Ogłoszono gry PlayStation Plus na luty 2023


Ogłoszono gry PlayStation Plus na luty 2023

Sony na swoim blogu ogłosiło, że gry PlayStation Plus na luty 2023 r. to Evil Dead: The Game, OlliOlliWorld, Destiny 2: Beyond Light oraz Mafia: The Definitive Edition.

Tytuły te będą dostępne dla członków PlayStation Plus Essential, Extra i Premium do dodania do ich biblioteki gier od wtorku 7 lutego do poniedziałku 6 marca.

Evil Dead: The Game | PS4, PS5

Wciel się w postać Asha Williamsa lub jego przyjaciół z kultowej serii Evil Dead i współpracujcie razem w grze pełnej akcji w trybie kooperacji i PvP dla wielu graczy. Graj jako zespół czterech ocalałych, eksplorując, plądrując, panując nad strachem i znajdując kluczowe przedmioty, aby uszczelnić wyrwę między światami w grze inspirowanej wszystkimi trzema oryginalnymi filmami Evil Dead, a także serialem telewizyjnym Ash vs Evil Dead.

OlliOlliWorld | PS4, PS5

Grinduj, oszukuj i lataj, aby odkryć mistycznych bogów deskorolki podczas poszukiwań Gnarvany w tej odważnej deskorolkowej platformówce akcji, która pęka w szwach od unikalnych osobowości. Przemierzaj zachwycający i dziwny świat, podejmując się misji, wyzwań i zdobywając nowych przyjaciół po drodze. OlliOlli World to trzecia pozycja w uznanej przez krytyków serii OlliOlli od wielokrotnie nagradzanego niezależnego studia Roll7.

Destiny 2: Beyond Light | PS4, PS5

Wyrusz w nową podróż przez niesamowity świat science-fiction Destiny 2 dzięki temu rozszerzeniu do wieloosobowej strzelanki akcji. Strażnicy będą eksplorować Europę, opanowywać nową moc żywiołów Stasis i zbierać potężny egzotyczny ekwipunek podczas walki z Fallen Kell of Darkness, Eramis.

Mafia: The Definitive Edition | PS4

Poznaj odtworzony pejzaż miejski z lat 30. XX wieku, pełen międzywojennej architektury, samochodów i kultury w pełnej przeróbce oryginału z 2002 roku. Awansuj w szeregach mafii w czasach prohibicji. Po starciu z mafią taksówkarz Tommy Angelo zostaje wtrącony do śmiertelnego półświatka. Tommy, początkowo zaniepokojony wpadnięciem w mafijną rodzinę Salieri, szybko przekonuje się, że nagrody są zbyt duże, by je zignorować.

Ostatnia szansa na pobranie styczniowych gier

Członkowie PlayStation Plus mają czas do poniedziałku 6 lutego, aby dodać gry Star Wars Jedi: Fallen Order, Fallout 76 i Axiom Verge 2 do swojej biblioteki gier.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Bot Factory - recenzja - zmiana w fabryce robotów.
Następny Gadżety wędkarskie: sygnalizatory, stanowiska, akcesoria. Co wybrać?