Greedfall 2 zapowiedziano na 2024 rok


W 2019 roku mieliśmy okazję zagrać w Greedfall czyli grę dosyć dobrą, ale z dużą ilością małych błędów. Teraz studio Spiders zapowiedziało Greedfall 2 z datą premiery w… 2024 roku. Tym razem wydawcą nie będzie Focus Entertainment tylko Nacon. Tak późna data premiery może wynikać z tego, że twórcy pracują aktualnie jeszcze nad Steelrising, które ma mieć premierę w tym roku. W drugiej odsłonie akcja dziać będzie się trzy lata przed wydarzeniami pierwszej gry.

Tym razem zagramy również jako krajowiec Teer Fradee, tylko akcja gry będzie odbywać się na kontynencie Gacane, zniszczonym przez wojnę i plage Malichor czyli domu kolonistów. Naszym zadaniem będzie odzyskać wolność i kontrolę nad naszym przeznaczeniem. Używając dyplomacji lub walki jak i również pomocy od sojuszników zatrzymamy ambicje pewnego człowieka, które mogłyby oznaczać koniec dla kontynentu i naszej wyspy.

Doświadczymy ponownie świata Greedfall eksplorując stary kontent. W pierwszej grze dostępne było tylko miasto portowe z początku gry, a tak reszta gry działa się na Teer Fradee. Do zwiedzenia będą nowe tereny, od Olimy czyli miasta gwiazd Bridge Alliance po wybrzeża Uxantis podczas eksplorowania których odkryjemy ich sekrety.

Jak w pierwszej grze stworzymy swoją postać i znajdziemy towarzyszy, którzy będą z nami podczas naszych przygód. My również będziemy mogli im pomagać wykonując zadania, które nam zlecą tym samym sprawiając, że będą naszymi sojusznikami, rywalami, a kto wie, może i kimś więcej. Oprócz dawania im ekwipunku będziemy mogli również kontrolować ich w walce.

GreedFall 2 - The Dying World | Ankündigungstrailer

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Szykuj się na nowy wymiar rozgrywki
Następny Songs of Conquest - Pierwsze wrażenia z wersji Early Access