Resident Evil: Death Island – zwiastun nadchodzącego filmu CG


Resident Evil: Death Island - zwiastun nadchodzącego filmu CG

Pojawił się nowy zwiastun nadchodzącego filmu animowanego CG Resident Evil: Death Island. Zwiastun przedstawia niektóre z najbardziej lubianych postaci z popularnej serii gier wideo — Leona S. Kennedy’ego, Chrisa Redfielda i Jill Valentine.

Krótki zwiastun przenosi nas do więzienia, w którym zombie gryzie innego więźnia. Chociaż otrzymujemy tylko kilka sekund szybkich i chaotycznych obrazów, wygląda na to, że akcja nadchodzącego filmu rozgrywa się na wyspie Alcatraz, tajemniczym miejscu badanym zarówno przez Leona, jak i Chrisa. W czasie wydarzeń rozgrywających się w filmie Leon jest agentem Division of Security Operations, amerykańskiej organizacji antybioterrorystycznej, a Chris jest członkiem Bioterrorism Security Assessment Alliance, międzynarodowej agencji. Być może więc dawni sojusznicy staną sobie na drodze, próbując dowiedzieć się, dlaczego ludzie przybywający z wyspy Alcatraz są zarażeni szczepem wirusa T. W scenie, w której mrugniesz i możesz przegapić, dostrzeżemy również Jill, mimo że nie zostało jeszcze ujawnione, jak pasuje do fabuły.

Zwiastun ujawnia również stworzenia inspirowane grami, które będą częścią nadchodzącego filmu. Oczywiście mamy roje zombie siejących spustoszenie wszędzie. Co ciekawsze, podwodne Lickery, które zostają wypuszczone ze swoich klatek, najprawdopodobniej polują na naszych bohaterów. Wreszcie, jest gigantyczne podwodne stworzenie, które bardzo przypomina Del Lago, jednego z najbardziej pamiętnych bossów Resident Evil 4, w którym główną rolę zagrał Leon.

Resident Evil: Death Island zadebiutuje latem tego roku.

RESIDENT EVIL: DEATH ISLAND - Official Teaser Trailer (HD) | Coming Summer 2023

 

Sprawdź poprzedniego newsa tutaj.

Poprzednio God of War: Ragnarok - Poradnik Solucja - Pełne przejście gry
Następny Bojkot Hogwarts Legacy absolutnie bez siły przebicia