Gracz znalazł sposób by grać jako Venom w Spider Man 2


Dzięki niewielkiemu błędowi gry, dla jednego z graczy udało się wcielić w Venoma i nagrać filmik z rozgrywki jako ten złoczyńca. Jak mu się to udało? Sprawdzimy to!

Ten artykuł zawiera spoilery do Marvel’s Spider Man 2

Jeden z graczy Marvel’s Spider Man 2 znalazł glitcha, który pozwala mu na swobodne poruszanie się jako Venom. Niewątpliwie Spider Man 2 to kolejna duża odsłona serii Spider Man od Insomniac. Gra otrzymała wiele pochwał od mediów i zagorzałych fanów za emocjonującą historię, ogromny świat, najnowocześniejszą grafikę i uproszczony system walki. Dzięki obszernej liście złoczyńców, z którymi trzeba walczyć, gra zapewnia wyjątkowe wrażenia z rozgrywki, na które fani czekali od dłuższego czasu.

Spider-Man 2 stawia graczy przeciwko różnorodnym złoczyńcom, którzy mają własne historie. W galerii łotrów pojawiają się znajome twarze, takie jak Mysterio, Lizard, Mister Negative i Sandman, których gracze muszą pokonać, aby przejść przez kampanię gry. Spośród wszystkich tych groźnych przeciwników Venom i Kraven the Hunter odgrywają ważną rolę w pewnym momencie gry. Oferują graczom doskonałe walki, podczas których muszą radzić sobie z ogromną mocą Venoma i sprytnymi sztuczkami Kravena.

How To Free Roam As Venom | Marvel’s Spider-Man 2 Glitch

Gracz Marvel’s Spider-Man 2 odkrył dziwny glitch, który pozwala mu kontrolować Venoma na całej mapie. Normalnie Venom nie jest grywalny poza misją „Don’t Be Scared”, ale gracze mogą łatwo swobodnie poruszać się tym popularnym złoczyńcą po przejściu przez niewidzialne ściany. Jak udostępnił YouTuber Ellemen, gracze muszą przejść misję „Don’t Be Scared” do momentu spotkania grupy żołnierzy, naciskać przycisk skoku, aby wspiąć się na budynek z gigantycznym bilbordem, dotrzeć na jego szczyt i aktywować glitch, kierując się w prawo. Będą mogli swobodnie poruszać się jako Venom w Nowym Jorku po przejściu przez niewidzialną ścianę i zeskoczeniu z budynku.

Ważne jest, aby pamiętać, że gracze gry powinni użyć ręcznego zapisu, ponieważ wyzwolenie glitcha może spowodować zniszczenie ich danych. Oryginalny autor posta twierdzi, że wrogowie nie pojawiają się, jeśli gracze wrócą do punktu kontrolnego po aktywacji tego zabawnego glitcha. Inną rzeczą, o której należy wiedzieć, jest to, że Venom nie będzie mógł huśtać się na budynkach, wykonywać zadań ani walczyć z innymi wrogami na mapie.

To nie pierwszy raz, kiedy gracze napotykają dziwny błąd w grze. Jak się okazało, zmiana kostiumu z Milesem Moralesem powodowała, że zmieniali się w biały sześcian. Na szczęście deweloperzy wydali aktualizację, aby usunąć ten zabawny błąd. Naprawili również problem z modelami, które nie ładowały się prawidłowo po długich sesjach gry.

Poprzednio Alan Wake 2 - Poradnik Osiągnięć i Roadmapa - Jak zdobyć platynę?
Następny Spellbound Survivors - Wrażenia z wersji beta i wczesnego dostępu