Ogłoszono Spirit of the North 2!


Dziś wydawca Maximum Entertainment i deweloper Infuse Studio z radością ogłaszają Spirit of the North 2, kontynuację cenionej przez krytyków przygodowej gry Spirit of the North. Gra zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S i zabierze Cię w podróż po zapierającym dech w piersiach świecie jako nowy rudy lis, którego zadaniem jest uratowanie zaginionych strażników Zorzy Polarnej.

Stworzona w Unreal Engine 5 gra Spirit of the North 2 obiecuje wynieść na wyższy poziom oszałamiające krajobrazy i imponującą grafikę, które były tak ważną częścią oryginalnej gry. Wydana w 2019 roku Spirit of the North była kochająco stworzonym niezależnym klejnotem, który otrzymał od graczy średnią ocenę 4/5 gwiazdek. Z oceną „Bardzo pozytywna” z prawie 3000 recenzji użytkowników na Steam, Spirit of the North 2 powraca z nową przygodą i oszałamiającym otwartym światem do odkrycia.

Spirit of the North 2 | Reveal Trailer

Kluczowe cechy:

  • Ogromny otwarty świat: Swobodnie przemierzaj ogromny i pradawny otwarty świat, bogaty w długo zapomniane historie. Eksploruj unikalne i wizualnie zachwycające biomy, każdy z własnymi wyzwaniami i sekretami do odkrycia.
  • Poszukiwanie potężnych run: Odkryj potężne runy, które zwiększają Twoje umiejętności w miarę, jak Twoja podróż zabierze Cię z gęstych lasów, przez ośnieżone szczyty i do ciemnych i starożytnych krypt, aby uratować zaginionych strażników.
  • Rozszerzona personalizacja: Dostosuj wygląd i umiejętności swojego lisa do swojego stylu gry, czyniąc każdą rozgrywkę wyjątkową.
  • Starodawni strażnicy: Staw czoła potężnym wrogom, ratując legendarne bestie strażnicze w ekscytujących, opartych na łamigłówkach starciach.

Spirit of the North 2 jest rozwijane przez Infuse Studio i wydawane przez Merge Games jako część Maximum Entertainment. Gra ma zadebiutować na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Fani mogą już dodać ją do listy życzeń na Steam.

Zobacz naszą recenzję pierwszej części Spirits of the North


Merge Games

Merge Games to globalny wydawca, deweloper i dystrybutor gier wideo z siedzibą w Manchesterze w Wielkiej Brytanii, który specjalizuje się w treściach typu triple-I z barwnymi postaciami, zapierającymi dech w piersiach atmosferami i porywającą rozgrywką. Firma Merge wydała na całym świecie na PC, konsole i platformy streamingowe takie gry, jak Smalland: Survive the Wilds, Bramble: The Mountain King, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, Spirit of the North i wiele innych. Merge Games jest częścią Maximum Entertainment. Odwiedź stronę Merge Games pod adresem www.mergegames.com.

Infuse Studio

Infuse Studio to firma zajmująca się tworzeniem gier wideo, założona w 2015 roku. W 2019 roku Infuse Studio samodzielnie wydało swoją pierwszą grę z własną własnością intelektualną Spirit of the North. Niedługo potem Infuse Studio nawiązało współpracę z Merge Games w celu uzyskania pomocy w wydaniu portów Spirit of the North na PC, Switch, a ostatecznie XSX/S i PS5, podczas gdy Infuse odpowiadało za rozwój i wydało liczne aktualizacje gry. Od tego czasu Spirit of the North 2 jest cicho rozwijany od około 3 lat, podczas gdy mały zespół tworzył prototypy i zaczynał budować swój nowy, rozległy świat.

Maximum Entertainment 

Maximum Entertainment to globalna firma rozrywkowa, która tworzy wysokiej jakości doświadczenia obejmujące cały łańcuch wartości gier wideo, w tym rozwój, wydawanie, transmedia, sprzedaż i operacje. Maximum Entertainment zapewnia swoim partnerom zintegrowane zasoby poprzez wewnętrzne wytwórnie Maximum Games, Modus, Merge Games i Just For Games, a także dział rozwoju Modus Studios. Z ponad 300 tytułami w swoim katalogu, Maximum Entertainment współpracuje z najlepszymi twórcami i franczyzami na całym świecie, aby dostarczyć magiczne wrażenia każdemu graczowi. Maximum Entertainment ma biura na całym świecie, zatrudnia ponad 200 profesjonalistów i jest marką Zordix AB (publ). Odwiedź stronę Maximum Entertainment pod adresem www.maximument.com.

Poprzednio Starfield - Ranking najlepszych kokpitów - Poradnik
Następny Nowości na VOD w końcówce października!