Oglądaj Nowe Odcinki „Pokémon Najwspanialsze Podróże” w Polsce na Netflix!


Przygotujcie się, fani Pokémonów! Nowe, ekscytujące odcinki „Pokémon Najwspanialsze Podróże: Serial” właśnie zadebiutowały w Polsce, dostępne wyłącznie na Netflix!

W 25. sezonie tej uwielbianej serii animowanej, będziemy świadkami przygód Asha Ketchumy, w towarzystwie wiernego Pikachu, a także Goha i Chloe, którzy razem ruszają na poszukiwanie nowych doświadczeń w fascynującym świecie Pokémonów.

Pożegnanie Asha i Pikachu – Epicki Finał

„Pokémon Najwspanialsze Podróże” stanowi wyjątkowe zakończenie przygód Asha i Pikachu w animowanym uniwersum Pokémon. Sezon zamyka się serią specjalnych odcinków, które upamiętniają ich wieloletnią, 25-sezonową podróż. Szczegóły dotyczące dodatkowych odcinków, w tym epickiego finału i specjalnej kolekcji pożegnalnych odcinków, zostaną ujawnione polskiej publiczności wkrótce.

Pokémon Najwspanialsze Podróże

Pierwszy Rzut Oka – Zwiastun od Pokémon Company International

Nie możesz się doczekać? Pokémon Company International oferuje fanom szansę na wcześniejsze zanurzenie się w akcję, udostępniając najnowszy zwiastun na ich oficjalnym kanale YouTube. Zobacz pierwsze sceny z nowego sezonu i zacznij już teraz planować swoją Pokémonową przygodę!

Główne Atrakcje – Co Czeka Asha i Przyjaciół w Najnowszym Sezonie?

W drugiej części „Pokémon Najwspanialsze Podróże”, Ash staje do walki w World Coronation Series przeciwko Drasnie z Elitarnej Czwórki Kalos. Zanim jednak do tego dojdzie, Ash odwiedza swoich przyjaciół Clemonta i Bonnie. Tymczasem Chloe dołącza do Spektakularnego Konkursu Pokémonów z Eevee i spotyka kolejnego przyjaciela Asha. W miarę jak relacja Asha z Lucario rozwija się, on wraca do Kalos na specjalny trening, przypominając sobie swoje chwile z Greninją. W międzyczasie Goh podejmuje się końcowych misji w ramach Projektu Mew, a jego podróż przez Koronną Tundrę kończy się wzruszającym spotkaniem z rodziną Lillie. Turniej Masters Eight zbliża się wielkimi krokami i pojawia się dawny rywal Asha, Paul – Ash jest jednak gotowy na walkę!

Pokémon Najwspanialsze Podróże: Serial | 🌄 Część 2 dostępna już teraz na platformie Netflix

Zakończenie: Dowiedz się Więcej o Świecie Pokémonów

Chcesz wiedzieć więcej o „Pokémon Najwspanialsze Podróże”? Odwiedź oficjalną stronę Pokemon.co.uk, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami i zanurzyć się jeszcze głębiej w magiczny świat Pokémonów.

Nie przegap tej ekscytującej przygody! Dołącz do Asha, Pikachu i ich przyjaciół w tej epickiej podróży, dostępnej wyłącznie na Netflix w Polsce.

 

 

Zobacz więcej: Rozwijanie Pokemonów w Pokemon GO. Kompleksowy Przewodnik

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio After 5. Na zawsze: wszystko co musisz wiedzieć o piątej części sagi
Następny Lipcowe premiery na VOD - co obejrzeć w weekend?