Co obejrzeć w Sylwestra na Netflixie i HBO MAX? [edycja 2022]


SPRAWDŹMY CO OBEJRZEĆ W SYLWESTRA NA NETFLIXIE, HBO MAX, DISNEY+, AMAZON PRIME VIDEO I W KINIE! JAKIE NOWOŚCI POJAWIŁY SIĘ W TYM TYGODNIU?

NETFLIX

ZDRADA

Co obejrzeć w Sylwestra na Netflixie

Zdrada to miniserial Netflixa w stylu szpiegowskim. Adam jest wyszkolonym agentem MI6, zastępcą szefa całej organizacji. Jego kariera wydaje się być idealna, jednak wszystko zmienia się, kiedy spotyka Karę – rosyjskiego szpiega, z którym łączy go przeszłość. Adam musi zmierzyć się z historią młodości oraz zakwestionować wszystko i wszystkich w swoim życiu.

ROZKWIT IMPERIÓW: OSMANOWIE – SEZON 2

Co obejrzeć w Sylwestra na Netflixie

Turecki dramat dokumentalny powraca z drugim sezonem. Jak tytuł wskazuje, dotyczy Imperium Osmańskiego i panującego wówczas sułtana Mehmeda Zdobywcę, który zdobył Konstantynopol, odbudował to miasto a następnie zrobił z niego stolicę Imperium.

BIAŁY SZUM

Co obejrzeć w Sylwestra na Netflixie

To kompletnie absurdalna komedia, oparta na książce z 1985 roku o tym samym tytule. W rolach głównych można zobaczyć Adama Drivera czy Don Cheadle. To skrajnie dramatyzowana historia amerykańskiej rodziny, która zmaga się z problemami codziennego życia i zmaga się z problemami śmierci, miłości i odnajdywania szczęścia.

HBO MAX

BLAIR WITCH PROJECT

Co obejrzeć w Sylwestra na Netflixie

To horror z końcówki lat 90. To historia studentów filmografii, którzy wybierają się na wycieczkę, aby nakręcić film dokumentalny o lokalnym micie znanym jako Blair Witch. Wszyscy znikają, jednak  cały sprzęt i materiał filmowy zostają odkryte rok później. Znalezione nagrania to właśnie film, który oglądają widzowie.

NIEWINIĄTKA

Co obejrzeć w Sylwestra na Netflixie

To kolejny supernaturalny film z HBO. Dwie siostry przeprowadzają się z rodzicami do nowego mieszkania. Starsza z nich, Anna, ma autyzm a młodsza, Ida, nieustannie się nią opiekuje. Któregoś dnia Idze udaje się zaprzyjaźnić z chłopakiem z osiedla i wspólnie eksplorują piwnicę budynku. Tam, z jakiegoś powodu, Annie udaje się stworzyć telepatyczną więź z małą dziewczynką, która mieszka w pobliżu. Wkrótce Anna zaczyna znowu mówić.

DISNEY+

LIBERATOR

Co obejrzeć w Sylwestra na Netflixie

Liberator to z kolei film z początków lat 90. Były żołnierz Navy Seal jest obecnie kucharzem na okręcie USS Missouri. Wraz z resztą załogi przygotowują się do urodzin Kapitana. Okazuje się jednak, że ten jest byłym agentem CIA i wraz z innym oficerem mają w planie zabicie admirała, przejęcie ładunku nuklearnego ze statku i szantaż prezydenta. Casey jest jedyną osobą, która może powstrzymać grupę terrorystów.

ORŁY Z BOSTONU

Orły z Bostonu to nagradzany prestiżowymi statuetkami serial komediowo – dramatyczny, nadawany w latach 2004-2008. To spinoff do innego znanego serialu – Kancelarii Adwokackiej. Jednym z głównych bohaterów Orłów jest Alan Shore, który także pojawiał się w Kancelarii… To serial o wysokiej klasy kancelarii prawniczej z Bostonu, która zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, jak i karnego.

BEZKRES

The Deep End to czteroodcinkowy serial dokumentalny o życiu i twórczości kontrowersyjnej  influencerki Teali Swan. Kobieta dużo rozmawia o duchowości i wewnętrznym leczeniu, jednak niektóre z jej teorii, np. o samobójstwie, wywołują wiele negatywnych reakcji.

AMAZON PRIME VIDEO

SYNCHRONIC

Synchronic to film z gatunku science fiction i nawiązuje do dwóch poprzednich filmów scenarzysty i reżysera – Resolution i The Endless. W głównych rolach zagrają Anthony Mackie i Jamie Dornan, którzy wcielą się w ratowników medycznych badających serię niewytłumaczalnych zgonów i ich związek z nowym narkotykiem.

DWÓCH I PÓŁ

Dwóch i pół to popularny, amerykański sitcom z początku lat 2000. Do domu pisarza wprowadza się jego brat, który właśnie rozwiódł się z żoną i jego dziesięcioletni syn. Swobodne życie autora zostaje tylko wspomnieniem, bo nowi goście komplikują jego życie na każdy sposób.

POKÉMON CZERŃ I BIEL

Co obejrzeć w Sylwestra na Netflixie

Serial Pokemon to czwarta seria anime Pokemon i jest oparta na wydarzeniach z gier Pokemon z serii Generacji V. Ash i Pikachu oraz ich przyjaciele podróżują po regionie Unova, aby wziąć udział w ligowych rozgrywkach.

KINO

FABELMANOWIE

To dramat wyreżyserowany przez i Stevena Spielberga. Jest inspirowany życiem i początkiem twórczości Spielberga, z miksem autobiograficznym. Film Fabelmanowie opowiada o Sammym Fabelmanie – początkującym filmowcu, który bada, w jaki sposób moc filmów może pomóc mu zobaczyć prawdę o jego dysfunkcyjnej rodzinie i otaczających go ludziach.

 

 

W zeszłym tygodniu: Co obejrzeć w Święta na Netflixie, HBO Max, Disney+ (edycja 2022)

Poprzednio Ogłoszono gry PlayStation Plus na styczeń 2023
Następny Lost Cities: Gra kościana - recenzja - wykreślana ekspedycja!