Beyond Blue to w pełni narracyjna gra single player, w której będziemy zwiedzać dna oceanów oraz największe i najbardziej tajemnicze miejsca, które kryją podwodne tereny ziemi.

Za Beyond Blue odpowiada E-Line Media, firma która wcześniej dostarczyła inną fenomenalną grę narracyjną: Never Alone. Studio pozostaje wierne tradycji i nie odchodzi zbytnio od poprzedniej produkcji. O ile sam gameplay będzie inny, to teraz ponownie będziemy przeżywać pasjonującą i emocjonującą przygodę. Jednak już nie jako dziecko Eskimosów wraz w towarzystwie liska, a jako płetwonurek w niedalekiej przyszłości, odkrywający najgłębsze (niezamierzona gra słów) tajemnice skrywane przez ziemię.

Beyond Blue to gra eksploracyjna przeznaczona dla jednego gracza, w której to wcielimy się w Mirai – badacza i naukowca. Jest ona członkiem nowo sformułowanej grupy naukowej wykorzystującej najnowocześniejsze technologie do skanowania głębin oceanów. Gra wyróżnia się przede wszystkim piękną oraz szczegółową grafiką (spójrzcie na screeny z gry!), ale także i niesamowitym voice actingiem, w którym to usłyszymy znane nam postacie. Swojego głosu użyczą między innymi Mira Furlan (Lost, Babylon 5) oraz Hakeem Kae-Kazim (Black Sails, Hotel Rwanda). Dodatkowo wszystko będzie wzbogacone absolutnie epickim soundtrackiem skomponowanego przez Miles Davis, The Flaming Lips oraz The Edisons.

Grę będą też wzbogacać niewielkie filmy dokumentalne, które można będzie odnaleźć porozrzucane w ramach kolejnych wykonywanych zadań. Będą one opowiadać kolejne ciekawostki z życia organizmów żyjących w oceanach. Gra otrzyma swoją premierę 11 czerwca 2020 roku. W Beyon Blue będziemy mogli zagrać na platformie Steam, Playstation 4 oraz Xbox One.

 

Beyond Blue na Steam

Poniżej gameplay trailer wraz z próbką voice actingu którym chwalą się twórcy.

YouTube player

 

Oczywiście także parę zdjęć już gotowej gry. Tak będzie prawdopodobnie wyglądać na premierę.

 

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Hulk vs. Grundy - porównanie postaci - wielcy, silni i wściekli
Następny Keyforge - akcesoria Gamegenic - omówienie i recenzja.