Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters już dostępne na PC


Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters to turowe taktyczne RPG stworzone przez Complex Games i wydane przez Frontier Foundry 5 maja 2022r. Gra dostępna jest na Epic Games Store i na Steamie za 162PLN. Przy pomocy naszej drużyny łowców demonów z zakonu Szarych Rycerzy będziemy kawałek po kawałku pozbywać się sił Chaosu z galaktyki.

W trybie kampanii naszym celem jest wyeliminowanie pięciu Żniwiarzy Rozkwitu w celu zatrzymania kosmicznej plagi co prowadzi do finalnego konfliktu z Lordem Smierci Mortarionem. Do naszej dyspozycji dostępne będą różne narzędzia, włącznie ze znanym każdemu fanowi serii Exterminatusem, który unicestwia wszystkie formy życi ana planecie. Fabuła została napisana przez legendę Black Library, Aarona Dembskiego-Bowdena. Gra dąży do autentyczności w każdym detalu zanużając się głęboko w tajemniczą historię Szarych Rycerzy wcielając ją w życie. Dodakowo aktor Andy Serkis gra główną rolę w obsadzie gry obierając rolę Grand Mastera Vardana Kaia, który kontroluje nasz dostęp do zbrojowni i regularnie sprawdza nasze postępy w walce z Rozkwitem.

Standardowo do naszej dyspozycji dostaniemy siedzibę, którą będziemy mogli ulepszać budując nowe placówki, przeprowadzać badania i wyruszać z niej na misje na wielu różnych planetach aby powstrzymać rozprzestrzenianie się plagi. Jak wspomniane wcześniej będziemy dowodzić naszą własną drużyną Szarych Rycerzy, nauczyny ich całego wachlarza różnych umiejętności, odblokujemy potężny ekwipunek oraz wyspecjalizujemy naszych marines standardowymi i advanced klasami. Każdemu z marunesz możemy zmienić głos, pancerz i twarz. Z okazji, że Szarzy Rycerze to elitarny oddział Kosmicznych Marines nie popełniają błędów i nie ma miejsca na nietrafienia. System precyzyjnego namierzania pozwala nam dokładnie kontrolować co zrobi nasz marine dzięki czemu możemy dokładniej planować co chcemy zrobić.

Kiedy Rozkwit będzie zajmował kolejne światy, otoczenie będzie się zmieniało i pojawią się nowe zagrożenia terenowe, ale również podwładni, kultyści i Space Marines Chaosu, którzy będą wzmacniać się aby jak najbardziej utrudnić nam pokonanie ich co będzie zmuszało nas do zmiany taktyki. System walki, pomimo, że turowy to ma być docelowo fast-paces. Oprócz standardowych elementów jak atakowanie bronią i umiejętnościami do naszej dyspozycji jest niszczenie środowiska czy miażdżenie wrogów pojazdami.

Warhammer 40,000: Chaos Gate - Daemonhunters | Launch Trailer

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Szukasz gry o skokach narciarskich? To sprawdź koniecznie Ski Jump Simulator
Następny Dobry Rok - recenzja - zwierzaki lubią kostki i przyjemnostki