Armored Core VI – IA-02: ICE WORM – Jak pokonać bossa?


ICE WORM to boss w Armored Core VI, pojawiający się pod koniec misji głównej „Zniszcz ICE WORM”. Jest to potężny przeciwnik, który może sprawić wiele kłopotów, jeśli nie będziemy przygotowani. W tym poradniku wyjaśnimy, jak pokonać ICE WORM i ukończyć misję.

Przed rozpoczęciem misji upewnij się, że masz wyposażony miotacz igieł ogłuszających VE-60SNA. Jest to niezbędna broń, bez której nie będziesz mógł pokonać bossa (lub będzie to skrajnie trudne). Możesz go zamontować na plecach swojego AC, po prawej lub lewej stronie.

Walka z bossem

Kiedy rozpocznie się misja, ICE WORM będzie pojawiał się pod ziemią i znikał. Aby go pokonać, musisz ustawić się tak, aby jego głowa była skierowana bezpośrednio w twoją stronę. Następnie użyj VE-60SNA i strzel mu w twarz. Broń ta ma dość długi czas ładowania, więc może być konieczne naciśnięcie spustu trochę wcześniej, niż zwykle. Dobrym sposobem na śledzenie bossa jest użycie kompasu na dole HUD-a.

Trafienie bossa VE-60SNA zniszczy jego tarczę, co pozwoli twoim sojusznikom zaatakować go z dalekiego zasięgu. Kiedy to się stanie, ICE WORM upadnie na ziemię i będzie podatny na obrażenia. W tym momencie ostrzelaj go pociskami i podejdź bliżej, aby wykonać kilka ataków wręcz. W zależności od tego, ile obrażeń mu zadajesz, będziesz musiał powtórzyć ten proces jeszcze dwa lub trzy razy.

Kiedy zdrowie ICE WORM spadnie do około jednej trzeciej, zacznie on niszczyć twoich sojuszników. Kiedy tylko będziesz miał okazję, ponownie strzel bossowi w twarz VE-60SNA. Będziesz musiał zrobić to dwa razy, aby przejść do ostatniej fazy walki. Kiedy boss upadnie, zadaj mu jak najwięcej obrażeń i pozbaw go reszty zdrowia.

IA-02: ICE WORM - ARMORED CORE VI FIRES OF RUBICON Boss #13

Nie bądź elf, dej suba!

Porady

  • ICE WORM może wykonać kilka potężnych ataków, takich jak lodowy promień i szarża. Bądź ostrożny i unikaj ich za wszelką cenę.
  • Jeśli masz problemy z trafieniem bossa VE-60SNA, możesz spróbować użyć lunety.
  • Kiedy boss upadnie na ziemię, wykorzystaj ten czas, aby zadać mu jak najwięcej obrażeń.
  • Nie zapominaj o swoich sojusznikach. Wspieraj ich, jeśli zostaną zranieni, i pomóż im zniszczyć bossa.

Podsumowanie

ICE WORM to trudny boss, ale można go pokonać, jeśli będziesz przygotowany i ostrożny. Pamiętaj o użyciu VE-60SNA, aby zniszczyć jego tarczę, i wykorzystuj czas, kiedy boss jest na ziemi, aby zadać mu jak najwięcej obrażeń. Dzięki temu będziesz mógł pokonać go bez większych problemów.

Dodatkowe uwagi

  • ICE WORM jest podatny na obrażenia od ognia i elektryczności. Jeśli masz broń zadającą takie obrażenia, użyj jej, aby szybciej pokonać bossa.
  • Możesz również użyć ataków specjalnych swojego AC, jak np. tarcza lub broń do walki w zwarciu aby zadać ICE WORM więcej obrażeń.
  • Jeśli masz problemy z pokonaniem bossa, spróbuj zmienić konfigurację na bardziej optymalną – Songbird i dwa działka obrotowe zawsze robią robotę. Zawsze możesz wrócić do starej konfiguracji później, kiedy będziesz miał lepszy sprzęt i więcej doświadczenia.

Mam nadzieję, że ten poradnik pomógł ci pokonać ICE WORM i ukończyć misję. Powodzenia!

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Turing Machine - recenzja - warunki i algorytmy!
Następny Cyberpunk 2077 Phantom Liberty - Recenzja - CD Projekt Red znowu to zrobił!