Marcowe premiery na Netflixie, HBO, Disney+ i Prime!


Sprawdźmy Marcowe premiery na Netflixie, HBO Max, Disney+, Amazon Prime Video i w kinie z tego tygodnia. Co warto obejrzeć w weekend?

Netflix

ZAMĘT/ Noise

Marcowe premiery na Netflixie

Zwiastun: w linku

Zamęt to thriller, który będzie można oglądać na Netflixie od 17 marca. To historia o tym, jak rodzinne sekrety mogą negatywnie wpłynąć na późniejsze pokolenia. Matt, jako świeżo upieczony tata, pewnego dnia odkrywa sekret swojego ojca a potem kolejne spływają już na niego lawinowo. Jak poradzi sobie z takimi informacjami? Czy rodzinne dramaty wpłyną na jego prywatne życie?

Cień i kość – sezon 2

Marcowe premiery na Netflixie

Drugi sezon popularnego serialu opartego na serii powieści fantastycznych Leigh Bardugo. Kiedy okazuje się, że zwykła sierota, Alina Starkov  jest nosicielką ogromnej mocy, szybko zostaje wykorzystana do wejścia w walkę o losy rozdartego wojną świata.

BAKUGAN BATTLE PLANET

Marcowe premiery na Netflixie

Anime, które jest rebootem serialu Bakugan: Młodzi wojownicy. To wspólne przygody Dana Kouzou i j ego przyjaciół, gdy po raz pierwszy na Ziemi spotykają tajemnicze stworzenia biomechaniczne o nazwie Bakugan. Wkrótce się z nimi zaprzyjaźniają i zaczynają wspólnie walczyć, jednocześnie broniąc swojego sąsiedztwa przed bandytami, którzy używają Bakuganów do złych celów.

HBO MAX

PRZEPIS NA MORDERSTWO: ZABÓJCZA CZEKOLADA

Marcowe premiery na Netflixie

Film z gatunku kryminałów. Goldie Berry jest samotną matką w firmie cateringowej. Decyduje się połączyć siły z detektywem Tomem, aby spróbować zidentyfikować składniki, które doprowadziły do tajemniczej śmierci jej przyjaciółki, co skutkuje odkryciem ukrytego przepisu na morderstwo. Nowa perspektywa czekolady?

INFINITE STORM

Film polskiej reżyserki, Małgorzaty Szumowskiej. Bohaterka wspina się na Mount Washington w dosyć ciężkich warunkach atmosferycznych. Napotyka jednak ślady osoby, która ma na sobie tenisówki. Zmartwiona, odnajduje mężczyznę i oboje wyruszają na heroiczną walkę o przetrwanie. Jakimś cudem parze udaje się zejść, jednak mężczyzna odjeżdża bez słowa. W wyniku ponownego, niespodziewanego spotkania John wyjawia łamiące serce sekrety, które wzruszą każde skamieniałe serce.

THE RAID 2: INFILTRACJA

Film akcji, bezpośrednio powiązany z pierwszą częścią serii. Kiedy oficer sił specjalnych Rama myśli, że będzie mógł wieść spokojne życie po sukcesie poprzedniej akcji, zostaje wysłany na misję, by zdemaskować skorumpowanych policjantów, którzy działają w przestępczym podziemiu Dżakarty.

DISNEY+

ŚLADAMI MICHAELA

Marcowe premiery na Netflixie

Kiedy zaginął, Michael Matthews był najmłodszym Brytyjczykiem, któremu udało się zdobyć Mount Everest. Chwilę po tym osiągnięciu ślad po nim zaginął i mężczyzny do tej pory nie odnaleziono. Ponad dwadzieścia lat później brat Michaela oraz grupa wyszkolonych poszukiwaczy wyrusza na górę, by odkryć co się wydarzyło.

GDZIE JEST SZEREGOWY DULANEY?

Kolejny dokument true crime na Disney+. Tym razem poruszona zostaje sprawa Leroya Dulaneya – szeregowego, który pewnego dnia znika z koszarów. Wkrótce zostaje uznany za dezertera, amerykańskie wojsko umywa ręce i nie chce przyjąć do wiadomości, że sprawy wyglądają zupełnie inaczej. Czy to możliwe, aby armia ukrywała prawdę od 1979 roku? Matka mężczyzny samodzielnie próbuje dowieść prawdy i dochodzi do strasznych odkryć.

ZENIMATION

Marcowe premiery na Netflixie

To krótki program, przy którym możecie wygodnie rozsiąść się na kanapie, fotelu, łóżku lub podłodze i oddać się chwili relaksu przy dźwiękach różnorakich animacji Disneya.

AMAZON PRIME VIDEO

QODRAT

Marcowe premiery na Netflixie

Okoliczni mieszkańcy wokół szkoły z internatem Kahuripan doświadczyli wielu zakłóceń,  zaczynając od nieurodzaju po opętanie. Dziesięć lat temu Ustad nie zdołał uratować swojego dziecka przez demonem, jednak teraz postanowił wrócić do miejsca, gdzie nabył swoje umiejętności.

GHOST IN THE SHELL

Oryginalny film oparty na mangach; później kilkukrotnie adaptowany w „nowocześniejszej” wersji. Fabuła osadzona została w niedalekiej przyszłości, kiedy zaciera się granica między ludźmi a robotami. Fil, opowiada historię Major; cyborga-superżołnierza, która bada swoją przeszłość. W głównej roli Scarlett Johansson!

KINO

SHAZAM! Gniew bogów

Film przedstawia dalszą historię nastoletniego Billy’ego Batsona, który po wypowiedzeniu magicznego słowa staje się dorosłym superbohaterem Shazamem. Tytułowy bohater i jego towarzysze są zmuszeni wrócić do akcji i walczyć z Córami Atlasa oraz powstrzymać je przed użyciem broni, która mogłaby zniszczyć świat.

 

 

W zeszłym tygodniu: Marcowe premiery VOD – Netflix, HBO, Prime i Disney+!

Poprzednio Dead by Daylight - recenzja - zabawa w kotka i myszkę!
Następny Ruszył preload bety Diablo 4, serwery zostaną otwarte jutro