Armored Core 6 – IA-C01 Ephemera – Jak pokonać bossa?


IA-C01 Ephemera to specyficzny boss w Armored Core 6, ponieważ będziemy musieli pokonać tą maszynę w ściśle określonym czasie. Jak zniszczyć tego przeciwnika?

Boss o nazwie IA-C01 Ephemera jest bardziej wydarzeniem podsumowującym zniszczenie potężnego generatora. Potem w trakcie ucieczki zaatakuje nas ten właśnie przeciwnik. Nie będzie on specjalnie potężnym przeciwnikiem posiadającym silne wyposażenie, jednak jego specyfika w tych warunkach stanowi o jego sile. Mamy bardzo ograniczony czas na zniszczenie tego wroga, a będziemy potrzebować też paru sekund na finalną ucieczkę z generatora. Dlatego też ten lekko opancerzony przeciwnik będzie próbował nas prowokować i atakować z różnych flanek w taki sposób, by zamiast zadać nam dużo obrażeń, przeciągnąć walkę w określonym czasie. Dlatego też musimy grać tutaj agresywnie i ciągle nacierać na wroga niepozwalając mu na rozwinięcie prędkości oraz unikanie nas. Im bliższy dystans, tym większą kontrolę pozyskasz.

IA-C01 Ephemera i ucieczka z reaktora - ARMORED CORE VI FIRES OF RUBICON Boss #11

Mam nadzieję, że dzięki nagraniu dacie radę pokonać wroga, jedyne o czym musisz pamiętać to o ciągłym nacieraniu i nie pozwoleniu dla wroga by nas okrążał. Lekkie opancerzenie pomoże szybko ogłuszyć tego wroga.

 

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Gry na Androida: w co można grać na smartfonie
Następny Cyberpunk 2077 Phantom Liberty - Najlepsze perki które zawsze warto mieć