Disney Dreamlight Valley – Wszyscy bohaterowie i jak ich odblokować? – Poradnik


Gra Disney Dreamlight Valley to symulator życia, który zawiera wielu ukochanych bohaterów z filmów Disneya. Gracze mogą wchodzić w interakcje z tymi postaciami, wykonywać zadania i nawet dekorować swoje domy ich przedmiotami. Nowe postacie są regularnie dodawane do gry, a planowane jest dodanie jeszcze więcej w przyszłości.

Disney Dreamlight Valley to urzekająca gra będąca symulatorem życia, w której gracze mogą wchodzić w interakcje z różnorodnymi ukochanymi postaciami Disneya, przywracać wspomnienia zagubionej doliny i ratować krainę. W miarę postępów w grze spotkasz różnorodną obsadę postaci z twoich ulubionych filmów i programów Disneya. Twoja podróż w Disney Dreamlight Valley rozpoczyna się od grupy znajomych twarzy: WALLE, uroczego robota z filmu Pixara i Remy’ego, odważnego szczura-kucharza z Ratatouille. Te dwie postacie poprowadzą Cię przez wczesne etapy gry, pomagając Ci zrozumieć sytuację i przedstawić świat Dreamlight Valley. W miarę postępów w historii spotkasz więcej ikonicznych postaci Disneya, każdą z własnymi unikalnymi historiami i osobowościami. Maui, potężny półbóg z filmu Moana, przyciągnie swoją siłę i mądrość do Twojej sprawy. Roszpunka, odważna księżniczka z filmu Tangled, wniesie swój optymizm i kreatywność do stołu. Buzz Lightyear, odważny kosmiczny strażnik z filmu Toy Story, wniesie niezłomną determinację do walki. A Stitch, psotny, ale kochany kosmita z Lilo & Stitch, doda odrobinę humoru i chaosu do mieszanki.

Zobacz też nasz poradnik osiągnięć do Disney Dreamlight Valley

Oprócz postaci, które spotkasz w historii, możesz uratować wiele innych postaci Disneya ze swoich własnych sfer. Te postacie zostały uwięzione w stanie zapomnienia, a twoim zadaniem jest pomóc im odzyskać wspomnienia i wrócić na swoje prawowite miejsce w Dreamlight Valley. Jedna z takich postaci to Mirabel, pełna życia główna bohaterka filmu Encanto. Mirabel jest utalentowaną budowniczką o silnym poczuciu wspólnoty i zdolności rozwiązywania problemów. Wniesie swój unikalny punkt widzenia do grupy i pomoże przywrócić magię doliny. Inną postacią, którą możesz uratować, jest Tiana, zdeterminowana i pracowita kelnerka marząca o zostaniu kucharzem. Tiana jest utalentowanym kucharzem z pasją do jedzenia i silnym poczuciem rodziny. Wniesie swoje kulinarne umiejętności do stołu i pomoże stworzyć pyszne dania, które przywrócą utraconą pamięć dolinie.

Zobacz naszą recenzję gry Disney Dreamlight Valley

Deweloperzy Disney Dreamlight Valley planują dodanie jeszcze więcej postaci do gry w przyszłości. Niektóre z postaci, które zostały potwierdzone jako nadchodzące, to Kopciuszek, życzliwa i współczująca księżniczka z filmu Kopciuszek; Herkules, potężny półbóg z filmu Herkules; Olaf, kochany bałwanek z filmu Kraina lodu; Pumbaa, dowcipny dzik z filmu Król Lew; i Ralph, kochany, ale destrukcyjny Wreck-It Ralph z filmów Wreck-It Ralph. Istnieje kilka różnych sposobów na odblokowanie postaci w Disney Dreamlight Valley. Niektóre postacie są odblokowywane poprzez wypełnianie zadań fabularnych, podczas gdy inne można uratować ze swoich sfer, wykonując określone zadania. Możesz również odblokować postacie, wydając Dreamlight, walutę w grze.

W Disney Dreamlight Valley graliśmy też na naszym kanale YouTube. Wpadnij i zobacz!

Jak odblokować poszczególne postacie w Disney Dreamlight Valley?

Wkrótce po rozpoczęciu gry Merlin pokaże ci, jak odblokować Dream Castle, dzięki czemu będziesz mógł uzyskać dostęp do królestw postaci. Te królestwa zabierają cię do miejsc, w których obecnie przebywają te dodatkowe postacie, i każą ci zabrać je do domu. Tak też spodziewamy się, że większość przyszłych postaci zostanie uwolnionych do gry. Obecnie dostępne są sześć królestw: Moana, Ratatouille, Wall-E, Frozen, Toy Story i The Lion King. W Dream Castle widać już ponad 30 drzwi, a możliwości ich dodawania są nieograniczone, więc możemy spodziewać się wielu kolejnych postaci, a Princess Vanellope pojawi się już za kilka tygodni.

Postać Jak odblokować Kraina
Merlin Automatycznie odblokowany na początku Excalibur
WALL-E Idź do krainy WALL-E i ukończ zadanie „The Shy Little Robot” WALL-E
EVE Kup DLC 'A Rift in Time’ i ukończ zadania z wyspy Eternity WALL-E
Stitch Znajdź wszystkie trzy skarpety, aby pomóc Donaldowi Lilo i Stich
Maui Idź do krainy Moana i ukończ zadanie „A Feast Worthy of a Demigod” Moana
Moana Idź do krainy Moana i ukończ zadanie „How Far You’ll Go” Moana
Remy Idź do krainy Ratatouille i ugotuj Ratatuille, aby ukończyć zadanie „An Important Night at the Restaurant” Ratatouille
Nala Ukończ zadanie „Eyes in the Dark” Król Lew
Scar Odblokuj Sunlit Plateau i ukończ zadanie „The Curse” poprzez naprawienie filarów Przyjaźni, Odwagi, Zaufania i Mocy Król Lew
Simba Ukończ zadanie „Stars to Guide Us” Król Lew
Ariel Odblokuj Dazzle Beach, a następnie ukończ zadania „The Mysterious Wreck” i „The Lonely Island” Mała Syrenka
Książę Eric Podnieś przyjaźń z Urszulą do poziomu 10, a następnie ukończ zadanie „Poor Unfortunate Prince” Mała Syrenka
Ursula Odblokuj Dazzle Beach, a następnie ukończ główne zadanie „With Great Power” Mała Syrenka
Anna Idź do krainy Frozen i ukończ zadanie „Welcoming Anna” Frozen
Elsa Idź do krainy Frozen i ukończ zadanie „Welcoming Elsa” Frozen
Kristoff Odblokuj Las Valoru Frozen
Olaf Ukończ zadanie „The Great Blizzard” Frozen
Mother Gothel Odblokuj Glade of Trust, a następnie ukończ główne zadanie „The Curse” Tangled
Rapunzel Kup DLC 'A Rift in Time’ i ukończ zadania z wyspy Eternity Tangled
Donald Duck Odblokuj Las Valoru, a następnie ukończ zadanie „A House Fit For A Duck” Myszka Miki i przyjaciele
Goofy Automatycznie odblokowany na początku Myszka Miki i przyjaciele
Myszka Miki Automatycznie odblokowany na początku Myszka Miki i przyjaciele
Minnie Mouse Podnieś przyjaźń z Myszką Miki do poziomu 8, a następnie ukończ zadanie „Memory Magnification” Myszka Miki i przyjaciele
Scrooge McDuck Automatycznie odblokowany na początku Myszka Miki i przyjaciele
Buzz Lightyear Odblokuj krainę Toy Story i ukończ zadanie „A Secret Mission in Uncharted Space” Zabawki
Woody Odblokuj krainę Toy Story, ukończ zadania „A Secret Mission in Uncharted Space” i „You’re My Favourite Deputy” Zabawki
Czarodziejka Ukończ zadanie „Miracles Take Time” Kopciuszek
Mirabel Ukończ zadanie „The Golden Doorknob” Encanto
Vanellope Ukończ zadanie „Faith, Trust and Pixel Dust” Ralph Demolka
Belle Ukończ zadania „Into the West Wing” i „A Prince in Disguise” Piękna i Bestia
Bestia Ukończ zadania „Into the West Wing” i „A Prince in Disguise” Piękna i Bestia
Gaston Kup DLC 'A Rift in Time’ i ukończ zadania z wyspy Eternity Piękna i Bestia
Jack Skellington Znajdź cztery lalki Matryoszki, a następnie umieść je na drzewie symboli dyni w Forgotten Lands Kto wskrzesi zmarłego Jacka Skellingtona?

Poprzednio PETA wydała oświadczenie w sprawie okrucieństwa wobec zwierząt w grze Palworld
Następny Stargate: Timekeepers - Recenzja - Inaczej niż się spodziewałem