Jak zdobyć wszystkie stroje i kombinezony w Lethal Company?


W pełnym adrenaliny świecie Lethal Company, gdzie przetrwanie i sukces zależą od pracy zespołowej i pomysłowości, gracze nie są tylko trybikami w korporacyjnej machinie. Są to jednostki o wyjątkowych osobowościach i stylu, które mają okazję zaprezentować dzięki personalizowanemu systemowi kostiumów w grze.

Obecnie Lethal Company oferuje wybór czterech różnych kostiumów, które gracze mogą zdobyć i wyposażyć, każdy z nich emanuje innym klimatem i dodaje odrobinę indywidualności do ich wyglądu w grze. Niezależnie od tego, czy preferujesz elegancki i wyrafinowany garnitur Executive Suit, wytrzymały i praktyczny garnitur Worker Suit, zabawny i fantazyjny Pajama Suit, czy tajemniczy i enigmatyczny garnitur Phantom Suit, istnieje kostium dostosowany do Twojego gustu i preferencji. Obecnie dostępnych jest cztery kostiumy w wersji Early Access gry. Wybór ten może zostać rozszerzony wraz z aktualizacjami gry, ale na razie gracze mogą wybierać spośród następujących opcji:

  • Strój domyślny: Ten pomarańczowy strój jest przyznawany graczom na początku gry.

  • Zielony strój: Ten wariant jest identyczny jak strój domyślny, ale ma uspokajający zielony kolor. Gracze mogą go zdobyć w terminalu statku za 60 kredytów.

  • Strój niebezpieczny: Chociaż nie oferuje żadnych korzyści ochronnych, jaskrawo żółty kolor stroju niebezpiecznego sprawia, że gracze są łatwo rozpoznawani przez kolegów z drużyny. Można go kupić za 90 kredytów w terminalu statku.

  • Strój piżamowy: Można śmiało powiedzieć, że jest to najbardziej stylowy strój w grze, składa się z niebieskich piżam ozdobionych żółtymi kropkami. Jednak zdobycie tego pożądanego stroju wymaga znacznej sumy 900 kredytów, co czyni go znaczącą inwestycją.

Zobacz też nasz poradnik postaci do Endless Dungeon!

Aby zdobyć stroje w Lethal Company, gracze muszą udać się do terminala statku i wykonać następujące czynności:

  1. Otwórz sklep: Uruchom komendę „store”.

  2. Wybierz żądany strój: Gdy interfejs sklepu pojawi się na ekranie terminala, znajdź strój, który chcesz kupić, i wprowadź komendę „[nazwa stroju] buy” (np. dla Hazard Suit wpisz „hazard suit buy”).

  3. Zakończ zakup: Potwierdź transakcję, wpisując komendę „confirm”.

Po pomyślnym zakupie gracze mogą w dowolnym momencie uzyskać dostęp do swoich nowo nabytych strojów za pośrednictwem wieszaka znajdującego się w kokpicie. Obecnie gra oferuje do zakupu i użytkowania tylko cztery stroje wymienione wcześniej. Jeśli jednak domyślne opcje są niewystarczające, gracze mogą rozszerzyć swoją kolekcję strojów za pomocą modów. Mod o trafnej nazwie „More Suits” wprowadza do Lethal Company szereg nowych kostiumów, umożliwiając graczom włączenie ich do sklepu w grze, dostosowanie ich, a nawet tworzenie własnych unikalnych strojów.

Zobacz też nasz poradnik kodów do gry Sims 4

Poprzednio Viralowe książki z BookToka - serie - poradnik prezentowy
Następny Endless Dungeon - Recenzja - Rougelite Tower Defense