Lipcowe premiery na VOD – co obejrzeć w weekend?


Sprawdźmy lipcowe premiery na VOD – Netflixie, HBO Max, Disney+ oraz Prime Video z tego tygodnia. A co warto obejrzeć w kinie?

NETFLIX

WHAM!

WHAM! | Official Trailer | Netflix

Biograficzny dokument o grupie Wham! – brytyjskim duecie popowym założonym w 1981 roku przez George’a Michaela i Andrew Ridgeleya. Byli jednym z najpopularniejszych zespołów muzycznych lat 80. i odegrali znaczącą rolę w zdefiniowaniu brzmienia dekady. Z ich chwytliwymi melodiami i optymistycznymi melodiami, Wham! był znany z tworzenia dobrej muzyki pop, która odbiła się echem wśród szerokiej publiczności. Nie ma osoby na świecie, która by nie słyszała Wake Me Up Before You Go-Go!

NIEZNANE OBLICZE PLANETY: ZAGINIONA PIRAMIDA

Film dokumentalny dla spragnionych wiedzy o starożytności. W pobliżu Sakkary, która jest obecnie uważana za „najgorętsze” stanowisko archeologiczne w Egipcie, dwóch znanych egiptologów poszukuje starożytnych skarbów. Legendarny dr Zahi Hawass jest na tropie zaginionej piramidy egipskiego króla, podczas gdy dr Mostafa Waziri, szuka grobowca na starożytnej nekropolii. Obydwoje ścigają się z czasem, aby dokonać większego odkrycia i zapisać swoje nazwiska w historii.

PRAWNIK Z LINCOLNA Sezon 2 Część 1

lipcowe premiery na VOD

Jeśli lubicie seriale o tematyce prawniczej, to Prawnik z Lincolna może przypaść Wam do gustu. Po śmierci swojego partnera Mickey postanawia wrócić do świata palestry. Pierwszą sprawę jaką przejmuje jest morderstwo i prowadzi ją z tylnego siedzenia samochodu – lincolna. Szybko też odkrywa, że sprawa ma podwójne dno

HBO MAX

CAPOTE

Capote to film biograficzny, który został wydany w 2005 roku i jest oparty na życiu amerykańskiego pisarza Trumana Capote. Historia filmu podąża za Trumanem Capote, który podróżuje do Kansas ze swoją przyjaciółką Harper Lee, aby zbadać brutalne morderstwo rodziny Clutterów, które staje się podstawą jego powieści non-fiction Z zimną krwią. Film zagłębia się w złożoną relację Capote’a z jednym z morderców, Perrym Smithem, i pokazuje, jak proces pisania książki ma na nim duży wpływ emocjonalny.

Terminator 3: Bunt maszyn

Trzecia odsłona serii Terminator. W Buncie maszyn Arnold Schwarzenegger ponownie wciela się w rolę Terminatora T-800, wysłanego w przeszłość, by chronić Johna Connora i Kate Brewster przed TX. Akcja rozgrywa się w latach poprzedzających oczekiwany Dzień Sądu, kiedy czujące maszyny toczą wojnę z ludzkością.

LINOLEUM

lipcowe premiery na VOD

Komediodramat science fiction! Prezenter borykającego się z problemami programu naukowego dla dzieci podejmuje się zrealizowania swojego chłopięcego marzenia o podróży kosmicznej, polegającego na zbudowaniu rakiety w swoim garażu. Staje jednak w obliczu szeregu osobliwych incydentów, które prowadzą go do zwątpienia w samą naturę swojej egzystencji.

DISNEY+

W CIENIU ZBRODNI

lipcowe premiery na VOD

Koreański dramat kryminalny powraca z drugim sezonem. Akcja kręci się wokół Taekroka, detektywa na skraju emerytury, który nagle zostaje uwikłany w złowrogą grę zaaranżowaną przez enigmatycznego szantażystę. Fabuła rozwija się, gdy Taekrok jest zmuszony ponownie zbadać wcześniejsze sprawy, nad którymi pracował, aby zidentyfikować tajemniczą osobę stojącą za groźbami i zrozumieć przyczyny tej groźnej gry. Gdy Taekrok zagłębia się w swoje wcześniejsze dochodzenia, granice między dobrem a złem zacierają się, a on musi stawić czoła konsekwencjom swoich działań w trakcie swojej kariery.

548 DNI: PORWANA PRZEZ SEKTĘ

lipcowe premiery na VOD

Serial dokumentalny o Patricii Aguilar, która niespodziewanie znika. Rodzina znosi tygodnie udręki, dopóki ich nadzieje nie zostaną ponownie rozpalone, gdy Patricia nawiązuje kontakt. Jej zachowanie i mowa są jednak dziwne, jakby była pod wpływem kogoś innego. W końcu dowiadują się, że podróżowała do Peru pod wpływem przywódcy kultu. Rodzina wyrusza na misję ratowania jej, pomimo oporu samej dziewczyny.

OSTATNI POJEDYNEK

lipcowe premiery na VOD

 

Dramat historyczny w reżyserii Ridleya Scotta. Akcja rozgrywa się w XIV-wiecznej Francji i opowiada o ostatnim oficjalnie uznanym pojedynku sądowym stoczonym we Francji. Chodzi o spór między Jeanem de Carrouges (w tej roli Matt Damon) a Jacquesem Le Grisem (w tej roli Adam Driver). Obaj byli kiedyś przyjaciółmi, ale stali się zaciekłymi rywalami. Kiedy żona de Carrougesa, Marguerite, oskarża Le Grisa o gwałt, sprawę rozstrzyga pojedynek na śmierć i życie. Ten, który pozostanie przy życiu, zostanie ogłoszony zwycięzcą na znak woli Bożej, decydującej o prawdzie w oczach prawa.

PRIME VIDEO

LOS INICIADOS

lipcowe premiery na VOD

Kolumbijski thriller. Śledztwo reportera Franka Moliny w sprawie morderstwa pozwoli odkryć nieoczekiwany spisek, który wpłynie na całe miasto.

JESUS REVOLUTION

Jesus Revolution to chrześcijański dramat oparty na autobiograficznej książce o tym samym tytule, której współautorem jest Greg Laurie. Jest oparty na prawdziwej historii narodowego przebudzenia duchowego we wczesnych latach 70. i jego początków w społeczności nastoletnich hipisów w południowej Kalifornii.

KINO

NAZNACZONY: Czerwone Drzwi

lipcowe premiery na VOD

Kolejna, piąta. część we franczyzie Naznaczony i bezpośredni sequel do filmu z 2013 roku. Dziesięć lat po ostatnich scenach z Rozdziału 2 Josh Lambert podróżuje z synem, aby zameldować chłopaka w akademiku. Wkrótce jednak długo tłumione wspomnienia nieoczekiwanie powracają by dręczyć ich oboje, ambicja Daltona, by pójść do college’u, zamienia się w koszmar. Josh i Dalton muszą przezwyciężyć strach i zajrzeć za czerwone drzwi, aby położyć kres nawiedzeniom oraz egzorcyzmować demony raz na zawsze.

 

Zobacz też: Czerwcowe premiery na VOD -koniec miesiąca na Netflixie i HBO MAX

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Oglądaj Nowe Odcinki „Pokémon Najwspanialsze Podróże” w Polsce na Netflix!
Następny Walka z plagą w pierwszym sezonie Diablo IV: Sezon Plugawców