy ogień idzie CAPRA DEMON.

Jedyna trudność z Capra Demonem są jego psy. Jak widzicie na filmiku, atak następuje chwila po przejściu przez mgłę. Od razu możecie rozpocząć walkę od rolla w lewą stronę i natychmiast biegniecie na schody.

W ten sposób próbujecie rozdzielić psy od Capra Demon i pojedynczo je wybić. Ewentualnie używamy magii oraz bomb żeby zabić je z dystansu.

Sam Capra Demon jest bardzo prosty i tak jak widzimy na filmie nie stanowi zagrożenia. Zasłaniamy się tarczą, która blokuje wszystkie jego ataki oraz okrążamy go i wykorzystujemy luki między atakami. Trzymamy się blisko, dosłownie przytulamy bossa. Jego bronie mają średni zasięg, jednocześnie tuż obok niego jest najwięcej ślepych punktów. Grając na dodge, unikamy tradycyjnie w stronę ataku, tak żeby zrobić rolla pod mieczami.

Bardzo dobrym pomysłem jest użycie Iron Flesh – dzięki temu zaklęciu pyromantów, zarówno ataki psów, jak i Capra Demon, będą praktycznie bezużyteczne. Warto rzucić te zaklęcie tuż przed wejściem w mgłę, kiedy będziemy najbardziej narażeni na atak.

►►► PODOBAŁO SIĘ? ZOSTAW ŁAPKĘ W GÓRĘ I SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!!!! https://www.youtube.com/channel/UCR39Kn1QVLHODo3yI9_6Jmg?sub_confirmation=1

►►► Big Bad Dice: https://bigbaddice.pl/

►►► Facebook: https://www.facebook.com/bigbaddice/

►►► Twitter: https://twitter.com/BigBadDice

►►► Grupa STEAM: http://steamcommunity.com/groups/bigbaddice

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Dark Souls: Remastered - Powrót do gry po latach - Rozpoczynamy "zabawę" + Asylum Demon Easy Kill
Następny Fotosynteza - Recenzja - Sadzenie lasu dla każdego