Lords of the Fallen – Wydłubane Oczy, Podwędzone Monety i Odcięte dłonie – Jak je zdobyć?


Wśród wielu przedmiotów, które można znaleźć w grze Lords of the Fallen, znajdują się również trzy unikalne: Wydłubane Oczy, Podwędzone Monety i Odcięte Dłonie. Każdy z nich ma swoje unikalne właściwości i może być wykorzystany do ulepszenia postaci oraz zakupienia specjalnych przedmiotów u tajemniczych NPC.

W Lords of the Fallen istnieje parę aktywności online, o których pisaliśmy też w poradniku dotyczącym osiągnięć. Każda z tych aktywności pozwoli nam zdobywać walutę, dzięki której finalnie będziemy mogli składać ofiary u poszczególnych tajemniczych NPC i wreszcie kupować unikalne dla danej mechaniki przedmioty. Działa to bardzo podobnie jak w innych grach typu soulslike, z tą różnicą, że Wydłubane Oczy zdobywany trochę jak w Nioh 2, gdzie mścimy się za pokonanego gracza.

Wydłubane Oczy

Wydłubane Oczy są kluczowymi przedmiotami w Lords of the Fallen. Jeśli wiesz, gdzie szukać (mrugnięcie, mrugnięcie), możesz zebrać ich wiele. Są przydatne do dwóch głównych rzeczy, a obie z nich mogą naprawdę pomóc twojej postaci w grze.

Czym są Wydłubane Oczy w Lords of the Fallen

Wydłubane Oczy to forma waluty zdobywana przez mszczenie się nad graczami, którzy zginęli we własnej grze. Można je traktować jako rodzaj trofeum zdobytego od wroga, który je pokonał. I tak jak większość walut, można je albo przekazać na szczytny cel, albo wymienić na jakieś przydatne rzeczy, o czym za chwilę.

Gdzie znaleźć Wydłubane Oczy w Lords of the Fallen

Aby znaleźć Wydłubane Oczy, wypatruj na ziemi małych latarni z czerwonymi ćmami wokół nich. Pojawiają się tam, gdzie inny gracz zginął w swojej rozgrywce. To trochę tak, jak w Dark Souls, kiedy widzisz upadłe duchy, które pokazują ci, gdzie inni popełnili błąd, abyś nie zrobił tego samego głupiego lub fatalnego błędu.

Podwędzone Monety

Podobnie jak wiele gier z gatunku Soulslike, Lords of the Fallen zawiera komponent dla wielu graczy, który obejmuje zarówno opcje kooperacji, jak i rywalizacji. Udział w rozgrywce online może zapewnić Ci wiele rodzajów walut, które można przekazać w świątyniach w zamian za przydatne nagrody. Jeśli lubisz kooperację, powiemy Ci, jak możesz zdobyć monety Pilfered Coins i gdzie możesz je przekazać, aby zdobyć nowe przedmioty i barwniki do zbroi.

Jak zdobyć Podwędzone Monety

Monety Podwędzone Monety zdobywa się, biorąc udział w kooperacji z innymi graczami. Można to zrobić, odwiedzając ołtarz i dołączając do innego gracza lub prosząc go, aby dołączył do Ciebie w celu płynnej gry online. Za każdym razem, gdy zabijesz bossa dowolnego typu, otrzymasz kilka monet Podwędzone Monety, które następnie będziesz musiał zanieść do Kapliczki Oriusa.

Gdzie przekazać Podwędzone Monety

Kapliczkę Oriusa w Lords of the Fallen znajdziesz w Skyrest. Stojąc twarzą do ołtarza, idź trochę w lewo i przez drzwi obok Stomunda, kapitana Fidelis. Po schodach w dół, obok Nathanaela, znajdziesz Kapliczkę Oriusa.

Odcięte Dłonie

Lords of the Fallen oferuje zarówno kooperację, jak i rywalizację. Jeśli interesuje Cię głównie to drugie, będziesz chciał wiedzieć wszystko o Odciętych Dłoniach i Kapliczce Adyra, to tam będziesz musiał je zanieść, aby zdobyć nagrody za swoje zabijanie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zdobyć Odcięte Dłonie i gdzie znaleźć Kapliczkę Adyra.

Jak zdobyć odcięte dłonie

Odcięte Dłonie zdobywa się, pokonując innych graczy w PVP. Można to zrobić, zabijając kogoś, kto wtargnął do Twojej gry, lub wtargając się do gry innej osoby i pokonując ją, używając opcji wtargania w ołtarzu. Gdy będziesz mieć już Odcięte Dłonie, będziesz musiał znaleźć Kapliczkę Adyra.

Gdzie przekazać odcięte dłonie

Możesz przekazać swoje Odcięte Dłonie w Kapliczce Adyra. Kapliczka ta nie będzie dostępna na początku gry, więc będziesz musiał przejść przez Forsaken Fen, zanim będziesz mógł ją odwiedzić.

Paraphrased:

Odcięte Dłonie możesz zdobyć, pokonując innych graczy w PVP. Gdy już masz Odcięte Dłonie, musisz przekazać je w Kapliczce Adyra. Kapliczka ta znajduje się w Forsaken Fen i jest dostępna dopiero po przejściu przez ten obszar.

Aby dotrzeć do Kapliczki Adyra, udaj się na most, na którym stawisz czoła bossowi Ruiner. Na tym moście znajduje się Umbralny byt blokujący ścieżkę, którą możesz zobaczyć tylko w Umbralnym Królestwie. Możesz oczyścić byt, przechodząc pod łukiem po przeciwnej stronie mostu i wykonując soulflay na jego tylnej stronie.

Gdy Umbralny byt zostanie oczyszczony i nadal będziesz znajdować się w Umbralnym Królestwie, wróć na środek mostu i przesuń kilka skrzyń, aby znaleźć miejsce, w którym możesz zeskoczyć na platformy. Zrób to, a następnie ostrożnie przejdź na drugą stronę, skacząc z platformy na platformę.

W końcu dotrzesz do dużej platformy wypełnionej kokonami. Przed tobą znajduje się kolejny Umbralny byt blokujący ci drogę, ale możesz spojrzeć w górę i w prawo, aby zobaczyć kolejne miejsce, w którym możesz wykonać soulflay, aby otworzyć sobie drogę naprzód.

Wespnij się po drabinie przed sobą, sprawdź prawą stronę tego obszaru, aby strącić kolejną drabinę jako skrót, a następnie kontynuuj linearnej ścieżką w kierunku gigantycznej kapliczki w oddali, pokonując po drodze wszystkich wrogów – zauważając, że dobrze ukryty płomienny pies czeka tuż przy wejściu do kapliczki.

Wewnątrz znajdziesz Kapliczkę Adyra, a także ołtarz, który możesz aktywować, aby ułatwić sobie powrót, gdy będziesz potrzebować oddać swoje Odcięte Dłonie w darze lub je kupić.

Darowizny odciętych dłoni będą służyć do napełniania paska, do którego przyczyniają się wszyscy gracze w społeczności Lords of the Fallen. W miarę jak pasek ten będzie się zapełniał, będzie osiągał nowe poziomy, zapewniając Ci więcej rzeczy do kupienia za swoje Odcięte Dłonie, więc kontynuuj darowizny dla dobra wszystkich graczy.

Poprzednio Dlaczego Mistrz Yoda ukrywał się na planecie Dagobah?
Następny Sezon krwi w Diablo IV wystartował, podobnie jak wersja gry na Steam!