Wszystkie kody do sejfów w Remnant 2


Jeśli poszukujesz poradnika do kodów sejfów w Remnant 2, trafiłeś we właściwe miejsce. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i poprowadzimy Cię przez proces.

W Remnant 2 znajdziesz wiele różnych sposobów zdobycia zasobów i ekwipunku. Jednym z nich są sejfy, które są rozmieszczone w różnych miejscach świata gry. W tym poradniku omówimy te kody i uczynimy je łatwiejszymi do zrozumienia.

Na obecną chwilę znaleźliśmy trzy sejfy w grze Remnant 2. Jeżeli odnajdziemy kolejne, to będę aktualizować artykuł.

  1. Kod do Skrzyni Założyciela Forda (WARD-13) to 0415.
  2. Kod Sejfu Kanalizacyjnego (Tiller’s Rest) to 8531 / 5813 lub inny, czytaj niżej
  3. Kod Sejfu Losom Asylum to 2971.

Poniżej też parę informacji o każdym z nich:

1. Kod do skrzyni w Ward-13

Ward 13 to główne centrum Remnant II, zawierające różnorodne postacie niezależne (NPC), z którymi musisz wchodzić w interakcje, aby ulepszyć broń lub zakupić nowe przedmioty. Ale skrywa również kilka ważnych tajemnic. Jedną z nich jest skrzynia, na którą mogłeś natknąć się, eksplorując komnaty Forda. Podamy ci kombinację do tej skrzyni i powiemy, co zrobić z przedmiotem, który się w niej znajduje.

Kombinacja do skrzyni Forda jest bliżej, niż myślisz. Właściwie, jeśli otworzysz swój inwentarz i przyjrzysz się latarce, którą Ford dał ci na początku gry, zobaczysz czterocyfrowy kod: 0415.

Wprowadź tę kombinację na skrzyni, aby ją otworzyć. W środku znajdziesz klucz do kontroli ładunku. Opuść teren i wróć na dół. Kieruj się na północ, minąwszy ogrodzenie z siatki i przejdź przez kilka kontenerów, aby znaleźć zamknięte drzwi, gdzie możesz użyć klucza.

W środku pokoju znajdziesz MP60-R na biurku. Ten pistolet maszynowy (SMG) jest niezwykle solidnym wyborem jako broń drugoplanowa dla dowolnego archetypu, ponieważ zadaje dość pokaźne obrażenia jak na broń boczną. Filmik z całością nagrałem na naszym kanale. Zapraszam do subskrybowania 🙂

Remnant 2 - Sejf w Ward-13 - Kod dostępu i MP60-R

 

Nie bądź elf, dej suba!

 

2.Kod Sejfu w Kanalizacji (Tiller’s Rest)

W grze Remnant 2 gracze będą odkrywać wiele lokalizacji pełnych różnorodnych sekretów. Wielkie Kanalizacje Losomn to jedno z takich miejsc, gdzie znajduje się sejf, który musisz otworzyć. Jakie tajemnice kryje w sobie?

Kod do sejfu w Wielkich Kanalizacjach jest losowo tworzony z cyfr 1, 3, 5 i 8. Najbardziej prawdopodobne kombinacje to 5813 lub 8531. Remnant 2 jest dosyć losową grą, ale jeśli natkniesz się na Wielkie Kanalizacje, zobaczysz ukryty sejf z tyłu po prawej stronie planszy. Podążaj wzdłuż niewielkiego kanału wypełnionego wodą, a dojdziesz do niskiego otworu. Prześlizgnij się pod nim, aby dostać się do tajemniczego pokoju, w którym znajduje się porzucony sejf.

Aby dowiedzieć się, jaka jest wersja kodu sejfu w Twojej grze, musisz włączyć latarkę. Spójrz na płytę kamienną obok sejfu, a zobaczysz na niej napisane cztery cyfry. Jedna z nich będzie świeciła jasno. Jest to część kodu do sejfu i będzie to numer odpowiadający miejscu, w którym go widzisz. Czyli jeśli świeci druga cyfra, to jest to twoja druga cyfra. Jeśli świeci się trzecia, to jest to twoja trzecia cyfra, i tak dalej.

Na poniższym obrazku widać, że druga cyfra w kodzie to 5. Teraz, aby znaleźć resztę kodu, musisz przyjrzeć się ścianom z latarką, którą dał ci Ford na początku gry. Napisane na ścianach są dziełem szaleńca, gdyż cyfry są wszędzie. Być może będziesz musiał coś rozbić, ale znajdziesz resztę cyfr na ścianie, jeśli tylko zechcesz. Alternatywnie, po prostu skorzystaj z kodów podanych na początku artykułu.

3. Sejf w Sanatorium Asylum w Losomn

Istnieje kilka niepokojących miejsc w Remnant II, ale niewiele z nich jest tak tajemniczych i pełnych grozy jak Sanatorium znajdujące się w Morrow Parish. To niepokojące szpitalne wnętrza kryją wiele sekretów do odkrycia. Jeśli natknąłeś się na zamek szyfrowy, którego nie możesz otworzyć, poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące kodu do sejfu w zakładzie psychiatrycznym.

Podczas zwiedzania Sanatorium w Morrow Parish, natkniesz się na wiele interesujących przedmiotów i sekretów, w tym na zamknięty sejf znajdujący się w jednym z biur szpitala, który wymaga czterocyfrowego kodu. Kod ten jest częścią piosenki śpiewanej przez obłąkanego lekarza w piwnicy szpitala: „Dwa błyszczące miedziane zęby wyjęte z dziewięciu odrzuconych grzebieni i siedem wyżółkłych liści wyjętych z jednej zapomnianej księgi.”

Po uważnym wysłuchaniu słów tej piosenki możemy stwierdzić, że kombinacja to 2971. Nie musisz odwiedzać obłąkanego lekarza, aby uzyskać dostęp do sejfu, więc śmiało możesz udać się bezpośrednio do skrzyni i wpisać kod, kiedy tylko zechcesz.

Gdy otworzysz sejf, znajdziesz w nim Double Barrel, który, jak można się domyślić, to dwulufowa strzelba zdolna zadawać ogromne obrażenia na bliskim dystansie. Może załadować tylko dwa strzały naraz, ale biorąc pod uwagę, jak dużo mocy ma i jak szybko się przeładowuje, nie powinieneś mieć problemu z rozprawieniem się z wrogami za pomocą tej wygodnej broni drugoplanowej. Jeszcze lepiej, połącz ją z zabójczą bronią białą, aby stać się niepokonanym potworem w walce wręcz.

Zobacz także nasz poradnik do klas postaci i archetypów w Remnant 2!

Poprzednio Baldurs Gate 3 rozbił bank - Jedna z najlepszych premier w 2023 roku!
Następny Diablo 4 – Wszystkie Ołtarze Lilith - Kedżystan