Jak aktywować grę na platformie EA App (Origin)?


Kontynuując nasz cykl poradników mających na celu pomóc graczom aktywować gry na różnych platformach, dzisiaj skupimy się na oficjalnej platformie od Electronic Arts, czyli EA App, dawniej znanej jako Origin.

Na EA App (origin) możemy aktywować naprawdę wiele bardzo popularnych gier, w które gracz grają od wielu lat od premiery. Nawet zwykłe produkcje takie jak starsze odsłony Fifa czy też Sims 3 dalej cieszą się olbrzymią popularnością, której zazdrościłyby nowe produkcje innych studiów. Aktywacja klucza tradycyjnie jest możliwa bezpośrednio w aplikacji Electronic Arts i niestety nie jest to możliwe do zrobienia bezpośrednio na stronie. Przejdźmy teraz do samej instrukcji, gdzie dokładnie opiszę, jak aktywować gry na omawianej platformie:

1. Najpierw należy pobrać samą aplikację EA App. Zrobicie to klikając podany link.  Pobierz EA App. Instalator zacznie pobierać się natychmiast.

2. Następnie należy zainstalować aplikację w wybranej przez siebie lokalizacji.

3. Po zainstalowaniu aplikacji należy zarejestrować konto. Do tego konta będą przypisywane wszystkie aktywowane gry. Uruchamiamy aplikację i klikamy Załóż Konto i postępujemy według instrukcji.

4. Po zarejestrowaniu się i zalogowaniu na konto pojawi nam się atrakcyjne menu EA App. U mnie wygląda ono tak 🙂

5. W menu, które rozwinąłem powyżej wciskamy Wykorzystaj kod i tam wklejamy zakupiony lub pozyskany z innego źródła klucz CD-KEY.

6. Po aktywacji produktu, możemy go pobrać na nasz komputer i cieszyć się z rozgrywki.

Wpis powstał na podstawie współpracy z naszym sklepem partnerskim – sklepzgrami.pl. Tam także kupisz liczne gry na platformę Origin czy też EA App, więc dzięki temu poradnikowi nie będziesz miał żadnych problemów z jego aktywacją. Zobacz też nasze inne poradniki aktywacji kluczy do gier, w tym poradnik aktwacji na Steam, czy też na platformie Uplay, czyli tej należącej do studia Ubisoft.

Poprzednio Gry bez lagów: korzystanie z darmowego VPN dla Windows
Następny Co obejrzeć po Śnieżnym Bractwie? Oto nasze propozycje filmów!