Abyss Konspiracja – zapowiedź


Podmorskie głębie pochłonęły już nie jednego śmiałka. Teraz wasza kolej zanurzyć się w odmętach w poszukiwaniu kluczy, pereł no i punktów. Rebel przedstawia najnowszą odsłonę serii, tak już serii, gier Abyss – Abyss Konspiracja. Gra która jest morskim destylatem tego co znamy i lubimy z jej starszego brata.

Znajdziemy w niej śliczne ilustracje, budowanie zestawów, mądre układanie kart i odwróconą piramidę bo dlaczego by nie. Do tego grę będzie można dostać w dwóch różnych fakcyjnych pudłach – inne są tylko ich kolory, zawartość nie ulegnie zmianie czy modyfikacji. Więc wolicie fiolet czy morski granat?

Poniżej słowo od wydawcy:

Wejdź do świata Głębi i zawalcz o wpływy!

W królestwie Głębi życie toczy się w rytmie zbrodni i intryg. W Oceanicznym Senacie, który stanowi centrum walki o władzę, woda jest wzburzona od bezustannych knowań politycznych rywali snujących mrzonki o swojej dominacji. Zdobądź względy najbardziej wpływowych lordów, zanim Twoi przeciwnicy zbuntują ich przeciwko Tobie, i mądrze zarządzaj swoją izbą. Czy uda Ci się zdobyć kontrolę nad całym senatem?

Konspiracja: Uniwersum Abyss to samodzielna gra rozgrywająca się w królestwie Głębi znanym z Abyss. Podczas rozgrywki będziemy starali się zdobyć przychylność lordów i ich koalicji, przejąć kontrolę nad kluczowymi miejscami oraz gromadzić cenną, podwodną walutę w postaci pereł.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Crimson Desert - saga napisana krwią w dobie gasnących legend… - czyli nowość od Pearl Abyss
Następny Najciekawsze premiery na PC oraz Playstation 5 – Marzec 2021