Wszystkie poradniki z Armored Core 6 Fires of Rubicon
- Wszystkie zakończenia i jak je odblokować
- Najlepsze bronie, które musisz posiadać
- Najważniejsze błędy przy tworzeniu AC
- Helikopter AH12-HC AIP
- Strider
- AAP07 AIP Balteus
- EC-0804 SMART CLEANER
- IA:13 SEA SPIDER
- AS07: HEAVY WARSHIP
- AA22: HEAVY CAVALRY Kapitan AIP
- AAP03 ENFORCER
- IA-C01 Ephemera
- AAS03 EKDROMOI EP
- IA-02: ICE WORM
- IB 07 SOL 644 Ayre
IA-C01 Ephemera to specyficzny boss w Armored Core 6, ponieważ będziemy musieli pokonać tą maszynę w ściśle określonym czasie. Jak zniszczyć tego przeciwnika?
Boss o nazwie IA-C01 Ephemera jest bardziej wydarzeniem podsumowującym zniszczenie potężnego generatora. Potem w trakcie ucieczki zaatakuje nas ten właśnie przeciwnik. Nie będzie on specjalnie potężnym przeciwnikiem posiadającym silne wyposażenie, jednak jego specyfika w tych warunkach stanowi o jego sile. Mamy bardzo ograniczony czas na zniszczenie tego wroga, a będziemy potrzebować też paru sekund na finalną ucieczkę z generatora. Dlatego też ten lekko opancerzony przeciwnik będzie próbował nas prowokować i atakować z różnych flanek w taki sposób, by zamiast zadać nam dużo obrażeń, przeciągnąć walkę w określonym czasie. Dlatego też musimy grać tutaj agresywnie i ciągle nacierać na wroga niepozwalając mu na rozwinięcie prędkości oraz unikanie nas. Im bliższy dystans, tym większą kontrolę pozyskasz.

Mam nadzieję, że dzięki nagraniu dacie radę pokonać wroga, jedyne o czym musisz pamiętać to o ciągłym nacieraniu i nie pozwoleniu dla wroga by nas okrążał. Lekkie opancerzenie pomoże szybko ogłuszyć tego wroga.