Armored Core 6 – HA-T-102 JUGGERNAUT – Jak pokonać bossa? Poradnik


Jeśli trafiłeś tutaj, to prawdopodobnie masz problem z pokonaniem bossa o nazwie Juggernaut w grze Armored Core 6. Nie martw się, jesteś w dobrym miejscu. W tym artykule pokażemy Ci, jak pokonać tego przeciwnika krok po kroku.

Zanim przejdziemy do szczegółów, warto podkreślić, że Juggernaut to boss, który pojawia się pod koniec misji głównej zatytułowanej „Operation Wallclimber” w rozdziale 1. Pokonanie tego przeciwnika może być wyzwaniem, ale z naszym poradnikiem na pewno Ci się uda.

HA-T-102 JUGGERNAUT - ARMORED CORE VI FIRES OF RUBICON Boss #03

Nie bądź elf, dej suba!

Faza 1: Na początku walki z Juggernautem otrzymasz sojusznika, który będzie walczył u Twojego boku… ale tylko przez połowę starcia. Kluczową informacją jest to, że Juggernaut można uszkodzić tylko od tyłu. Dlatego w pierwszej fazie walki pozwól swojemu sojusznikowi przyciągnąć uwagę przeciwnika, podczas gdy Ty będziesz atakować go od tyłu, strzelając pociskami, rakietami i atakując w obszarze bliskim. Ta część starcia powinna przebiegać względnie gładko, pod warunkiem, że pozwolisz Juggernautowi skupić się na Twoim partnerze.

Faza 2: Problem pojawia się, gdy Twój sojusznik opuszcza pole walki w połowie starcia, ponieważ jest potrzebny gdzie indziej. Teraz cała uwaga bossa skupiona jest na Tobie, co znacznie utrudnia manewrowanie wokół niego i zadawanie obrażeń od tyłu. W tym momencie zalecamy pełne zablokowanie celowania, ponieważ Juggernaut będzie poruszał się z dużą prędkością po polu walki, co sprawi, że samodzielne śledzenie go będzie niemożliwe. Postaraj się trzymać jak najbliżej niego i atakować w walce wręcz, kiedy tylko jest to możliwe. Inną bardzo użyteczną bronią w tym starciu jest wyrzutnia pionowych pocisków rakietowych, ponieważ rakiety omijają zbroję Juggernauta z przodu, zadając obrażenia na górze. Jeśli jeszcze jej nie masz, możesz ją odblokować do zakupu w sklepie z częściami tuż przed rozpoczęciem operacji Wallclimber.

Faza 3: Kiedy bossowi zostanie mniej więcej jedna trzecia zdrowia, zacznie rozstawiać miny na ziemi. Unikaj ich, wzbijając się w powietrze i kontynuując unikanie jego pocisków rakietowych. Nie są one szczególnie trudne do uniknięcia; trudność w tej walce polega po prostu na dostaniu się do pozycji, w której można zadawać obrażenia. Gdy już to zrozumiesz, starcie stanie się dość łatwe.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Gra o Tron: Sojusze - recenzja - popularna książka to nie wszystko.
Następny Armored Core 6 - Najważniejsze błędy przy tworzeniu AC