Portal Games Polska dla WOŚP! Wspaniała akcja charytatywna


Portal Games Polska

Portal Games Polska wspiera WOŚP! Dziś dzień o godzinie 10:00 rozpoczął się LIVE, w którym mogliśmy licytować wiele ciekawych tytułów z okazji corocznej imprezy.

Portal Games Polska zorganizowało akcję, podczas której wszyscy mogliśmy licytować gry. Najwspanialsze w tej akcji było to, że poza wydawnictwami, gry nadesłali również internauci. W puli do kupienia było wiele perełek, nie brakło też długopisów, sympatycznego Prezesa, oraz mieszania w garnku. Całą transmisję oglądało się nieprzyzwoicie przyjemnie. Widzowie wspierali licytując, a także przekazując dotacje za pośrednictwem czatowej opcji.

Podczas transmisji udało się zgromadzić sporą sumę – to czas, kiedy wszystkie wydawnictwa oraz fani gier planszowych łączą siły i zbierają pieniądze, by wesprzeć akcję charytatywną. Nie brakło ogromnej pozytywnej energii, która towarzyszyła wszystkim uczestnikom – to było naprawdę wspaniałe widowisko.

Transmisji towarzyszył niezastąpiony Ignacy Adam Trzewiczek, polski twórca, wydawca i popularyzator gier RPG, karcianych i planszowych. Od 1999 roku właściciel przedsiębiorstwa Portal Games (dawniej: Wydawnictwo Portal).

Portal Games Polska

Razem z WOŚP grali między innymi:

  • Portal Games Polska
  • Fox Games Polska
  • Lacerta
  • Galakta
  • Awaken Realms
  • Lucky Duck Games Polska
  • Rebel

Podziwiamy i gorąco ściskamy za tak wspaniały pomysł. Ten bowiem zainspirował mnie, by oddać grę na WOŚP osobiście. Postanowiłem więc podarować grę Detektyw od Portal Games Polska Maciejowi, który w zamian zadeklarował się wesprzeć coroczny finał.

Wszyscy możemy być bohaterami! Każdy z nas w ten magiczny dzień ma możliwość wspierać Jurka Owsiaka na każdy możliwy sposób, do czego szczerze zachęcam. Ta przepiękna inicjatywa nie odbyłaby się przede wszystkim, gdyby nie Wy, uczestnicy, wolontariusze, fundatorzy przedmiotów, artyści, służby bezpieczeństwa oraz sam organizator – Jurek Owsiak.

Portal Games Polska

Jest to akcja, która odbywa się praktycznie co roku, dlatego jeżeli nie udało się wam uczestniczyć w tym wydarzeniu, zawsze jest okazja, by do tego przedsięwzięcia dołączyć już za rok. Zachęcam do dołączenia grupy darczyńców. Każdy z nas może wysłać grę, komiksy, koszulki, organizery oraz wiele, wiele innych, które mogą być przedmiotem aukcji.

Żeby tego było mało – na platformie Allegro, wydawnictwo Rebel wystawiło na sprzedaż Board Game Pass, który sprzedał się za 17 271 złotych! WOŚP gra dla całej Polski, a wydawcy gier planszowych grają razem z WOŚP. Drodzy Wydawcy, jesteście niesamowici!

Poprzednio Warhammer 40000 Space Marine - Recenzja - Smerfy w służbie imperatora
Następny Wirus - rozdawaliśmy gry Muduko w DSK w Białymstoku