Backpack Battles – Jak łączyć przedmioty? – Poradnik


Backpack Battles to gra, w której kupujesz przedmioty w sklepie i tworzysz najlepsze zestawy, by walczyć z przeciwnikami. Przedmioty te mogą być używane samodzielnie, wzmacniane klejnotami lub łączone w celu stworzenia potężniejszych broni i ekwipunku.

Nowy przedmiot powstający z połączenia innych dziedziczy ich statystyki, a dodatkowo otrzymuje bonusy pasywne i wzmocnienia. Dzięki temu możesz stworzyć idealny zestaw do walki. Ten poradnik pokaże Ci, jak łączyć przedmioty, by zyskać przewagę nad przeciwnikami.
Backpack Battles to gra strategiczna, w której kluczem do sukcesu jest tworzenie potężnych zestawów przedmiotów. Łączenie przedmiotów pozwala na tworzenie nowych, ulepszonych wersji, które zapewnią Ci przewagę nad przeciwnikami.

Łączenie przedmiotów krok po kroku:

  • Niebieskie linie: Zwróć uwagę na przedmioty w sklepie. Kiedy najedziesz na nie kursorem myszy, niektóre mogą być otoczone niebieskimi liniami. To oznacza, że można je połączyć z innymi przedmiotami w Twoim ekwipunku, tworząc potężniejsze wersje.
  • Sprawdzenie kombinacji: Aby sprawdzić potencjalne połączenia, przeciągnij przedmiot ze sklepu do swojego ekwipunku. Zobaczysz wtedy niebieskie linie wskazujące, które przedmioty możesz ze sobą połączyć.
  • Wskaźnik możliwości: Jeśli masz w ekwipunku więcej niż jeden przedmiot pasujący do kombinacji, niebieska linia będzie się rozdwajać, wskazując wszystkie opcje.
  • Łączenie przedmiotów: Następnie umieść przedmiot ze sklepu obok tych w ekwipunku, które chcesz połączyć. Jeżeli kombinacja jest poprawna, niebieskie linie zmienią kolor na żółty. To znak, że wszystkie przedmioty są gotowe do połączenia.
  • Zakończenie walki: Ostatnim krokiem jest ukończenie kolejnej bitwy. Po wygranej otrzymasz nowy, połączony przedmiot.

Przykłady kombinacji:

  • Większość przepisów wymaga połączenia dwóch przedmiotów. Na przykład, aby stworzyć broń białą Krwożerca, potrzebujesz połączyć Głodne Ostrze i Bicz Ciernisty.
  • Tylko kilka przepisów wymaga trzech lub czterech składników. Na przykład, aby uzyskać Trującego Gobarta, musisz połączyć Gobarta z dwoma Muchomorami Czerwonymi.
  • Podobnie, do stworzenia ** tęczowego Gobarta Zabójcy Śluzaka** i Tęczowego Gobarta Epickiego Globona Hiperlepkiego potrzeba łącznie czterech różnych rodzajów Gobartów.

Sekcja „Przepisy”

W głównym menu gry znajduje się sekcja „Przepisy”. Tam znajdziesz listę wszystkich przedmiotów, które udało Ci się połączyć. Zablokowane przepisy (przedmioty, których nie udało Ci się jeszcze stworzyć) będą zaciemnione. Dostępne przepisy (przedmioty, które już połączyłeś) pokażą Ci potrzebne składniki. Możesz w każdej chwili wrócić do tej sekcji i szybko sprawdzić dostępne przepisy przed kolejną rozgrywką. Pamiętanie wszystkich kombinacji nie jest konieczne, bo ta sekcja służy Ci jako szybkie źródło informacji. Dzięki łączeniu przedmiotów w Backpack Battles zyskasz przewagę nad przeciwnikami. Eksperymentuj z różnymi kombinacjami i stwórz zestaw idealny dla Twojego stylu gry!

I to jest już wszystko, jeżeli chodzi o poradnik z łączenia przedmiotów w Backpack Battles. Jeżeli szukasz dodatkowych informacji, to zobacz nasz wpis z wrażeniami z rozgrywki we wczesnym dostępie w Backpack Battles.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Gothic - Poradnik Solucja - Pełne Przejście Gry
Następny Dungeons 4 - Recenzja - Stary, dobry Overlord powraca?